Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie 65m - jak zaszaleć?


michalrydz

Recommended Posts

Witam wspaniałych użytkowników forum Muratora.

Zaprezentuję wam układ mojego mieszkania

http://i62.tinypic.com/1zlsvq0.jpg

 

Moje pomysły:

-w miejscu malutkiej 2-metrowej łazienki będzie garderoba

-w łazience obok kibelka będzie pralka, nad nią zabudowana szafa

-kuchnię od części salonowej oddzielę barkiem, nietrwale związanym z podłogą

-taras zabuduje drzwiami aby w pełni wykorzystać tą powierzchnię

 

Czy to wydaje się logiczne?

Nie mam też pomysłu w którym miejscu powinien stać telewizor w salonie

 

Podpowiedzcie coś na podstawie swoich doświadczeń, bo znając mnie to stworzę sobie same niewygody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już stoi wybudowane, identyczne jak na rysunku. Póki co tylko dla mnie i dla żony. Dzieciaki w niedługim czasie :)

Dlaczego barek jest nieporozumieniem? Myśleliśmy nad tym jak oddzielić część kuchenną gdzie jest cały bałagan od części salonowej, ale może rzeczywiście coś źle rozumujemy?

Potrzeby życiowe-zjeść, poprzytulać się, posiedzieć przed telewizorem, porozmawiać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już stoi wybudowane, identyczne jak na rysunku. Póki co tylko dla mnie i dla żony. Dzieciaki w niedługim czasie :)

Dlaczego barek jest nieporozumieniem? Myśleliśmy nad tym jak oddzielić część kuchenną gdzie jest cały bałagan od części salonowej, ale może rzeczywiście coś źle rozumujemy?

Potrzeby życiowe-zjeść, poprzytulać się, posiedzieć przed telewizorem, porozmawiać..

 

Moim zdaniem oddzielenie tych dwóch przestrzeni będzie kiepskim pomysłem, bo optycznie wszstko pomniejszysz. Lepiej zostawić tak jak jest i wpuścić troche przysłowiowego powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:yes: Barkiem byłby sens oddzielać aneks od części dziennej, gdyby kuchnia była na węższej ścianie. W Waszym układzie optymalna jest kuchnia połączona z jadalnią i część dzienna. Bałagan w takiej konfiguracji raczej niedopuszczalny jest ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinka,

Zachwycony jestem Twoim drugim pomysłem.

W takim przypadku trzeba byłoby trochę namieszać z podłączeniami hydraulicznymi, ale to już szczegół.

Ta ścianka przy rogówce to murowana czy coś w rodzaju mebla? Podobnie ścianka za telewizorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...