Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WIELKOPOLSKA- biała lista solidnych


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kurcze - forum przeryłam i nie znalazłam. Czy nie robiliście sobie bram wjazdowych - takich na pilota? I furtek wejściowych na posesję :wink: :lol:

Poszukuje firmy , która wykona mi na wymiar bramę uchylną i frutkę - najlepiej takiej co robi i w metalu i w drewnie, choć nie wiem, czy to możliwe :roll:

A może domofon gdzieś kupowaliście i możecie coś polecić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne osoby godne polecenia:

 

Joanna Sodkiewicz - zrobiła nam projekt wentylacji oraz przyłącza instalacji gazowej. Świetny kontakt, terminowo, konkurencyjna cena :)

 

http://forum.muratordom.pl/post2062883.htm?highlight=#2062883

 

Krzysztof Domagalski - jesli chodzi o płytki to ma do tego dryg i do tego zdecydowanie polecam, dodatkowo wszystkie prace remontowe. Ceny przeciętne, idzie się potargować i dogadać.

 

tel. 663718405

 

Artur Szczepański - przede wszystkim malarz i tapeciarz, ale od pewnego czasu pracuje z kolegą i zajmują sie wszystkimi pracami remontowymi (szkoda, że tego wcześniej nie wiedziałem) poza chyba hydrauliką i płytkami. Panowie pedantyczni, spokojni, nieskazitelnie czyści.

 

tel. 606102256

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem polecam Pana Zenka od tynków wewnętrznych.

TEL. 504 762 241.

 

Pan Zenek pracował nawet w niedziele aby dotrzymać terminu wykonania prac. Pierwsza ekipa na naszej budowie z ktorej jesteśmy tak bardzo zadowoleni.

 

Solidnie i terminowo wykonana praca i co jeszcze ważne niedrogo.

 

Życzę wszystkim budującym i sobie takich solidnych ekip do końca budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja polecam kierownika budowy p. Darka Gronowskiego z Paczkowa Daga-Bud. Facet znający się na rzeczy i umiejący doradzić. Szybko załatwia wszystkie sprawy papierkowe (pozwolenia itp).

U mnie jest tylko KB ,ale kilku sąsiadom budował cały dom, szlo mu szybko, sprawnie i przy tym był porządek na budowie !

Ja na jego temat zebrałem same pozytywne opinie. POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja polecam kierownika budowy p. Darka Gronowskiego z Paczkowa Daga-Bud. Facet znający się na rzeczy i umiejący doradzić. Szybko załatwia wszystkie sprawy papierkowe (pozwolenia itp).

U mnie jest tylko KB ,ale kilku sąsiadom budował cały dom, szlo mu szybko, sprawnie i przy tym był porządek na budowie !

Ja na jego temat zebrałem same pozytywne opinie. POLECAM

 

Ja przeciwnie dlatego sie niezdecydowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocieplenie poddasza, plyty GK- Sebastian Rybak 601 981 375 - jeszcze u nas jest, ale pracuje bardzo dokladnie i szybko. polecam bo skonczyl nam biuro i gore chaty i jest naprawde solidny. siedzi na budowie od wczesnego rana . BARDZO pracowity

 

potwierdzam; u nas robił g-k - terminowo, dokładnie i solidnie :D

Robi też inną wykończeniówkę - panele, płytki itd.

 

U nas właśnie kończy szpachlowanie, rewelacja, płyte kładła tania firma która trafi na czarna liste, pan Sebastian z współpracownikiem część z poddasza demontowała inne płyty "prostowała" dobre chłopaki, można namierzyć taniej fachowca ale już to przerabialiśmy; nie opłada się !

Pozdrawiamy Dawid i Monika

http://www.garczarki.mojabudowa.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...