Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pomysł na ciekawe mieszkanie w bloku. Co da się zrobić? Jak to wszystko pomieścić?


Daro_ufo

Recommended Posts

Chciałbym bardzo Was prosić o pomoc w zagospodarowaniu mikroskopijnej łazienki w bloku. W pomieszczeniu musi znaleźć się pralka, najlepiej wanna ze szklanym parawanem (myślałem nad samym prysznicem ale brakowałoby mi wanny), wc, umywalka i niestety piecyk gazowy. Piecyk gazowy jest na przeciwległej ścianie do komina, przez co pod sufitem biegnie rura od spalin wygląda to naprawdę paskudnie i coś trzeba z tym zrobić. Łazienka wygląda w chwili obecnej mniej więcej tak jak na poniższym rzucie:

 

 

 

 

Docelowo chciałbym zburzyć ściankę między łazienką a WC. Mam nadzieję, że taki zabieg da więcej możliwości aranżacji i zwiększy optycznie pomieszczenie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałbym Waszej pomocy w ogólnej aranżacji mieszkania dwupokojowego o powierzchni mniej więcej 48m2 w bloku. W czterech kątach będą mieszkać dwie osoby + duży pies. Powiem szczerze zadanie urządzenia tego mieszkanka nieco mnie przerosło.. niby tysiące pomysłów ale nic konkretnego i co ważniejsze użytecznego. W kuchni chciałbym aby znalazła się: zmywarka, kuchenka mikrofalowa, kuchenka elektryczna, lodówka to dużo sprzętu jak na tak małą kuchnię. Zastanawiałem się nad połączeniem kuchni z małym pokojem ale jednocześnie chciałbym pełnoprawną sypialnię i co tu zrobić? Chciałbym aby gdzieś znalazł się stół przy którym mógłby siedzieć wygodnie 4 osoby, chciałbym też miejsce na komputer stacjonarny, telewizor i półki na książki. Jak to wszystko pomieścić i rozmieścić? :bash: :( :sick:

 

Łazienka z wc zostanie połączona a w miejscu gdzie stoi wc będzie kabina prysznicowa (jest tam około 70x100), a tam gdzie wanna będzie wc oraz umywalka (czy to dobry pomysł?).

 

Znacie może kogoś kto robi aranżacje za małe pieniądze? Są tu studenci architektury wnętrz? ;)

 

http://images70.fotosik.pl/18/9c01c76f55d4364b.png

 

Ścianki zaznaczone na czerwono to ścianki działowe z regipsów (mały pokój po prawej) oraz cegły (łazienka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...