Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Drobne zmiany aranżacji pokoju, dobór dodatków - wątek pomocowy


InneM

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 145
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

czyli nie możemy wyjść po za ścianę TV

z narożnikiem

 

bryłę kanapy mamy , a co z Twoimi typami mebli , stolików ? Meble nie mogą być za ciemne, bo podłoga , schody ... a co za dużo to nie zdrowo:)

Co Tobie się podoba ? jakieś fotki?

 

kolory znamy szarości i akcenty turkusu z tego co pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie możemy wyjść po za ścianę TV

z narożnikiem

 

bryłę kanapy mamy , a co z Twoimi typami mebli , stolików ? Meble nie mogą być za ciemne, bo podłoga , schody ... a co za dużo to nie zdrowo:)

Co Tobie się podoba ? jakieś fotki?

 

kolory znamy szarości i akcenty turkusu z tego co pamiętam

 

Podoba mi sie styl skandynawski. Nie mam mozliwosci teraz wstawic zdjec bo pisze z smartfona. Meble to mysle ze biale.

 

Aha i ten rzut powinien byc odbiciem lustrzanym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może beże , bo po co wprowadzać szary kolor jak w korytarzu już kawa z mlekiem jest ?

- nie wiem dlaczego nie pasują mi tu białe meble , może kontrast z podłogą jest za duży ?

- bym głosowała chyba za jasna kawa z mlekiem , beż :) kanapa , meble też w tych odcieniach ale o dwa tony jaśniejsze , ciemniejsze jeśli w płyty , albo naturalny kolor drewna jeśli z drewna .

-komoda - czy potrzebna żeby był czy musisz mieć, bo masz dużo rzeczy do schowania ?

- z Tv musisz z robić porządek , on musi być dekorem , lub niewidocznym elementem

 

na przykład

 

Prezentacja1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może beże , bo po co wprowadzać szary kolor jak w korytarzu już kawa z mlekiem jest ?

- nie wiem dlaczego nie pasują mi tu białe meble , może kontrast z podłogą jest za duży ?

- bym głosowała chyba za jasna kawa z mlekiem , beż :) kanapa , meble też w tych odcieniach ale o dwa tony jaśniejsze , ciemniejsze jeśli w płyty , albo naturalny kolor drewna jeśli z drewna .

-komoda - czy potrzebna żeby był czy musisz mieć, bo masz dużo rzeczy do schowania ?

- z Tv musisz z robić porządek , on musi być dekorem , lub niewidocznym elementem

 

na przykład

 

[ATTACH=CONFIG]255514[/ATTACH]

 

 

A wiec tak (nie zaczyna sie zdania od wiec ale niech bedzie ;-) ). Przedpokoj jest do przemalowania bo wydaje mi sie zbyt ciemny. Sciany jesli juz bez to tylko bezowa szarosc bo nie podobaja mi sie typowe beze. Komoda nie jest mi az tak strasznie potrzebna . A sciane z tv juz prawie na pewno planuje cegielke z elkaminodom stara cegla skalna.

Odnosnie kolru mebli to sama nie wiem. Nie podoba mi sie do coemnego koloru paneli meble w jasniejszym kolorze drewna. Ta Twoja prezentacja bardzo bardzo mi sie podoba :-). Dziekuje

Edytowane przez alinaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też za beżami. albo taki mega ciepły off-white, ale nie biel (czy ty mówiłaś o skórach? jeśli mam dobre skojarzenie, a wybacz - nie chce mi sie szukać na poprzedniej stronie czy nie przekręcam - to ja akurat białych skór nie lubię. mam skojarzenie z białym kozaczkiem :))

 

kanapa wyjechana spod ściany wygląda o niebo lepiej, choć wasza obecna jest zbyt duża.

powiedz proszę czy przy układzie nr II widoczność tv jest okej i czy "tyłem" do schodów jest miejsce aby ustawić fotel czy dwa (na wypadek gości, kiedy i tak nie ogląda sie tv) - fajny kąt wypoczynkowy się tam stworzył.

 

J

 

JA nic w skorze nie chce. Wole tkanine jest przytulniejsza. Jesli kanapa bedzie mniejsza to jeden fotel tylem do schodow wejdzie. Nawet Strandmond z Ikei mi przypadl do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

Tomkowa...

 

Jeśli chodzi o zdjęcia z neta, to wystarczy wpisać: tutaj podać adres zdjęcia

 

Jeśli chodzi o zdjęcia z kompa, to ja korzystam z photobucket.com, ostatnio "mówi się" o zapodaj.net :yes:

 

A jeśli chodzi o wrzucanie przez FM, to jak odgrzebię - podam linka do szczegółowej instrukcji, którą kiedyś Pestka była miła u mnie zamieścić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa...

 

Jeśli chodzi o zdjęcia z neta, to wystarczy wpisać: tutaj podać adres zdjęcia

 

Jeśli chodzi o zdjęcia z kompa, to ja korzystam z photobucket.com, ostatnio "mówi się" o zapodaj.net :yes:

 

A jeśli chodzi o wrzucanie przez FM, to jak odgrzebię - podam linka do szczegółowej instrukcji, którą kiedyś Pestka była miła u mnie zamieścić :D

Asiu, dziękuję :) Będę wdzięczna za linka, bo mimo, że namiętnie podczytuję Twój wątek, nie potrafię znaleźć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. JEST TUTAJ. Dziewczyny dopomogły. Ale swoją drogą to nie ładnie tak z ukrycia :cool: Tym bardziej jeśli namiętnie to trzeba się dołączyć :yes:

 

Zamierzam, zamierzam :D A jak się robi odnośnik, żeby był w ukryty w tekście, zamiast wklejania linka? :) Bo ja chciałam Cię poprosić o zerknięcie na moją łazienkę, tutaj: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?169397-Projekt-%C5%82azienki-wizualizacje&p=6497762&viewfull=1#post6497762

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...