Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mały pokój dzienny - duży problem! Metamorfoza? Help!


askiem

Recommended Posts

Witam,

 

Bardzo ale to bardzo proszę o pomoc...

Nie mogę już patrzeć na nasz beznadziejny salon i postanowiłam wziąć się za jego metamorfozę.

 

Pokój jest dla mnie bardzo kłopotliwy bowiem:

- jest nieduży (ma ok. 17m)

- dwie ściany zajmują okna

- dodatkowo jest tam skos - z lożą balkonową

- służy jako: pokój rodzino-gościnny, telewizyjny i... audiofilski (mój mąż jest maniakiem muzycznym)... także na małej powierzchni muszę dużo zmiescić

 

Co chciałabym zmienić?

- kolor ścian

- dywan

- firany

- wypoczynek (tzn. chętnie pozbędę się foteli i wersalki) - myślałam o narożniku

- stolik pod sprzęt

 

Niestety - meble muszą zostać (dwie te duże szafy to miejsce na kolekcję płyt). Ale chętnie je poprzestawiam.

 

Lubię styl klasyczny i nowoczesny.

Kolory - jasne.

Dodatkowo - musimy troszkę patrzeć na fakt iż jesteśmy rodzicami rocznego malucha także... np. jasny wypoczynek - raczej odpada ;)

 

Będę BARDZO wdzięczna za wszystkie pomysły bo ten pokój to dla mnie masakra i mega problem.

 

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem kolekcję płyt zamiast w szafach stojących można było umieścić w szafkach wiszących. meble stojące na podłodze zmniejszaja optycznie pokój.

Czy "loża balkonowa" to loggia czy coś w rodzaju przeszklonego wykuszu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź...

 

Tak jak pisałam - firany, kolor ścian, wersalka, fotele... są do wymiany.

 

Elfir, płyty zajmują całe szafy także jeśli nawet przerzucić je na ścianę - zajęłyby ze dwie... :/

Jak coś - mogę zrobić zdjęcia - ale wierz mi, płyt jest naprawdę dużo.

Myślałam o tym że może warto meble zsunąć - tak żeby powstało coś w stylu "meblościanki" ale nie wiem czy to dobry pomysł?

 

 

P.S. Loggia to nic specjalnego - powiedziałabym ze raczej zwykły balkon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...