Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WIELKOPOLSKA- biała lista solidnych


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Polecam Rafał Sławiński 605-463 482 & Tomasz Walkowiak 665-258 012 u mnie zrobili piękną podbitkę w rozsądnej cenie. Panowie zajmują się również dekarstwem, ocieplaniem poddaszy, montowaniem płyt katron-gips i robotami wykończeniowymi. Pracują rzetelnie, nie potrzebują żadnego nadzoru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mogę i ja polecic

ekipę murarzy

Damian Jaroć tel. 504-098-468

 

Codziennie od 7 do 17 na budowie wiec tempo mają aż miło patrzec.

Począwszy od ławy az po murłaty - nie mam praktycznie zadnych uwag - to samo kierownik - ktory raczej 'stawia na swoim'...

Jak trzeba bylo wykonac dodatkowe żelbety nieujęte w projekcie-nie było problemu.

Jak czegos zabraklo na budowie-nie musialem latać za przysłowiowymi 'gwoździami' - tylko jeden z pracownikow do samochodu, samochod do hurtowni i po problemie.

Naprawdę dobry start budowy (za w miarę przystępną jak na dzisiejsze czasy cenę ;) )

 

Co zbudowali - możecie zobaczyc tutaj: http://www.echostar.pl/~reda77/dziennik_budowy/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie jeszcze buduję a właściwie wykańczam muszę dopisać do białej listy szefa naszej brygady murarskiej p.MAREK RYMELSKI dokładny,sumienny,punktualny prawdziwy fachowiec mimo młodego wieku.dzięki jego i całej ekipy radą zaoszczędziliśmy czas i pieniądze.gorąco polecam. następne nazwisko o którym nie zapomnimy to p.ADRIAN KRUPA Z HURTOWNI BOL-ANN GNIEZNO.tak szczerego miłego profesjonalisty nie spotkałam nigdy.kiedy w grudniu zaproponował nam kupno porothermu myślałam tak wcześnie ale jak dzisiaj patrzę na fakturkę to buzia mi się śmieje.od tego momentu gdy coś potrzebuję to zawszę dzwonię do gniezna tam każdy ma czas miłe słowo,towar i dobrą cenę to naprawdę super gość.pozdrawiam serdecznie. :lol: :p :D

 

 

Prosze podaj namiary na brygade murarska na adres email [email protected] Pozdrawiam Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLECAM KOMINKARZY

jedna z najlepszych ekip na naszej budowie - szybko, sprawnie, CZYSTO, TERMINOWO (!!!)......

 

pięknie

 

z resztą sami oceńcie

 

http://www.arietis.republika.pl/gora/PICT3015.JPG

 

z tego samego kamienia parapety.....

 

i jeszcze namiar...

 

http://www.arietis.republika.pl/gora/PICT2972.JPG

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam firmę Best-Bud - Damian Błażejczak.Fachowiec od wylewek - u mnie w całym domu na podłogówce, oraz tynków gipsowych- gładkie jak pupa niemowlaka. Wykończenie przy wykuszach - mocno skopane przez murarzy zrobił perfekcyjnie. Solidny,szybki i terminowy - po doświadczeniach z wcześniejszą ekipą murarską myślałam, że nie ma już w tej branży odpowiedzialnych ludzi,

mile się zdziwiłam...Tel. 667 325 723

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie jakiegos dobrego parkieciarza, najlepiej z Poznania albo bliskich okolic ?Mam niewiele bo ok 25m lamparkietu do polozenia. Moze ktos z Was ma doswiadczenia z firmą SZLIF ? Z góry dziekuje

 

Ja sie podpinam pod pytanie

 

a nie masz kogos tańszego

 

SZLIF konkurencja :) Przecież oni są tani :) a tańsi są chyba tylko "złote rączki" po których poprawek ja i SZLIF mamy już chyba dość :) zresztą jak większość solidnych i stałych parkieciarzy z Poznania i okolic

 

stawki za samo cyklinowanie + lakierowanie to norma 35zł/m2 plus koszt lakieru od 7zł/m2 domalux do 25zł/m2 traffic

 

Co do poleceń to polecam firmę

p.Marka (płytki i malowania) - tel.604777306 - naprawdę solidny fachowiec bo robiłem w wielu mieszkaniach gdzie on robił

 

p. Korek (płytki + malowania) tel. 603122321

 

sklep parkieciarski BONA na ul.Szczanieckiej tel. 0784023203

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę Thermofasada z Poznania. zakładają okna na profilu Deucenicka. fachowo, rzetelnie i terminowo. można też zamówić za ich pośrednictwem bramę krispola. rozeznając ceny byliśmy też w siedzibie okonoplas-kraków w swarzędzu i też zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie. cenowo porównywalni z thermofasadą. nie polecam natomiast salonu MS Okna na ul. sokoła. Pani potraktowała nas jak intruzów mówiąc że nie będzie traciła czasu na zrobienie dla nas wyceny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz kogos tańszego

 

SZLIF konkurencja :) Przecież oni są tani :) a tańsi są chyba tylko "złote rączki" po których poprawek ja i SZLIF mamy już chyba dość :) zresztą jak większość solidnych i stałych parkieciarzy z Poznania i okolic

 

stawki za samo cyklinowanie + lakierowanie to norma 35zł/m2 plus koszt lakieru od 7zł/m2 domalux do 25zł/m2 traffic

 

czy norma czy nie - nie mnie to oceniać , ceny w Poznaniu postawione sa na głowie

jezeli ceny p.Patana czy Koźlinskiego były niższe od szlifu to też o czymś świadczy.

co do cen jakie dostałem od firmy Szlif - 90 m2 jesionu cena 110 m2 / merbau 130 - ceny bez drewna, z chemią ( 2007 styczeń )

po drugi i chyba ważniejsze - ceny podane telefonicznie przez pracownika firmy, na pytanie czy przyjedzie sprawdzić podłoze etc stwierdził :

- "a po co , birzesz pan czy nie"

praca zrobiona przez innych wykonawców ( Tomek Matysiak 606904556) zresztą podobną cenę dostałe od wykonawcó z Dąbexu

więc proszę mi nie wciskac kitu na temat niskich cen

 

resztę rozmowy pomijam choć za samo mojej osoby było skandaliczne - ale to moje odczucie osobiste, w każdym razie sposób podejścia do klienta wywołała u mnie trwałą traumę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie jeszcze buduję a właściwie wykańczam muszę dopisać do białej listy szefa naszej brygady murarskiej p.MAREK RYMELSKI dokładny,sumienny,punktualny prawdziwy fachowiec mimo młodego wieku.dzięki jego i całej ekipy radą zaoszczędziliśmy czas i pieniądze.gorąco polecam. następne nazwisko o którym nie zapomnimy to p.ADRIAN KRUPA Z HURTOWNI BOL-ANN GNIEZNO.tak szczerego miłego profesjonalisty nie spotkałam nigdy.kiedy w grudniu zaproponował nam kupno porothermu myślałam tak wcześnie ale jak dzisiaj patrzę na fakturkę to buzia mi się śmieje.od tego momentu gdy coś potrzebuję to zawszę dzwonię do gniezna tam każdy ma czas miłe słowo,towar i dobrą cenę to naprawdę super gość.pozdrawiam serdecznie. :lol: :p :D

 

 

Prosze podaj namiary na brygade murarska na adres email [email protected] Pozdrawiam Andrzej

 

 

Ja również proszę o telefon do murarzy na adres: [email protected]. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep z armatura lazienkowa z Poznania:

 

http://www.abclazienki.pl

 

Czesto korzystam z zakupow w internecie i jestem dosc wymagajacym klientem. Ten sklep moze spokojnie polecac. Dobre ceny, mozliwosc drobnych negocjacji przy wiekszych zakupach, jak czegos nie ma w ofercie mozna sie zapytac czy jest szansa zeby sie tam znalazlo. Generalnie obsluga bardzo nastawiona pro.

Oby takich sklepow wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep z armatura lazienkowa z Poznania:

 

http://www.abclazienki.pl

 

Czesto korzystam z zakupow w internecie i jestem dosc wymagajacym klientem. Ten sklep moze spokojnie polecac. Dobre ceny, mozliwosc drobnych negocjacji przy wiekszych zakupach, jak czegos nie ma w ofercie mozna sie zapytac czy jest szansa zeby sie tam znalazlo. Generalnie obsluga bardzo nastawiona pro.

Oby takich sklepow wiecej.

 

z tej samej serii polece poznanski sklep http://www.lazienkaplus.pl dostalem od nich oferte o kilka (sic!) tysiecy lepsza niz najdrozszej konkurecji. imponujaca elastycznosc negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, Szukam dla kolegi dobrego fachowca od zrobienia ogrodzenia Frontowego z bramą. Może maciego kogoś godnego polecenia i dostępnego w najbliższym czasie ? Z góry dzięki za pomoc

 

Jeśli chcesz z klinkieru to namiary podałem wyżej. Co do płotu i bramy będę mieć za miesiąc montowane i wtedy się wypowiem czy warto brać tych fachowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...