Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dobór tapety do już istniejącej i urządzonej sypialni


sparkson

Recommended Posts

Witam, potrzebuje pomocy w doborze tapety do sypialni. Zależy mi na wytapetowaniu części ściany na której stoi łóżko. Niestety nie wiem jakiej tapety szukać, chodzi tutaj głównie o kolor, ponieważ nie spodziewam się że ktoś przedstawi mi gotowy pasujący wzór.

 

Jeśli chodzi o kolory to jak widać (mam nadzieję :) ) ściany są błękitno-szare, mebla raczej jasne, okucia szafy srebrne: https://www.dropbox.com/s/maq7wgb5vdofmiu/IMG_4984%5B1%5D.JPG

 

Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno coś doradzać skoro nie wiemy czy lubisz wzory, paski, kropki.... :rolleyes:

najlepiej z kawałkiem kartki pomalowanej tą farbą przejdź się do LM np. czy innego sklepu z dużym wyborem tapet i poprzymierzaj czy pasuje ci jednolita, jasna, kontrastowa....

 

albo poprzeglądaj fototapety (np. gałęzie ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapeta do stylu lekko angielskiego:

http://www.udekorujdom.pl/media/catalog/product/cache/1/image/440x440/f9639597dc43d065aa63f0efdd157904/1/2/12092211_1.jpg

Lutece Tartine et Chocolat

 

Wymagałoby to przemalowania komódki na błękitno, biało lub greige, zmiany lamp (przy łóżku najlepiej kinkiety, np. typowe sypialniane z IKEA).

images?q=tbn:ANd9GcSSIQU1hNtuAVvfsg7xxgxmrk4vflqttJhZ9Bfdn58ZAC_U_u1i7Q

Poduszki z koronki, mgiełkowata firanka na klasycznym karniszu, lustro nad komodą.

Górna lampa może przypominać wiszący świecznik

 

Również obraz jest zbyt cięzki kolorystycznie do tego stylu. Lepiej mniejsze, w pastelowych kolorach, w szerokim passe-partout

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Wzorów jest bez liku, jaki styl Ciebie interesuje?

Mogę pomóc, ostatnio trochę się nad tym nasiedziałam. W zasadzie można zamówić wszystko co na fotolii jest dostępne, ale warto również poszukać czegoś oryginalnego. Ja się zdecydowałam na ciekawą panoramę górską, na fotolii jej nie było - dała ciekawą perspektywę. Z sypialnią to akurat lepiej być ostrożnym, jak się znudzi - może boleć ;)

Takie coś wybrałam:

[nie reklamujemy na forum sklepów]

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...