Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WIELKOPOLSKA- biała lista solidnych


Recommended Posts

Widzę, że im dalej przeglądam tę listę to tym bardziej zamienia się ona w zwykłe forum wlkp.

Proponuję wrócic do tematu głównego.

 

Chcę zachwalić zespół budowlany, który początkowo przerabiał mi nadproża w garażu (bo były zbyt nisko osadzone) a potem wykonał praktycznie całą wykończeniówkę. Naprawdę dobrze, za rozsądną cenę i bez rzucania ciągle słowami na k... itp.

 

Namiary mogę podać ale na maila

 

Już Tubylec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
Polecam firmę - polecaną zresztą na forum (firma ma swą siedzibę w Poznaniu) - w której zakupiłem tynki zewnętrzne (silikatowe) - Huma i jej przedstawiciel - p. Artur Radoń - 501211530. Dlaczego polecam? Konkurencyjni cenowo (na pewno w stosunku do STO i Kabe), otwarci na klienta - kiedy zabrakło mi jednego wiadra tynku - wymieszano mi je i dowieziono w godzinę! Tynk na elewacji wygląda na razie całkiem nieźle :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam:

budowa od fundaamentów po dach Józef Miller 696 414 136 - początkowo się kłuciliśmy, ale doszliśmy do porozumienia - solidna firma, terminowa i nie naciąga.

stal Reklstal - chyba najniższe ceny w okolicy

strzemiona Zbrojarnia północ ul. lutycka 115 7% VAT - a strzemiona I klasa

beton 7 % VAT firma z pobiedzisk a tańsza niż dostawcy z poznania 510 089427

piasek i wykopy w okolicy czerwonaka 601 553 220

 

.... a czy ktoś może polecić firmę wykonującą przyłacza wody do budynkuu w okolicach czerwonaka

 

pd04 skorzystałam z Twojego polecenia i rzeczywiście potwierdzam. Józef Miler super uczciwy, niezwykle solidny i terminowy człowiek. Wybudował mi dom od stanu surowego po dach (bez dachówki), zrobił tynki wewnętrzne i posadzki oraz ścianki g-k na poddaszu. Nie opuścił budowy ani na jeden dzień. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę - polecaną zresztą na forum (firma ma swą siedzibę w Poznaniu) - w której zakupiłem tynki zewnętrzne (silikatowe) - Huma i jej przedstawiciel - p. Artur Radoń - 501211530. Dlaczego polecam? Konkurencyjni cenowo (na pewno w stosunku do STO i Kabe), otwarci na klienta - kiedy zabrakło mi jednego wiadra tynku - wymieszano mi je i dowieziono w godzinę! Tynk na elewacji wygląda na razie całkiem nieźle :-)

Tez potwierdzam i polecam. Mialam identyczna sytuacje= dowizli wiaderko tynku w identycznym odcieniu. Tynk po zimie wyglada super i faktycznie jest zmywalny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

 

potrzebuje pomocy, szukam solidnej firmy budowlanej z uwagi, iz wykonawca, ktory byl zamowiony w listopadzie, nagle "oszalal" i podwyzszyl kosztorys wykonawczy o 80% i zostalam na lodzie... chcialabym przynajmniej wybudowac dom w stanie surowym otwartym lub zamknietym, z wykonczeniowka bede walczyc w przyszlym roku

pozdr

czekam na info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
witam serdecznie jeszcze buduję a właściwie wykańczam muszę dopisać do białej listy szefa naszej brygady murarskiej p.MAREK RYMELSKI dokładny,sumienny,punktualny prawdziwy fachowiec mimo młodego wieku.dzięki jego i całej ekipy radą zaoszczędziliśmy czas i pieniądze.gorąco polecam. następne nazwisko o którym nie zapomnimy to p.ADRIAN KRUPA Z HURTOWNI BOL-ANN GNIEZNO.tak szczerego miłego profesjonalisty nie spotkałam nigdy.kiedy w grudniu zaproponował nam kupno porothermu myślałam tak wcześnie ale jak dzisiaj patrzę na fakturkę to buzia mi się śmieje.od tego momentu gdy coś potrzebuję to zawszę dzwonię do gniezna tam każdy ma czas miłe słowo,towar i dobrą cenę to naprawdę super gość.pozdrawiam serdecznie. :lol: :p :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, to teraz już mogę polecić :D .

 

Niniejeszym chcielibyśmy zareklamować firmę ciesielsko-dekarską, która robiła nam więźbę dachową Pana Jerzego Derwicha (Solidny wykonawca w przystępnej cenie) telefon 0 605 04 33 56. Firma wykonuje także ocieplenia poddaszy, docieplenia budynków, stolarkę i kładzie płyty g-k.

Pozdrawiam

TadekL

 

No cóż, chciałbym przestrzec szanownych inwestorów przed tym panem.

 

Niesolidny krętacz i oszust. Pod koniec marca br. szukałem ekip na wykonanie dachu na początek maja, oferta pana Derwicha wydawała się przystępna no i był przecież polecany na forum.

 

Pierwsze zgrzyty pojawiły się w kwietniu, kiedy próbowałem się kontaktować z "przyszłym wykonawcą" i dogrywać szczegóły, masa nieodebranych telefonów, i w końcu jedno umówione spotkanie, na które p. Derwich się nie pofatygował (i nie raczył zadzwonić, że nie przyjedzie).

 

To była, żółta kartka, którą jednak "przyszłemu wykonawcy" udało się odkręcić (bo niby miał stłuczkę, bo jego ludzie coś tam sknocili i nie miał głowy do niczego itp.)

 

Podobna sytuacja pojawiła się pod koniec maja, kiedy wszystko było gotowe do rozpoczęcia pracy, p. Derwich nie odbierał kilku(nastu) telefonów i kiedy wreszcie zadzwoniłem z telefonu mojej dziewczyny (nie lubię takich ciuciubabek) odebrał za pierwszym razem. Ciśnienie już mi skoczyło, ale zwykłem załatwiać takie sytuacje na spokojnie więc grzecznie mu wytłumaczyłem, że postępuje, delikatnie mówiąc, nieprofesjonalnie.

 

P. Derwich zarzekał się, że wszystko jest aktualne, nawet umówił się na spotkanie na budowie i przyjechał! OK, pierwszy tydzień czerwca i wchodzimy - mówi.

 

Jak to się skończyło zapewne się Państwo domyślają, stracony czas i nerwy. Nadchodzi 8 czerwca a "wykonawca" telefonów nie odbiera, SMSy ignoruje. Kiedy po raz kolejny zadzwoniłem z innego numeru znowu obiecywał, że aktualne, że oddzwoni itp.

 

Naturalnie ze strony "wykonawcy" nie usłyszałem ani przepraszam, ani pocałujcie się w d**ę. P. Derwich chyba ma nóż na gardle bo przestał już jakiekolwiek telefony odbierać.

 

Totalnie niepoważny człowiek, pozbawiony szacunku do innych. Odpuściłbym sobie całe to pisanie gdyby chociaż szczerze powiedział (albo nakłamał), że zawalony robotą, że ekipa mu się rozpadła, że pioruny z czystego nieba rozbiły mu samochód itp. Niestety, p. Derwich przyjmuje strategię strusia, chowa głowę w piasek i udaje, że go nie ma i nigdy nie było.

 

Jeśli ktoś lubi takie zabawy to proszę bardzo, ale ja ostrzegam innych inwestorów i absolutnie NIE POLECAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, to teraz już mogę polecić :D .

 

Niniejeszym chcielibyśmy zareklamować firmę ciesielsko-dekarską, która robiła nam więźbę dachową Pana Jerzego Derwicha (Solidny wykonawca w przystępnej cenie) telefon 0 605 04 33 56. Firma wykonuje także ocieplenia poddaszy, docieplenia budynków, stolarkę i kładzie płyty g-k.

Pozdrawiam

TadekL

 

No cóż, chciałbym przestrzec szanownych inwestorów przed tym panem.

 

Niesolidny krętacz i oszust. Pod koniec marca br. szukałem ekip na wykonanie dachu na początek maja, oferta pana Derwicha wydawała się przystępna no i był przecież polecany na forum.

 

Pierwsze zgrzyty pojawiły się w kwietniu, kiedy próbowałem się kontaktować z "przyszłym wykonawcą" i dogrywać szczegóły, masa nieodebranych telefonów, i w końcu jedno umówione spotkanie, na które p. Derwich się nie pofatygował (i nie raczył zadzwonić, że nie przyjedzie).

 

To była, żółta kartka, którą jednak "przyszłemu wykonawcy" udało się odkręcić (bo niby miał stłuczkę, bo jego ludzie coś tam sknocili i nie miał głowy do niczego itp.)

 

Podobna sytuacja pojawiła się pod koniec maja, kiedy wszystko było gotowe do rozpoczęcia pracy, p. Derwich nie odbierał kilku(nastu) telefonów i kiedy wreszcie zadzwoniłem z telefonu mojej dziewczyny (nie lubię takich ciuciubabek) odebrał za pierwszym razem. Ciśnienie już mi skoczyło, ale zwykłem załatwiać takie sytuacje na spokojnie więc grzecznie mu wytłumaczyłem, że postępuje, delikatnie mówiąc, nieprofesjonalnie.

 

P. Derwich zarzekał się, że wszystko jest aktualne, nawet umówił się na spotkanie na budowie i przyjechał! OK, pierwszy tydzień czerwca i wchodzimy - mówi.

 

Jak to się skończyło zapewne się Państwo domyślają, stracony czas i nerwy. Nadchodzi 8 czerwca a "wykonawca" telefonów nie odbiera, SMSy ignoruje. Kiedy po raz kolejny zadzwoniłem z innego numeru znowu obiecywał, że aktualne, że oddzwoni itp.

 

Naturalnie ze strony "wykonawcy" nie usłyszałem ani przepraszam, ani pocałujcie się w d**ę. P. Derwich chyba ma nóż na gardle bo przestał już jakiekolwiek telefony odbierać.

 

Totalnie niepoważny człowiek, pozbawiony szacunku do innych. Odpuściłbym sobie całe to pisanie gdyby chociaż szczerze powiedział (albo nakłamał), że zawalony robotą, że ekipa mu się rozpadła, że pioruny z czystego nieba rozbiły mu samochód itp. Niestety, p. Derwich przyjmuje strategię strusia, chowa głowę w piasek i udaje, że go nie ma i nigdy nie było.

 

Jeśli ktoś lubi takie zabawy to proszę bardzo, ale ja ostrzegam innych inwestorów i absolutnie NIE POLECAM.

 

 

Dzięki za obszerne przedstawienie sprawy

Na czarną listę z takim wykonawcą!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

więźba - Przybecki z Lubonia

 

Witam,

będę wdzięczny za namiary na pana Przybeckiego.

 

Gorąca prośba do wszystkich z Wlkp - właśnie cieśle zostawili nas na lodzie i się nie pojawili - dekarz zamówiony - podajcie namiary na Waszych cieśli jeżeli są godni polecenia. Musimy kogoś pilnie znaleźć na sierpień.

 

 

Józef Probol z Gniezna - 669050094. Teraz śmiga u mnie - fachowiec z artystycznym podejściem do ciesiółki.

 

Ja natomiast poszukuję PILNIE kogoś do tynków wewn. na drugą połowę sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to muszę kogoś polecić bo chłopaki prawie skończyli

 

Ekipa zajmuje się pracami murarskimi - budują domy do więźby. U mnie robią całość prac murarskich łącznie z tarasami, wykończeniem kominów itd

 

Ich zalety:

1. Potrafią przygotować harmonogram dostaw materiałów budowlanych co do dnia i godziny (dla inwestora) i co najważniejsze dotrzymują terminów ze swojej strony

2. Pracują i to w takim tempie, ze aż miło

3. Sprzątają po sobie - tak... dobrze przeczytaliście

4. Ściany i ich robota jest idealnie równa i porządna

5. Nie marudzą i nie wydziwiają jeżeli trzeba zrobić jakąś dodatkową niewielką robotę (mam na myśli zmiany w projekcie) - robią za free

6. Są słowni

7. Mają swoje narzędzia, betoniarkę jak trzeba itd

 

Wady:

Może są trochę drożsi, niż oferty jakie dostawałem, ale tamte były wyceniane bez ścian działowych i bez tarasów. Przypuszczam, że jeżeli podliczyłoby się wszystko to moja ekipa wyszłaby taniej.

 

Bardzo polecam

Jarek Jessa 602 682 177

PS

Przypomniało mi się ze przy okazji położyli mi rury do GWC

==============================================

 

Z czystym sumieniem polecam też mojego kierownika budowy

Bardzo fajny gość - jest na budowie raz w tygodniu, choćby po to aby zobaczyć. Tak generalnie to bardzo mi pomógł

Zbyszko Konieczny 604 175 485

 

W obu przypadkach możecie powołać się na mnie - buduję w Dębogórze obok Poznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drewo zamawaiełm tutaj http://www.wiezba-dachowa.pl/ jakość OK, cena jak na warunki wielkopolskie przystępna, nie marudzili na długość krokwi, transport w cenie, rozładunek niestety nie, w porównaniu do tartaków wielkopolskich miałem szybki termin realizacji zlecenia (ok. 10 dni)

 

Dachówki Prodach, okna Roto, rynny Bryza z plastiku. Żadna hurtownia w wielkopolsce nie chciała dac takiego rabatu jak http://www.creonet.pl/

na dostawę trochę poczekałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalator CO CWU Kanaliza

 

Podaje namiar na Krzycha! to naprawdę świetny fachowiec!!! Bardzo dokładny i doświadczony!

 

Krzysiek Wachowiak tel kom. 601 082 777

 

najlepiej też powiedzieć że namiar jest z internetu z dziennika Arka/świercza! wystarczy do mnie zajrzeć ;) tu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem polecam też mojego kierownika budowy Bardzo fajny gość - jest na budowie raz w tygodniu, choćby po to aby zobaczyć. Tak generalnie to bardzo mi pomógł

Zbyszko Konieczny 604 175 485

Potwierdzam - u mnie tyż jest - fajny gość i cierpliwy na dodatek dla pacjentów-żółtodziobów budowlanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czystym sumieniem mogę polecić ekipę ciesielsko-dekarską.

 

p. Marian Kuczyk, tel. 888 711 734

 

robili u mnie więźbę, nadbitkę, wyrabiali końcówki krokwi, foliowali, łatowali, wstawili okna, odeskowali i obrobili kaferki płytą OSB, położyli dachówkę i zrobili obróbki blacharskie.

 

terminowi i słowni

 

kierbud nie miał zastrzeżeń

 

pracownicy p. Mariana młodzi, sympatyczni i komunikatywni

 

(pytałem się o wolne terminy = koniec września)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...