Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WIELKOPOLSKA- biała lista solidnych


Recommended Posts

Gość Gosc_gość
No to ja mam do polecenia kolejną ekipę - moich dekarzy

 

Andrzej Gut - 512 101 078

 

Dach zrobiony kompleksowo i chyba naprawdę dobrze

 

http://img179.imageshack.us/img179/5624/hpim0833ho5.th.jpg

 

http://img204.imageshack.us/img204/9032/qwxmx9.th.jpg

 

http://img99.imageshack.us/img99/1456/huihidt3.th.jpg

 

dach jest skończony i muszę powiedzieć że teraz wygląda naprawdę super. Rynny o blacha + obróbki również ta sama ekipa.

 

A czy tam czasem nie powinno być duże Wole Oko ??

bo coś mi się zdaje, że to miała być Klarysa.

I Ci dekarze sobie nie poradzili z tym Wolim Okiem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

 

poszukuje sprawdzonego wykonawcy ogrzewania podlogowego. Dom 200 m2 i podlogowka wszedzie. Moze znacie rowniez kogos kto wykona projekt podlogowki?

Dziekuje i pozdrawiam

 

Witam!

 

Z czystym sumieniem polecam gorąco firmę FESTON -Pani.H.KRÓLSKA tel.695-222-794. Robili u nas kompleksowo wszystkie instalacje wraz z przeliczeniem grzejników, podłogówki, również robili rekuperator i centralny odkurzacz.Na drobne zmiany typu przesunięcie baterii, podłączenie wanny itp. pojawiali się momentalnie. Nie sa tani, ale to jedyna ekipa z naszej budowy która polecam z czystym sumieniem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po kompleksowym załatwieniu sprawy więc mogę polecić:

 

"DACH-PLUS" AGNIESZKA GRYCZ-KILANOWSKA

UL. PRZEMYSŁOWA 36

63-100 ŚREM

TEL. 0-61 28 28 601, 505 042 979, 512 100 589

 

Miła obsługa i fachowe doradztwo. Zamawiałam w tej hurtowni wszystko co jest potrzebne do dachu. Dostałam dobre ceny, lepsze niż w innych miejscach. Ponadto dachówka Bogena jechała do mnie prosto z Niemiec, do jej odbioru przyjechał pracownik hurtowni, który wszystko sprawdził i przeliczył. Nie wiem czy tak jest wszędzie? Czasami warto rozejrzeć się trochę dalej od Poznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednej firmy niestety nie mam - ale murarzy - mogę poliecić z czystym sumieniem. Wykonali super robotę - dzisiaj byli tynkarze na wizycie i nadziwić się nie mogli że wszędzie kąty i ściany proste... :D - namiary parę postów wyżej

 

dekarze jeszcze nie skończyli - ale uważam że są świetni - jak skończą i będzie ok - polecę - z tym że oni zajmują się tylko karpiówką

 

 

Witam, a ile biorą za metr karpiówki w rybią łuskę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednej firmy niestety nie mam - ale murarzy - mogę poliecić z czystym sumieniem. Wykonali super robotę - dzisiaj byli tynkarze na wizycie i nadziwić się nie mogli że wszędzie kąty i ściany proste... :D - namiary parę postów wyżej

 

dekarze jeszcze nie skończyli - ale uważam że są świetni - jak skończą i będzie ok - polecę - z tym że oni zajmują się tylko karpiówką

 

To trochę niewspółmierna rzecz ile za m2

u mnie wypieścili rynny z tytan-cynku wraz z pasem naczołowym w rąbek w ramach ceny wiec cena za m2 nie jest ważna a ważna jest cena końcowa.

 

Ja zapłaciłem 70 zł /m 2 ale za wszystko - razem z okami, rynnami, opierzeniami itd itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do osób rozpoczynajacych :

Goraco polecam architekta p. Ewa Jurga - Nowicka 61 28-30-195

Robiłem u Niej indywidualny projekt domu - poz zabudowy 146 m kw

Z poddaszem uzytkowym (scianka kol 120 cm )

Przygotowała komplet dokumentów wymaganych do złozenia w Starostwie

w celu uzyskania PnB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej prywatnej bialej listy wykonawcow wielkopolskich moge polecic:

 

BARDZO DOBRY ELEKTRYK -Krzysztof Kabat kom.0-602-736-408

Malowanie i tynkowanie pan jarek: 663609764

drzwi wejsciowe: dierre w gadkach (z fantazja i niedrogie)

Okna w systemie Veka: Firma Bereznicki.

Telefon: (061) 652 12 24, 0 602 333 216

Ogrodzenia z siatki wykonane przez:

MARKET PRZEMYSłOWY Bracia Olejniczak S.C.

Hurtownia wielobranżowa Szamotuły,64-500 ul. Rzeczna 2

tel: 061 2921272, 061 2932064

 

 

Nie polecam partaczy od kominkow z firmy HOTLAND ( przedstawicielstwo w poznaniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednej firmy niestety nie mam - ale murarzy - mogę poliecić z czystym sumieniem. Wykonali super robotę - dzisiaj byli tynkarze na wizycie i nadziwić się nie mogli że wszędzie kąty i ściany proste... :D - namiary parę postów wyżej

 

dekarze jeszcze nie skończyli - ale uważam że są świetni - jak skończą i będzie ok - polecę - z tym że oni zajmują się tylko karpiówką

 

To trochę niewspółmierna rzecz ile za m2

u mnie wypieścili rynny z tytan-cynku wraz z pasem naczołowym w rąbek w ramach ceny wiec cena za m2 nie jest ważna a ważna jest cena końcowa.

 

Ja zapłaciłem 70 zł /m 2 ale za wszystko - razem z okami, rynnami, opierzeniami itd itd.

 

My płacimy za wszystko (okna, rynny, opierzenia) + podbitka - niecałe 115zł, dach z karpiówki + wole oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

u mnie robil facet - szybko i nie za drogo tj. 12zl\m2 z wloknem. Robili 200m2 w jeden dzien. Niestety pochlapali czesciowo tynki gipsowe i juz nie chca przyjechac ich wyczyscic. Czyli jesli ich przypilnujesz lub np. 10% zaplaty zatrzymasz w ramach sprawdzenia to moze byc ok.

p. Nowak 605 739 111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Chcialbym polecic hydraulika, ktory robil u mnie kanalize, wode, co oraz podlogowke. Robia wycene za robote i nawet jesli cos wyskoczy dodatkowego to nie doliczaja. Robota poszla bardzo sprawnie kilka dni - od rana do wieczora. Facet jest dobry.

Wojtek: 603 303 816 (mieszka k. Borku Wlkp)

pozdr. Fred

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...