Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WIELKOPOLSKA- biała lista solidnych


Recommended Posts

Kogo możecie polecić do budowy domku w stanie surowym zamkniętym .

Interesują mnie dobrzy fachowcy na których można polegać i cenowo rozsądni.

I jeszcze jedno pytanie : czy materiały budowlane warto kupować samemu czy zlecić ekipie budowlanej ,która będzie budowała ?

 

Bardzo polecam - wybudowali mój dom - są super i każdemu życzę takiej ekipy

Jarek Jessa 602 682 177

 

Gość naprawdę godny polecenia - robi mi całą murarkę i muszę powiedzieć że budowanie z tą ekipą to przyjemność - opisałem to z resztą parę postów wyżej.

Oprócz wspomnianych zalet ma też dość istotną wadę: po umówieniu się na roboty nie odbieranie telefonów i nie dawanie żadnego znaku życia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mój dach na wykończeniu już, więc z czystym sumieniem mogę polecić firmę Pana Waleriana Przybyła (ciesielstwo-dekarstwo) tel. na priv.bTani nie jest! ale wart płaconych pieniędzy. Fachowca tego poleciła mi Iga9, która uratowała mój tyłek czyt. moją budowę - poprzedni dekarz 1. umarł, 2. spadł z dachu. Dzięki koleżance z Forum, której nie widziałam na oczy, a której winna jestem minimum kawę z ciachem - zdążyłam się w terminie zadaszyć.

Po remoncie starego domu i trzykrotnych poprawkach na dachu dobrze wiem jak ciężko o dobrego dekarza. Robił wszystko - więźbę, folię, opierzenia, rynny, z dachówką poradził sobie świetnie, a mam dośc nietypową - Szmaragd Ruppceramika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię o dniu czy dwóch poślizgu. Mówię o sytuacji, gdy facet na 2 tygodnie przed planowanym rozpoczęciem prac przestał odbierać telefony i przez okrągły tydzień codziennego dzwonienia ich nie odbierał. Nigdy też już więcej nie oddzwonił z jakimikolwiek wyjaśnieniami. Być może to sporadyczny przypadek, ale fakt pozostaje faktem.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałabym - szukam kamieniarza oraz płytkarza z polotem. Dobrze gdyby nidę gips też robił. Robota w Poznaniu.

Witam Martuszek.

Wysyłam Ci namiary na priva. Z tego co wiem to oni są wszechstronni. Na pewno kładą płytki i płyty GK. Co do kamienia to musisz się sama spytać.

Ciepło pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych budowlanców.

Zwracam sie z ogromną prosbą o namiary na sprawdzonych architektów, którzy dokonywali Wam adaptacji (lub projektów indyw.)

Mój Pan architekt własnie poinformował mnie że wyjeżdza na kontrakt (min 3 mc) i nie jest w stanie dokończyć pracy która rozpoczął.

Dlatego zwracam się do Was z pomocą o namiary na Waszych ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cd swietnych budowlancow

 

elektryk HUBERT - tel 511 317 307- bardzo młody ale bardzo solidny i dokladny. podpowiedzial nam wiele rozwiazan, ktore sprawily ze dom jest wygodniejszy w obsludze. do tego REWELACYJNA cena za punkt

 

szpachlarz ARTUR tel 790 263 920- pracowal jak blyskawica, do tego pieknie i dokladnie. jestesmy BARDZO zadowoleni. cena za robote świetna. a posprzatal tak ze az mi szczena opadla

 

do tego BARDZO polecam

 

HDMB MASZEWSKI- musze napisac ze w goracym okresie, kiedy nic nie bylo w hurtowniach wyprosilam u nich z dnia na dzien BK na sciany szczytowe. ceny na wszystkie materialy byly zawsze zadowalajace. nidgy nie bylo problemow z transportem ani terminami. wiekszosc materialow kupilismy u nich

 

Beton z Lafarge na gdynskiej- to samo- zawsze na czas, nigdy nie bylo problemow z kupieniem betonu z dnia na dzien. cena ok. jakosc betonu- kierbud mowil, ze ok

 

Delta na ul. Dziadoszanskiej- jakosc i cena materialow swietna- BARDZO polecam

 

stal- CENTROSTAL Szczecinek na ul. Jasielskiej w Poznaniu - nie bylo zadnych problemow. ceny ok.

 

musze poszukac jeszcze faceta od okien bo nie moge znalezc nr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ przymierzam się w przyszłości do budowy, skrupulatnie notuję sobie wszystkich dobrze zaopiniowanych fachowców. Wielkie dzięki wszystkim, którzy mimo trudu i stresów związanych z budową własnego domu chcieli się podzielić z innymi informacją o dobrych wykonawcach. :D

Mała uwaga do drogich pyrlandzkich forumowiczów :D. Jeśli wystawiacie pozytywne referencje fachowcom (za co jeszcze raz dzięki Wam), podawajcie namiary i pełne nazwiska. Osobom poszukującym wykonawców nic po opinii np.: "parkiet kładł mi pan Jan Kowalski z Murowanej Gośliny. jestem b. zadowolony". Szukaj wiatru w polu! Z drugiej strony padają namiary typu: "budowali u mnie pan Arek, tel. xxxx i pan Zdzichu, tel. xxxx". Sorry, ale trochę głupio dzwonić do kogoś, kogo się nie zna i po odebraniu przez niego telefonu zapytać: "czy rozmawiam z panem Zdzichem?" Wypadałoby znać też nazwisko faceta :lol:

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

 

dopiero zaczynam przygode na forum aczkolwiek pewne doswiadczenia budowlane mam juz soba :D

 

Obecnie poszukuje jakiegos rozsadnego cenowo architekta do projektu indywidalnego - a gdyby do tego mial jeszcze jakies ciekawe pomysly to juz w ogole bede wniebowziety :D bede wdzieczny za kazdy namiar.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon

 

no moze i masz racje. chociaz np ja nie znam nazwisk wszystkich naszych pracownikow. dostawalam nr , dzwonilam do nich, przedstawialam s, mowilam w jakiej sprawie dzwonie i skad mam namiar .jak chcieli to przyjezdzali i poznawalismy s na budowie . i tak z ekipami jestes po imieniu. na niektorych tez mialam imienno- tel namiary i jakos s spotkalismy i dogadalismy. i mimo tych wszystkich niedoskonalosci w podawaniu kontaktow chalupe mam wybudowana. jestem przekonana ze wiekszosc naszych ekip tez znala tylko moje imie. nie sadze tez zeby s budowlancy obrazili jak dzwoniac powiesz np Panie Wojtku. wazne jest to zebys traktowal ich normalnie i uczciwie placil. zobaczymy jak dokladnie podasz wszystkie kontakty jak juz s wybudujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość

Witam

 

Mogę polecić firmę wykonującą badania geologiczne dla ustalenia warunków gruntowo-wodnych działki pod budowę domu.

 

ECER Technika z Lubonia

http://www.ecer.pl/

kierownik ds. hydrologii i geologii Magdalena Stróżyk

tel (61) 813-98-97/98

 

Badania kosztowały mnie 1040,00 netto +22% VAT

4 odwierty po 4m p.p.t. dla domku niepodpiwniczonego 160m2 pow. użyt.

przy 3 by mnie kosztowało 780,00 netto

Inżynier ocenia przy odwiertach ilość niezbędnych wierceń.

Wszystko pilotowała Pani kierownik i na bieżąco byłem o wszystkim poinformowany.

Badania i dokumentacja w ciągu 2 tygodni od złożenia zlecenia, bez zaliczki.

Dokumentacja (3 egzemplarze) - brak zastrzeżeń, wręcz bardzo szczegółowa.

Dokumentacje przywieźli pod wskazany adres :o :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem mogę polecić:

Pana Mirka Kowalskiego firma murarska tel 605 402 008. Wykonał wszystkie roboty murarskie bez zarzutów solidny i dokładny, zna się na swojej pracy Jesteśmy naprawdę zadowoleni. Dotrzymuje terminów nie bierze zaliczek.

Oraz Pana Krzysztofa firma Ciesielska tel. 603 44 44 34 dach wykonany bez zarzutów solidnie i fachowo. BARDZO SŁOWNY I DOTRZYMUJE TERMINÓW NIE BIERZE ZALICZEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolejny godny polecenia dostawca do kolekcji... z cyklu okna.

 

Przedstawiciel Oknoplast - Okna z Krakowa

Dostarczyli:

* bramę Krispola

* okna oknoplastu

* drzwi KMT

 

całość zamontowana zgodnie z wytycznymi (zgrali się z uruchomieniem alarmu)

Fachowo, dobre ceny - lepsze niż konkurencja, profesjonalizm w działaniu - tym bardziej że moja największa przesuwka ma 3,3 m x 2,8

 

Michalina Walaszczyk (Gniezno - ale działają na terenie Poznania) 606-736-733

 

PS

Oczywiście można powołać się na mnie - buduję w Dębogórze k. Poznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

W zwiazku z tym, ze moja sytuacja mieszkaniowa zmienila sie bardzo dynamicznie w ciagu ostatnich kilku dni, mam maly problem. Okazalo sie, ze z przyczyn niezaleznych ode mnie musze rozpoczac budowe swojego nowego domu wiosna 2008 roku, zamiast jesienia 2008. Co gorsza wtedy kiedy powinienem byc w Poznaniu i zalatwiac wszelkie papiery musze pilnie wyjechac na delegacje na 2 miesiace. I stad moje pytanie: Czy mozecie polecic kogos, kto wezmie na siebie zalatweinie pozwolenia na budowe? Dom ma powstac w gminie Tarnowo Podgorne. Mam dzialke i... to wszystko. Chetnie zlece to osobie, ktora moze zostac pozniej kierownikiem budowy itp. Dziekuje z gory za pomoc. Wesolych Swiat - Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...