Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A w moim własnym cieszy mnie "moja radosna twórczość", która pozwala mi na bezkarne działania

Choć nie ukrywam, że popełniam błędy i w licznych kompozycjach nie raz zaczyna mnie coś drażnić, nie pasować, wtedy zmieniam, przesadzam, próbuję inaczej.

I ogród wciąż się zmienia.

 

O , to, to :lol: .

Ja tam chyba jestem zdyscyplinowana :wink: , ale bardziej podobają mi się właśnie

takie "niezdyscyplinowane" :D ogrody, jak ogród Toli 8) .

Na działce miałam namiastkę ogrodu i też ciągle coś przesadzałam,dosadzałam..byle było zielono i kolorowo :lol:

I jak tak sobie ,w chwili wytchnienia :wink: ,siadałam przy kawce, to patrzyłam,patrzyłam,...na te moje roślinki. I to był balsam na moją duszę :oops: ,.....(ale se powiedziałam :oops: .)

 

Moja znajoma,która już ma ogród powiedziała mi kiedyś-proszę tylko nie obsadzać całego ogrodu tylko tujkami :roll: Są piękne, ale w nadmiarze wyglądają tak-sorki za zdanie,ale cytuję-...cmentarnie :-?

Dlatego w swoim ogrodzie chciałabym mieć trochę szmaragdów :wink: -są chyba najpiękniejsze, ale też innych iglaczków,dużo kwiatów 8) i wiele innych.

 

Dlatego mnogość roślin w ogrodzie Toli mi się bardzo podoba, i chyba coś podpatrzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu gdzieś na początku Twojego wątku... ale się zrymowało :lol: ......ktoś wspomniał o tym, że wygrałaś z ZE bitwę o słupy energetyczne. Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, ale jesli tak to napisz mi kochana jak się do tego zabrać i czy taki zwykły, szary człowieczek jak ja, ma szansę coś wywalczyć z takim molochem??? Chodzi mi o to, że na swojej działce mam dwa słupy, dosłownie jeden od drugiego oddalony o 2-3 metry. Moim zdaniem jeden jest na pewno zbędny i chciałabym pozbyć się tego "cudeńka".......ale czy jest jakaś szansa?

A oto i moje cuda dwa :wink:

 

http://img37.imageshack.us/img37/3214/003fbx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jamles żeby było śmieszniej, to ten po lewej też jest podwójny :evil: a który był pierwszy to nie wiem....tak dla ciekawości popytam sąsiadów, może wiedzą. Poprzednim właścicielom naszej ruinki te słupy jakoś nie przeszkadzały :lol:

 

Sloneczko jesteś nieoceniona!!!! Wielkie dzięki.....zaraz biorę się za lekturę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, Betib dziś najwyraźniej rozgrzesza nas ze wszystkich kalorii.

No więc SMACZNEGO :D

 

Rynka, u mnie było tak. Jeden słup to nieczynna stacja trafo. Napisaliśmy podanie, Gmina wyraziła zgodę i słup zabrała.

Druga sprawa, podobna do Twojej. Mieliśmy taki podwójny słup akurat w miejscu przyszłej bramy wjazdowej. Napisaliśmy do Zakładu Energetycznego. Odpisali, że słup musi zostać, ale mogą mu te nogi złączyć. Złączyli, skasowali od nas 2000 zł.

Po roku wymienili wszystkie słupy na naszej ulicy na nowe :roll:

 

Braza, nie będę czekać z tym termosem 300 lat, wyczuwam tam coś mocno energetycznego :wink:

 

Mysza223, dzięki :D

 

Ania i Heniu, dziękuję za ten piękny bukiet :D

 

Agacka, dopisywać, dopisywać, to męskie popiersie będziemy macać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfir, jakże się cieszę, że zajrzałaś do mojego ogrodniczego bajzlu :D

Zaglądaj tu częściej proszę i jeśli (co nie daj Boże) dopatrzysz się jakiś karygodnych błędów w moich opisach to prostuj.

Ja się bardzo chętnie poduczę, tego nigdy za wiele.

A teraz proszę się częstować, pączki od Betib jeszcze są i faworki od Bogusi, herbatkę gorącą zaparzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag, bardzo dobry wybór, ja sobie też miętówkę, więc już nas dwie :D

szczerze mówiąc wcale dziś nie przesadziłam, zjadłam tylko jednego pączka, biednie jakoś :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś się urodziła w innej epoce, to z migreną leżałabyś teraz na szezlongu w zaciemnionym buduarze, a pokojówka przynosiłaby miętówkę pytając z troską jak łaskawa pani się czuje :wink:

Epoka nie ta, ale pokojówką mogę zostać, miętówkę podam i o zdrowie zapytam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś się urodziła w innej epoce, to z migreną leżałabyś teraz na szezlongu w zaciemnionym buduarze, a pokojówka przynosiłaby miętówkę pytając z troską jak łaskawa pani się czuje :wink:

Epoka nie ta, ale pokojówką mogę zostać, miętówkę podam i o zdrowie zapytam :D

 

Mietowka chyba pomogla 8) szezlaga nie mam niestety ale zakopalam sie w lozku i troche mi przeszlo. Nie lubie takich dni :roll: jak czleka glowa boli, to machnie sobie dwie piguly i jest git ... ale jak migrenowo napiernicza, to juz nic nie pomaga :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...