Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WIELKOPOLSKA- biała lista solidnych


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam.A ja troche inaczej bo polecam firmę, której namiary podawałam juz pare lat temu na tym forum.Jednak w tym roku przy okazji przeróbki budynku garazu na biuro, ponownie skorzystałam z ich usług.Ocieplili dach,wykonali suchą zabudowę z płyt gk,Ta sama fachowość i kultura,cena wraz ze szpachlowaniem całosci - w granicach rozsądku.(efekty pracy widze na codzień w domu).Tak więc polecam sucha zabudowa z płyt gk,szpachlowanie,ocieplenie połaci dachowej: pan Michał tel.501-519-293

 

Podepnę się i też ich polecam,(co prawda ktoś już wcześniej ich polecał,ale i tak miałem możliwosc sprawdzenia ich poprzednich prac w realu).Robili u mnie szpachlowanie scian,zadeskowali strych i osadzili schody uchylne,ocieplili poddasze i wykonali jego suchą zabudowę.Oprócz tego zabudowali łazienki pod płytkarzy i wykonali sufity w kuchni i salonie,faktycznie sprawna i solidna ekipa.polecam p.Michał 501-519-293

Edytowane przez Ezotrap15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

No bardzo wiarygodne, jak ktoś z zerowym dorobkiem na forum rejestruje się i od razu zamieszcza reklamę elektryka.

 

Ale co tam, zanim moderator usunie post reklamowy dołożę reklamę mojego superelektryka:

 

Krzysztof 609 296 327

http://elektropoznan.com.pl

 

PS. Moderator przeniósł mojego posta z wątku, gdzie krytykowałem osobę, która zarejestrowała się tylko po to, aby zareklamować usługi. To tyle celem wyjaśnienia. Ale skoro moderator postanowił przenieść a nie skasować to zostawiam, bo Krzysztof-elektryk rzeczywiście jest dobry...

Edytowane przez Arkadly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ta miła część budowy :)

 

Osoby, z którymi kontakt był bardzo dobry. Ceny niewygórowane. Fachowość, rzetelność i chęci w doradztwie były dla mnie nieocenione.

 

Murarz Tadeusz Wawrzyniak - tel. 606839942

Fachowiec w każdym calu, zawsze pod telefonem służący dobrą radą. Terminowy. Ekipy wchodzące po Murarzu chwalące pracę murarską.

 

Dekarstwo i ciesielstwo - Roofers Squad - Pan Remigiusz Mastella - tel. 883987700

Ekipa niezwykle pracowita. Pracująca od 6 do zmroku (przeważnie do godziny 21-22). Dokładność wykonania i fachowość. Terminowość.

 

Przyłącze wodne - Hydromedia - Pan Piotr - http://www.przylaczawody.pl

Bardzo miły kontakt, terminowość i atrakcyjne ceny. Dodatkowo wykonanie projektu oraz uzgodnień.

Niestety do wykonywania pozostałych przyłączy nie udało mi się znaleźć równie dobrych fachowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecany już przeze mnie na grupie wielkopolskiej: Arek 511 467 524

 

No i okazuje się że i ja również polecę P. Arka :)

 

Esiak polecił, mąż zadzwonił, umówiliśmy się i już po robocie.

Ostatnia ekipa na Naszej budowie zostawiła po sobie najlepsze wrażenie:)

Porządnie czysto i profesjonalnie. A i przede wszystkim MIŁO!

Również polecam z czystym sumieniem!!

Edytowane przez Simpka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Szukałem opinii o tych oknach, bo gdzieś widziałem że ktoś polecał. Zadzwoniłem do nich i zaprosili mnie na wystawkę. Można będzie tam zobaczyc ich okna. Jestem ciekaw, co zastanę na miejscu. ;)

 

Salon w Niepruszewie podobnie jak u konkurencji np. z oknoplastu z góreckiej lub poznańskiej: po jednym oknie w każdym profilu plus rolety plus HST, warto się umówić szczególnie w sobotę bo zdarza się że trzeba poczekać na wolnego sprzedawcę.

 

Mam już zamontowane okna Sapor, generalnie ok. Zaleta to fakt, że to producent. Na montaż do mnie przyjechały 2 ekipy (chyba 8 osób) w czasie montażu uszkodzili jeden z profili, więc spakowali całe okno zawieźli do fabryki i jeszcze tego samego dnia przywieźli i zamontowali okno z nowym profilem - szybko i sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 3 weeks później...

Witam

dom juz z dachem ale z czystym sumieniem moge polecic murarzy Pana Jarka Błaszczyka ---> http://www.jarekblaszczyk.cba.pl

sa z Gostynia ale robia w calej wlkp

pracuja w ok 8 poki widno, robia szybko, solidnie i bardzo fachowo, zgodnie ze sztuka murarska - a co najwazniejsze buduja razem z ww. szefem!!! ktory dodatkowo mysli na budowie

u mnie tempo robot bylo niesamowite (nie nadazalem z dostawa materialow) zaczalem 23 wrzesnia (bylo pole) a 1 listopada byl juz zrobiony caly dom (135m2) wraz ze stropem, kominami, szczytami i sciankami wewnetrznymi...

zostawiaja porzadek (lacznie z zamiataniem...!)

i co najwazniejsze UCZCIWI !!! nie trzeba kontrolowac ale fajnie przyjechac raz na jakis czas na budowe i zobaczyc to tempo prac...robia tez tynki (RECZNIE!), gladzie i ocieplenie

 

kierbud to Zbyszek Konieczny - pozostaje mi tylko potwierdzic sławę idaca za tym czlowiekiem :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam

dom juz z dachem ale z czystym sumieniem moge polecic murarzy Pana Jarka Błaszczyka ---> http://www.jarekblaszczyk.cba.pl

kierbud to Zbyszek Konieczny - pozostaje mi tylko potwierdzic sławę idaca za tym czlowiekiem :-)))

 

Mieliśmy tą samą ekipę i kierbuda - potwierdzam są REWELACYJNI!! Dzięki nim budowa domu wydaje mi się pestką.. dom mamy solidnie zbudowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy ktoś z Was korzystał ostatnio z usług Pana Roberta Bociana z Pecny - wykonuje on schody drewniane.

 

Może macie i możecie polecić jakiś sprawdzonych wykonawców?

 

Pozdrawiam

 

My korzystaliśmy z usług p. Bociana...

jesteśmy bardzo zadowoleni, solidny, rzetelny wykonawca...

no i piękne schody robi...

nasze są do obejrzenia w dzienniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...