Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

AmberWind, ponieważ i tak muszę czekać do października, bo to pierwszy wolny termin pana od układania kamienia, to mam do Ciebie przeogromną prośbę.

Prześlesz mi na priw zdjęcia swojej ściany, już zrobionej? byłabym bardzo, bardzo wdzięczna.

 

Jamles , nie zasnę, ale próbować będę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

AmberWind, ponieważ i tak muszę czekać do października, bo to pierwszy wolny termin pana od układania kamienia, to mam do Ciebie przeogromną prośbę.

Prześlesz mi na priw zdjęcia swojej ściany, już zrobionej? byłabym bardzo, bardzo wdzięczna.

 

Jamles , nie zasnę, ale próbować będę :wink:

aaaaa, kotki dwa................kamienno-łupkowych snów..... oby nie koszmarów

8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu ,ale masz zagwozdkę :lol: współczuję .....to bardzo ważna decyzja ,ale i niezwykle trudna :roll: ten pierwszy kamień pprzy kominku jest delikatny ale i wyrazisty ,ten drugi łupek jest surowy i nadający pomieszczeniu bardzo ostre rysy ...masz problem -mnie sie podobaja oba .

Jest taki program DEKORATORNIA i tam dziewczyny -projektantki wnetrz bardzo chetnie wykorzystują takie łupki do obkładania ścian w domach ,nawet w małych mieszkankach blokowych .Może na stronie Dekoratorni bedą przykładowe zdjęcia -poszukaj ..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm , ciężka sprawa z tym łupkiem :roll: .

Podoba mi się , ale nie wiem czy nie będzie za mocnym akcentem w salonie , tym bardziej że to kawał ściany . No i kolor znacznie bardziej wyrazisty .

Przy takiej głośno krzyczącej ścianie w zakresie innego wyposażenia salonu musiałby obowiązywac skrajny minimalizm , zarówno ilościowy jak i kolorystyczny .

Nie wiem co planujesz żeby tam stało ale dla mnie przy łupku inne elementy powinny byc mało widoczne , więc jasny i lekki wypoczynek , minimum mebli .

Nie zazdroszczę , bo wybór trudny .

Ja chyba bym z tym łupkiem jednak nie eksperymentowała .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się łupek podoba, ale tak już wyżej było poprzedni kamień jest bardzo orginalny i delikatny, nie przytłoczy salonu i nie odbierze blasku samemu kominkowi - będzie za to pięknym tłem :)

A łupek to chyba zawsze chce byc na 1 miejscu :wink: :) bynajmniej ja tak mma że jak go gdzieś widzę to jest rzeczą na której zawieszam oko.

I teraz musisz się zastanowić co chcesz osiągnąc na tej ścianie czy tło czy obiekt zainteresowań :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie wypowiedzi...nadal biję się z myślami :roll:

Ta ściana w zamierzeniu ma być obiektem zainteresowań. Ona ma przykuwać uwagę, być ozdobą salonu. No właśnie "ozdobą". W salonie oprócz mebli wypoczynkowych właściwie niczego innego nie będzie. Dlatego ona ma za zadanie być wyróżnikiem, dominantą. Podświetlona ma intrygować. Ale nie chcę uzyskać wrażenia, że siedzę pod wiatą w ogrodzie. A łupek może dać takie poczucie.

Nie wiem już.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w podziękowaniu za to, że myślicie wraz ze mną

 

pachnące kwiaty z mojej róży szczepionej na pniu

 

http://i66.photobucket.com/albums/h278/Tolusia/ap.jpg

 

i kwiat egzotycznej chyba rośliny , kwitnie po raz pierwszy, ma jeszcze 6 kwiatostanów oprócz tego, który się rozwinął...taka ciekawa dość...

 

http://i66.photobucket.com/albums/h278/Tolusia/cudo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AmberWind, dzięki, będę czekać na te zdjęcia z utęsknieniem.

 

Rrmi, ciągle myślę, ale jak Ty sobie ten łupek sprawisz, to zdjęcie do mnie przyfrunie, prawda?

 

Joola, dziękuję za te fotki. Już się im przyglądam, im więcej widzę, tym więcej wiem.

 

Jeśli znacie jakieś strony z takimi zdjęciami, to będę wdzięczna za adresy.

 

Aga, tę roślinę kupiłam jako kłącze. W ubiegłym roku nie kwitła, nie wiedziałam, że trzeba ją okrywać. Po zimie te piękne długie liście obumarły.

Ciekawe, czy pod osłoną przetrwałyby? Wiosną wypuściła nowe, nie są tak długie jak poprzednio, ale za to jest 6 kwiatostanów. Poszukałam nazwy i już wiem, choć nie jest łatwa do zapamiętania Kniphofia uvaria (trytoma groniasta) :lol:

i jest rośliną egzotyczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, tę roślinę kupiłam jako kłącze. W ubiegłym roku nie kwitła, nie wiedziałam, że trzeba ją okrywać. Po zimie te piękne długie liście obumarły.

Ciekawe, czy pod osłoną przetrwałyby? Wiosną wypuściła nowe, nie są tak długie jak poprzednio, ale za to jest 6 kwiatostanów. Poszukałam nazwy i już wiem, choć nie jest łatwa do zapamiętania Kniphofia uvaria (trytoma groniasta) :lol:

i jest rośliną egzotyczną.

 

u mnie też tak było - w zeszłym roku nic, a w tym roku wszystkie 3 sztuki zakwitły :D :D :D liście miałam na wiosnę takie byle jakie - część zielonych, część żółtych - ukosiłam to wszystko nad ziemią i wyrosły nowe - też nie okryłam na zimę :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...