Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wystawiona przez projektantkę! Pomoc przy salonie, jadalni i korytarzu


wybredna20

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

nie lubie sof w skórach. Wole tapicerowane.

W tej chwili ta twoja w niczym nie kłoci się z planowanym wystrojem.

 

Chyba nie możesz miec szafki zakręcanej, bo na ścianie łazienki masz szafkę z rozdzielaczami (?). Jeśli tak, to zakręć tylko blatem szafek.

O tak:

http://images68.fotosik.pl/75/e1a4d07d547f333bgen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kolejną propozycję.

Ech dla mnie ta sofa w ogóle u mnie nie pasuje :[ wolałabym narożnik ale ciężko jest wyrzucić 4500zł w kosz!!! Spróbuje ją sprzedać i w jej miejsce wstawie wtedy narożnik. Wolałabym teraz biała bo wydaje mi się ze będzie taka lzejsza...(???)

 

Szafka może być zakręcana bo mimo tego ze jest tam rozdzielnik (którego nikty nie uzywalismy) to przecież szafkę można otworzyć :] DLatego tak zrobię.

Wczesniej myslalam żeby na tej przeciwleglej scianie zrobić komode takadluga i siedzisko. Ale rozumiem ze lepiej będzie jak zrobie ta komode zakrecana? niby mniej miejsca będę mieć na pierdoly ale pewnie wizualnie będzie lepiej wgladac ??? pytam żeby się upewnić :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokój też jest kwadratowy, czy to się kłóci z okrągłym stołem? :D

 

Komoda - skoro nie używacie szafki z rozdzielaczami to można zrobić komodę zakręcaną bez tylnej ścianki.

Masz szerokosc korytarzyka 140 cm, więc szerszej niż 30 cm szafki nie polecam , bo przejście zrobi się wąskie.

 

IMHO narożnik będzie w przyszłosci mniej ustawny niż kanapa i fotel, gdybyś znudziła się aranżacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustro może być - dlaczego nie mogą być dwa?

 

Albo obrazy (stare reklamy) drukowane na blasze, jeden obok drugiego, na całą ścianę.

 

Albo biały napis na szarej ścianie z wierszem lub sentencją:

 

http://karton7.lh.pl//aukcja/images/napisy/3.jpg

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będzie pasował do mnie właśnie ten stół i krzesła? Wszystko dostępne w Ikei ;) i wtedy ten kominek dokładnie jak na zdjęciu...albo z regałem albo jakoś nad półką....poszukam czegoś....w salonie tez fajnie ale kolo tv to tak średnio mi pasuje...chyba ze wbudowany w płytę by był...ale wole chyba kolo tv dać lampę nocna i jakiś obraz czy ramki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...