Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pokój w stylu celtyckim/pogańskim ?


Aero0

Recommended Posts

Witam,

 

Ciężko mi się doszukać w najbardziej renomowanych sklepach czegoś oscylującego w klimatach pogańskich/celtyckich. Macie może jakieś pomysły, znacie dobre źródła informacji(inspiracji) na ten temat ? Może widzieliście wcześniej tak zaaranżowany pokój/mieszkanie ? Każda pomoc wysoko aprobowana. Chodzi mi o meble i ozdoby do pokoju, chciałbym mieć też dużo roślin. Wymiary pokoju: ~ 6.5 x 4.5 (29,25m2)

Interesują mnie takie pierdoły jak gliniany wodospad z zielenioną, harfa (instrument stojący), komoda w kształcie korzenia itp itd, ale na meble kompletnie nie mam pomysłu :3 Halp !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie dostaniesz takich rzeczy w zwykłym sklepie, jako tani produkt przemysłowy :D

Meble tylko od rzemieślników - wpis w google "meble z konarów"

 

Wodospad dostaniesz nie z gliny ale z tworzywa udającego glinę i konary:

http://www.chomik.pl/allegro/ok%20%20%2022048GG.jpg

 

firma, która to sprowadza z Chin nazywa się "Chomik" - sprzedają przed neta

 

Chociaż zastanawiam sie, co ma wodospad wspólnego z Celtami? Masz odpowiednią wentylację pomieszczenia, by ci grzyb nie wyszedł na ścianie?

 

Harfa neogotycka na allegro do kupienia za 1200 zł. Celtycka 4 tyś.

Indywidualne zamówienie: Leszek Pelc spod Rzeszowa i Timothy Des Roches z Łodzi

 

Dębu w doniczce nie planujesz? :D

 

Szykuje się nieżły kicz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...