Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Orzeszku, długo się nad tym zastanawiałam, jak będzie lepiej,.

Czy zrobić prostopadle, ale wtedy byłoby odcięcie w progu i źle by wygladało w holu.

Czy przejść łagodnie holem do wnętrza, ale położyć równolegle do okna.

Wybrałam drugą opcję i nie załuję. Wedlug mnie tak jest lepiej.

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/dfsdsafsaf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, ja tam jestem wielkim przeciwnikiem jakichkolwiek odcięć w podłogach z jednego materiału i moim zdaniem podjęłaś słuszną decyzję (efekt piorunujący przy otwartych wszystkich drzwiach). Chciałam tylko zobaczyć pokój, jak wyszedł - nie zrobił się dłuuuuugi :wink: , a płytki? Ale chyba nie, bo już na tym zdjęciu wygląda na spory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten pokój jest w kwadracie, tak więc nie ma problemu.

Mój synek zażyczył sobie coś miękkiego na podłodze, to tym bardziej podkreśli jego kwadratowe wymiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzeszku, to marzenia do spełnienia.

Życzę, by się wszystkie Twoje spełniły i pojawiały następne, bo najbardziej cieszy dążenie do ich spełniania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martynko, aparat przekłamuje kolory, ten pokój z bordową ścianą, ma resztę w kolorze ciepłej kości słoniowej, a na zdjęciu taki bez koloru...

Zielony pokój to królestwo syna, tak chciał, nie broniłam mu.

Ta zieleń na zdjęciu też jakaś szpitalna, w realu jest cieplejsza.

Ma tam być ściana z grafiti i inne męskie szaleństwa...zostawiam mu dowolność na tym kawałku jego przestrzeni.

 

W naszej sypialni ściana z wnękami jeszcze przed końcową aranżacją, ale ta nastąpi dopiero po umeblowaniu.

Dopasuję ją kolorystycznie do mebli, a nie meble do ściany.

Tak więc to wszystko to "półprodukty" :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tola pięknie, pięknie!!!!

 

Ale Ci zazdroszczę tych wielkich okien na poddaszu , tych widoków 8) U mnie tylko dachowe i bardzo mnie to denerwuje...nie wykluczone, że będziemy robić lukarny, coby choć po jednym normalnym oknie w pokoju było :wink:

 

Parkiet prześliczny :D

 

Jeśli chodzi o kolory, to spróbuj wyłaczyć lampę w aparacie. U mnie przy właczonej lampie też wszystko wychodzi takie bezpłciowe i blade. Spróbuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kuleczko :D , tak zrobię.

 

Wiesz, ja to szalona jestem w temacie otwarcia na świat, na przestrzeń, przyrodę.

Gdybym mieszkała w innym klimacie, to mógłby to być namiot w jakimś pięknym zakątku i dom nie byłby potrzebny.

Ty stworzyłaś przepięknie ciepłe wnętrza u siebie, często w nich bywam, to lek na chandrę.

Dzięki, że je nam pokazałaś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiu fiu .........Tolusia , ale podłga ! :o piękna :D ...... szkoda ............ znów masz ładniej niż ja :cry:

 

kokietka :wink: Heniutka ucałuj, bo już dawno tego ode mnie nie robiłaś 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasinko

w większości farby to Tikkurila, w salonie i jadalni mam Dulux, ale tam na razie tylko pierwsze malowanie...przy drugim jeszcze zobaczę.

Generalnie jestem z obu zadowolona. Przy ciemnych odcieniach, nasyconych kolorem, Tikkurila daje lepszy efekt według mnie.

Wszystko jest w macie.

 

Aniu Węgrzyn

Podłogi mam robione lakierem wodnym półmatowym. Firmy PALLMANN.

Rodzaj lakieru to Pall-X 96. Adres ich strony: http://www.pallmann.net. Tam znajdziesz szczegóły.

Na meble to i ja nie mogę się doczekać, ale przede mną teraz druga duża łazienka, znowu wyzwanie i trzeba temu sprostać.

Wolałabym zakładać nową rabatę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...