Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

problem z kuchnią


enedue

Recommended Posts

No i mnie dopadło. Ostatni moment. Obecnie mamy zaprojektowaną kuchnię z drzwiami na mały tarasik od wschodu. Ponieważ pewnie pojawi się słup, to obecny układ trochę stanie się bezsensowny, poza tym sama nie wiem, czy mi taka kuchnia - tak bardzo otwarta - odpowiada. Drzwi balkonowe miały się otwierać na malutki tarasik, do jedzenia o krok. Tylko że - tarasik tak ładnie schowany - w sam raz dla włamywacza. W dodatku chyba byłoby ciemno, drzwi balkonowe miałyby 80 cm szerokości, a tarasik z daszkiem koniecznie. I jeszcze tarasik przylegał by do garażu sąsiada, a tam jest dziura wentylacyjna.

Na pierwszej wizce jest jak miało być. Potem idą kolejne - jak mogłoby być zachowując drzwi balkonowe. Z barkiem dostępnym od strony kuchni, stołki gdzieś mi zniknęły, no, obok piekarnika, przy słupie.

I nowy pomysł - zlikwidować w cholerę te drzwi , zrobić panoramiczne okno i przestrzenną kuchnię, a jeść chodzić na taras południowy, całe 3,7 m od barku oddzielającego jadalnię w linii prostej.

Co to tym myslicie?

Bo ja mam już mętlik w głowie.

Kuchnia ma długość 390 cm, a część kafelkowana - 330 cm.

 

Nie wejdą wszystkie to po kolei.

Tutaj tylko wersja pierwotna.

 

dom2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...