Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WIELKOPOLSKA- biała lista solidnych


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szukam od miesiąca kogoś normalnego do położenia cegły klinkierowej, moglibyście z czystym sumieniem kogoś polecić ?

 

Bardzo mocno polecam pana Andrzeja nr tel. 791 845 916

Płot z klinkieru , który zrobił pod moim domkiem jest wg mnie fantastyczny :D

 

Szybko , sprawnie , tanio i fachowo !!!

 

Pozdrawiam.

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poszukuję sprawdzonego i niedrogiego instalatora co i wody (najlepiej, żeby miał on do czynienia z domem prefabrykowanym o konstrukcji szkieletowej, lecz fachowcy od domów murowanych są także mile widziani;) )

 

I jeszcze jedna prośba - czy zna ktoś może ekipę, która solidnie (i również niedrogo) wykona wylewkę?

 

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocieplenie poddasza, plyty GK- Sebastian Rybak 601 981 375 - jeszcze u nas jest, ale pracuje bardzo dokladnie i szybko. polecam bo skonczyl nam biuro i gore chaty i jest naprawde solidny. siedzi na budowie od wczesnego rana . BARDZO pracowity

 

potwierdzam; u nas robił g-k - terminowo, dokładnie i solidnie :D

Robi też inną wykończeniówkę - panele, płytki itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam od miesiąca kogoś normalnego do położenia cegły klinkierowej, moglibyście z czystym sumieniem kogoś polecić ?

 

Bardzo mocno polecam pana Andrzeja nr tel. 791 845 916

Płot z klinkieru , który zrobił pod moim domkiem jest wg mnie fantastyczny :D

 

Szybko , sprawnie , tanio i fachowo !!!

 

Pozdrawiam.

Michał

 

Można prosić jakieś zdjęcie wykonania pracy??? Może ktoś jeszcze się wypowie na temat tego wykonawcy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pana Krzysztofa firma Ciesielska tel. 603 44 44 34 dach wykonany bez zarzutów solidnie i fachowo. BARDZO SŁOWNY I DOTRZYMUJE TERMINÓW NIE BIERZE ZALICZEK

 

Skorzystałam i naprawdę polecam - dodam jeszcze tylko, że ekipa bardzo sprawnie i szybko wykonuje swoją pracę - u mnie ciesielka zrobiona w cztery dni.

 

ja rowniez polecam wszystkim - superszybka praca(wiezba 2 dni) i bardzo dobra jakosc. Przy tym niezwykle uczciwy i uczynny jegomość :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pana Krzysztofa firma Ciesielska tel. 603 44 44 34 dach wykonany bez zarzutów solidnie i fachowo. BARDZO SŁOWNY I DOTRZYMUJE TERMINÓW NIE BIERZE ZALICZEK

 

Skorzystałam i naprawdę polecam - dodam jeszcze tylko, że ekipa bardzo sprawnie i szybko wykonuje swoją pracę - u mnie ciesielka zrobiona w cztery dni.

 

ja rowniez polecam wszystkim - superszybka praca(wiezba 2 dni) i bardzo dobra jakosc. Przy tym niezwykle uczciwy i uczynny jegomość :-)

No to ja się też podpisuje pod tym obiema łapkami - uczciwośc i fach na pierwszym miejscu:-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę wymienić ogrodzenie od ulicy, czy ktoś mógłby mi polecić ekipę do usunięcia starego ogrodzenia (siatka)? Trzeba byłoby przy tym skuć stary murek i żywopłot. Będę ogromnie wdzięczna za pomoc, ponieważ wśród firm, z którymi do tej pory się kontaktowałam , żadna nie podejmie się tego.

Może ktoś zna orientacyjny koszt takiej usługi? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
zawsze na czas i na czasie. Solidny.Dokładny.zawsze doradzi-pomoże w wyborze wszystkich materiałów. wystarczy zadzwonic :wink: Krzysztof Wachowiak 601 082 777 Murowana Goślina . NAprawde polecam![/u]

 

Sorry ale takie posty mnie po prostu wkurzaja :evil:

Ale o co chodzi ? dziewczyna Pana Krzysztofa nie może polecić swojego chłopaka i trochę pospamować :lol: :lol: :lol:

z przymrużeniem oka trzeba brać takie polecenia o tak : :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze na czas i na czasie. Solidny.Dokładny.zawsze doradzi-pomoże w wyborze wszystkich materiałów. wystarczy zadzwonic :wink: Krzysztof Wachowiak 601 082 777 Murowana Goślina . NAprawde polecam![/u]

 

Sorry ale takie posty mnie po prostu wkurzaja :evil:

Ale o co chodzi ? dziewczyna Pana Krzysztofa nie może polecić swojego chłopaka i trochę pospamować :lol: :lol: :lol:

z przymrużeniem oka trzeba brać takie polecenia o tak : :wink:

 

Wiem Kristofuros ale coraz wiecej takich smieci na tym forum i jak tu znalezc poządna ekipe ... :-?

Poza tym szukam dobrego i nie najdrozszego instalatora C.O. wod. kan i gaz.

Bede dzwieczny za namiary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość

Poza tym szukam dobrego i nie najdrozszego instalatora C.O. wod. kan i gaz.

Bede dzwieczny za namiary :)

 

Poszło na P.W.

jeszcze tutaj nie trafili, bo jeszcze nie skończyli roboty u mnie, a nie ma ich co za bardzo chwalić przed skończeniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...