Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chciałabym Wam Wszystkim bardzo podziękować za te słowa, które napisaliście.

One wynagradzają mi moją szarpaninę z własnymi niepewnościami co do wyborów których dokonuję,

pomysłów, które realizuję zawsze z wielką niepewnością co do efektu końcowego.

 

Najchętniej teraz usiadłabym na podłodze w tej łazience,

tak na całkowitym luzie...z WAMI WSZYSTKIMI...każdy z piweczkiem w ręku :D

i gadalibyśmy sobie o samych przyjemnych sprawach...marzeniach do spełnienia i tych całkiem nierealnych,

już to widzę oczyma wyobraźni ( nie pytajcie o szczegóły :lol: :wink: )

 

Znalazłam okleinę bambusową na ten blat pod umywalkę, to zmieni wygląd całej łazienki.

Blat długi, zachodzący na fragment fali. Na nim wiklinowy koszyk z kosmetykami, waniliowe i czekoladowe świece.

Gruby, miękki ręcznik na kaloryferze.

Takie drobiazgi udomowią to wnętrze. Rośliny będą w bambusowych osłonkach na doniczkach.

Przy wejściu do pralni, czyli przy drzwiach od pomieszczenia nad garażem (nie ma tego fragmentu na zdjęciach)

będzie mały fotelik też w klimacie wiklinowo-bambusowym taki do klapnięcia w celu wysuszenia włosów.

 

Teraz od strony praktycznej: w pralni za ścianką pralka, kosz na rzeczy do prania... zabudowane, ukryte.

Nad tym szafki na wszystkie środki czystości i inne duperele.

Pod blatem umywalkowym będzie szuflada na podręczne przybory potrzebne w łazience.

W tej łazience pranie tylko ekspresowe, czyli bielizna, koszulki po treningach i takie tam co często i szybko trzeba.

Pranie ciężkie, długoschnące będzie w pomieszczeniu gospodarczym do którego muszę przechodzić przez garaż.

Mam tam wygodny blat roboczy, wannę do namaczania na pewnej wysokości, by się nie schylać.

 

Zdjęcia z kolejnych etapów urządzania tego pokoju kąpielowego, jak go ładnie nazywacie będę umieszczać.

 

Te fotki już pewnie nic nowego nie wniosą, ale to taki bonus do tych wyżej :wink:

 

Tu widać bardziej jak sporo miejsca jest po prawej stronie ścianki umywalkowej

 

http://i66.photobucket.com/albums/h278/Tolusia/salonkap.jpg

 

http://i66.photobucket.com/albums/h278/Tolusia/kap3.jpg

 

tu odbicie lustrzane wygaszonego sufitu

 

http://i66.photobucket.com/albums/h278/Tolusia/kap4.jpg

 

łazienka jest duża nawet pomimo tego, że ścianka umywalkowa zabrała jej część

 

http://i66.photobucket.com/albums/h278/Tolusia/kap2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Najchętniej teraz usiadłabym na podłodze w tej łazience,

tak na całkowitym luzie...z WAMI WSZYSTKIMI...każdy z piweczkiem w ręku :D

 

Teraz to nie damy rady :wink: , ale w innym terminie kto wie :roll: :wink: :lol: .

 

Sonika, będę drążyć ten temat, bo ja naprawdę tak bym chciała :D

Jeśli wszystko dobrze pójdzie, w czerwcu zamieszkamy...jeśli zechcecie tłumnie przybyć na parapetówę, drzwi otworzę szeroko, albo i całkiem zdejmę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och Tolu, pewnie nie będę oryginalna jak powiem że mnie zamurowało. Łaźnia cudo!!! Skąd ty bierzesz takie pomysły, kurcze jak ja ci zazdroszcze.

A ja dzis pstrykałam swoją górna łazienke żeby wkleić na forum (tę z zielonego castanio z podświetlaną wanną), ale jak zobaczyłam twoją to nie wiem czy warto ja pokazywać :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nnnnnooooooooo ja wiedziałam kiedy przyjść! :D Toluś, salon kąpielowy CUDOWNY! :D I nie piwo, tylko szampana na schodach w nim pić 8) :wink:

Nie mogę się doczekać tych doniczek, świec, miekkich ręczników...mmm to lubię :D No i łupek, łupek prze pani byśmy łobejrzeli :wink:

 

......a co to bedzie jak Tola mieszkanie odpicuje ?

nic ino siąść i zdjecia kasować

Ewuś, Tobie tak szybko poszła budowa domu, że zawsze możesz wybudować i drugi :wink: A poza tym, już Ty nie narzekaj co? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu, cóż by nie rzec i tak mało :wink: Po prostu pięknie.

 

Bardzo się cieszę, że mogę obejrzeć (napatrzeć się nie mogę) i wyobrażać sobie jak to wnętrze wygląda w rzeczywistości.

Niech żyje internet i Tola, która chce się dzielić takimi cudami.

 

Tylko patrzeć i podziwiać i podglądać pomysły, przyjechać nie da rady, bo na razie nie ma jak wyjść z domku. Siedzę sobie z moją kruszynką, bo cycuś musi być w pogotowiu. Ale w czerwcu - to kto wie :p

 

Pozdrawiam Cię Tolu serdecznie i gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz gust dziewczyno! Piękna łazienka. Zdjęcia jak z katalogu - elegancko, przestronnie, piękna gra świateł.

Szczere gratulacje :p

Wiesz za co Cię jeszcze podziwiam?

Za to, że męża na deski puściłaś i wszystkim się sama zajęłaś.

Jesteś z siebie dumna? Masz prawo.

 

Pozdrawiam,

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to już wogóle się nie odzywam- mi jeszcze szczęka nie opadła a już ręce odmówiły pisania- CUDO!!!!!!!!!!!!!!1 ale i tak Tolu muszę spytać czy zamawiałaś lustro ( to duże) jako kryształowe?( ile kosztuje, jakie wymiary) Właśnie jestem na etapie wyboru lustra. Aha i jak mocowałaś - na klej czy na haczykach? Gratulacje!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz to ja nie wiem co mogę zdziałać na moich 10m2

 

Mayland, można zdziałać, uwierz mi.

Moja łazienka była tak strasznie nieustawna, niefunkcjonalna, że tylko usiąść i płakać.

Dwie ściany ze skosami, trzecia z pionem wentylacyjno-kominkowo-piecowym,

schodami w górę i drzwiami do sypialni,

czwarta na środku z dwoma stopniami w dół i drzwiami do pomieszczenia nad garażem...załamka.

Nie było gdzie umieścić kabiny prysznicowej, lustra z umywalką, masakra.

Ale coś tam jednak wykombinowałam.

Kawałek prostej ściany dobudowałam prawie na środku łazienki i to rozwiązało i sprawę umywalki i prysznica i jeszcze schowanej części pralni.

I Tobie się uda, 10 metrów to wcale nie jest mało. Trzymam kciuki.

 

A ja dzis pstrykałam swoją górna łazienke żeby wkleić na forum (tę z zielonego castanio z podświetlaną wanną), ale jak zobaczyłam twoją to nie wiem czy warto ja pokazywać

 

Edytko, nigdy tak nie myśl. Nie ma tak, że coś jest ładniejsze a coś mniej ładne.

Jest inne i to wszystko. Ile łazienek, tyle pomysłów i każdy jest dobry, wyjątkowy. I dobrze, że inny bo jest co oglądać.

Wklejaj i ciesz się tym, co zrobiłaś, bo trzeba się cieszyć, inaczej po co to wszystko?

 

No i łupek, łupek prze pani byśmy łobejrzeli

 

Joola

cierpliwości, u mnie nie ma tak hop siup :wink:

ale wspomnianego szampana możemy wypić w każdej chwili :D

 

Siedzę sobie z moją kruszynką, bo cycuś musi być w pogotowiu. Ale w czerwcu - to kto wie

 

Aldio, zapraszam razem z Twoją Kruszynką.

O matko, jak ja Ci tego karmiącego cycusia zazdroszczę...uwielbiałam te chwile :D

 

Za to, że męża na deski puściłaś i wszystkim się sama zajęłaś.

Jesteś z siebie dumna? Masz prawo.

Krzysztofie

Dumna to za duże słowo, ja tam zawsze miałabym jeszcze coś do poprawienia w tym co robię.

A narty mąż lubi duuuuużo bardziej niż ja, więc co mu będę żałować.

Każdy ma prawo do tego, by robić to co lubi, więc jeśli była okazja, to trzeba to wykorzystać.

Wróci szczęśliwy i wypoczęty i mnie się to z pewnością udzieli :wink:

 

Kuleczko, ja nie tylko nie mam za złe, ja rosnę to czytając :D

 

Verunia, mam nadzieję, że te schody nie będą przekleństwem 8)

lubię to duże lustro, to tak, jakby można było wejść gdzieś tam, poza nie.

 

Marjucha, dbaj o swoją szczękę, bardzo Cię proszę :wink:

 

Duduś to duże lustro ma wymiar 2.70x80 i nie jest kryształowe.

Wszystkie lustra zamawiałam z montażem, bo nikt inny by się tak dużych wklejać nie podjął.

Nie mam rozbicia cenowego na poszczególne 3 lustra.

Oni mi liczyli całościowo ile metrów z fazą ile bez, wycinanie po łuku, montaż

do tego jeszcze szklane półki. Wiem tylko ile do zapłaty za całość.

 

...i teraz jeszcze podziękuję za wszystkie ciepłe, niezwykłe słowa, które napisaliście

będę do nich wracać zawsze wtedy, gdy będę miała złe dni dla siebie,

one pomogą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...