Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WIELKOPOLSKA- biała lista solidnych


Recommended Posts

eeee

 

ja tam myślę że jak ktoś coś buduje i zbiera informacje na forum to szybko nabija licznik więc szybko przestaje być tylko sympatykiem forum a staje się jego domownikiem. Poza tym tacy ludzie nie polacają 10 elektryków tylko co najwyżej jednego i to najczęściej w jakiś normalny sposób.

 

PS

A takie peany na cześć wykonawcy od gościa co dopiero co się zalogował są śmieszne i więcej szkody przynoszą tej firmie niż pożytku - ale to już moje prywatne dywagacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam ja jestem na forum od niedawna i miałem ekipe w domu byłem z nich zadowolony.A to że ich polecam to to ze mi powiedzieli zebym ich polecał dalej. Dowiedziałem sie o forum i ich polecam.A natomiast dowiedziałem sie tez o płytkarzu który ma wejść niedługo do mnie myślle ze dobre to forum można znależc fachowców
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sedreczna prośba , jeśli macie namiary na solidną firmę budującą "pod klucz" to będę bardzo wdzięczna.. na wiosne planujemy rozpocząc budowę , formalności , media i pozolenia załatwione - brak wykonawcy domku naszych marzeń :) będę bardzo , bardzo wdzięczna za namiary.. z góry dzięki

 

 

 

 

..budujący swoje marzenia , łączmy się :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednej firmy niestety nie mam - ale murarzy - mogę poliecić z czystym sumieniem. Wykonali super robotę - dzisiaj byli tynkarze na wizycie i nadziwić się nie mogli że wszędzie kąty i ściany proste... :D - namiary parę postów wyżej

 

dekarze jeszcze nie skończyli - ale uważam że są świetni - jak skończą i będzie ok - polecę - z tym że oni zajmują się tylko karpiówką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co masz na myśli pod hasłem "pod klucz". Bo ja też szukałem takiej firmy i chyba nie ma firm w okolicy Poznania , które robią wszystko od stanu surowego, łączenie z podłogami, płytkami, malowaniem i dalszym wykończeniem. Wszystkie oferty kończyły się na tzw. stanie deweloperskim i nie było za bradzo chętnych do dalszego działania. Zdarzało się że wykonawcy mówili, że mają jakąś zprzyjaźnioną firmę co robi wykończeniówkę, ale to już zupełnie osobna bajka i odrębna firma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co masz na myśli pod hasłem "pod klucz". Bo ja też szukałem takiej firmy i chyba nie ma firm w okolicy Poznania , które robią wszystko od stanu surowego, łączenie z podłogami, płytkami, malowaniem i dalszym wykończeniem

Fakt. W moim przypadku pod klucz to byl stan surowy otwarty- na te prace opiewaly oferty z jakąś bliżej nieokreśloną opcją na dalsze prace. Trochę inaczej sobie pod klucz wyobrażalem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
Potrzebuję kogoś, kto szybko zaprojektuje, wykona i załatwi klepnięcie w Gazowni przesunięcie rurki z gazem, która obecnie idzie przez środek mojej działki do domku położonego w jej tyle.

I to samo trzeba zrobić także z rurką od wody... :-?

 

Pamiętam o Tobie i od gazrurki dam Ci znać co i jak, być może już jutro będę wiedział 8)

Moja wtyczka jutro wraca z urlopu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mogę juz polecić MURARZY

 

już - bo skończyli :D

 

murarze ostatecznie skończyli kilka dni temu, stoją wszystkie ścianki które miały stać, jestem bardzo zadowolona z ekipy, która u nas pracowała, więc z czystym sumieniem mogę każdemu polecać:

 

Mirosław RYBARCZYK, TEL. 608519727

 

szybko, czysto, fachowo, solidnie, kierbud nie miał żadnych zastrzeżeń

 

foto w dziennniku :wink:

 

polecam też kierbuda - Leonard KARASIńSKI 511330663 - budowa pod stałym nadzorem, poza tym kopalnia znajomości, namiarów, wiedzy i pomysłów

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce budować się w pobliżu Pobiedzisk, Łubowa to polecam ekipę Pana Marka Charlińskiego 609-48-38-51 . Bardzo sprawnie i dokładnie budują . Co do ceny idzie się dogadać. A na budowie porządeczek że szok.

Jak wszedł do mnie na pustą działkę , to o 11 już zalewał ławy .Wykopane fundamenty, zazbrojone,zalane. Dom rósł w oczach a serce się radowało. :D

 

Jeśli chodzi o okna to tylko wspomniana wcześniej firma Pani Michaliny-super ceny, super towar.

 

Brama garażowa i rolety firma BELUX Gniezno też OK.

 

Materiał brałam Firma Wesołek z Wrześni 0-61-640-10-70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce budować się w pobliżu Pobiedzisk, Łubowa to polecam ekipę Pana Marka Charlińskiego 609-48-38-51 . Bardzo sprawnie i dokładnie budują . Co do ceny idzie się dogadać. A na budowie porządeczek że szok.

Jak wszedł do mnie na pustą działkę , to o 11 już zalewał ławy .Wykopane fundamenty, zazbrojone,zalane. Dom rósł w oczach a serce się radowało. :D

 

Jeśli chodzi o okna to tylko wspomniana wcześniej firma Pani Michaliny-super ceny, super towar.

 

Brama garażowa i rolety firma BELUX Gniezno też OK.

 

Materiał brałam Firma Wesołek z Wrześni 0-61-640-10-70

 

Witaj.

A może masz namiary na dekarzy z tych okolic??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego nie polecam bo z dachem bujam się już 2 miesiąc i nadal mam nie dokonczone.

 

Z Biskupic Pan Wróbel 602-772-323 ciśla-dekarz

Możesz spróbować zadzwonić. Jest jeszcze kilku innych ale mądrzy w mowie a roboty zrobione tak sobie.

 

Jak będziesz potrzebował dachówkę to się polecam. GG 12646704

 

Roben koramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

No to ja mam do polecenia kolejną ekipę - moich dekarzy

 

Andrzej Gut - 512 101 078

 

Dach zrobiony kompleksowo i chyba naprawdę dobrze

 

http://img179.imageshack.us/img179/5624/hpim0833ho5.th.jpg

 

http://img204.imageshack.us/img204/9032/qwxmx9.th.jpg

 

http://img99.imageshack.us/img99/1456/huihidt3.th.jpg

 

dach jest skończony i muszę powiedzieć że teraz wygląda naprawdę super. Rynny o blacha + obróbki również ta sama ekipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...