Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WIELKOPOLSKA- biała lista solidnych


Recommended Posts

Gość Gosc_gość
A inspektor nadzoru? ktos może polecić?

 

Mogę Ci polecić "swojego" inspektora (korzystałem z jego usług już 3 razy)

na szczęście nic strasznie poważnego czego nie można było poprawić nie znalazł. Brał ode mnie 100 zł za godzinę dolicza czas dojazdu na budowę - jest ze wschodnich rejonów Poznania.

 

Daniel Leszczyński

609 115 466

Jest umieszczony na liście projektantów, kierowników budów, inspektorów nadzoru

Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

http://www.piib.org.pl/index.php?option=com_wrapper&Itemid=45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A inspektor nadzoru? ktos może polecić?

 

Mogę Ci polecić "swojego" inspektora (korzystałem z jego usług już 3 razy)

na szczęście nic strasznie poważnego czego nie można było poprawić nie znalazł. Brał ode mnie 100 zł za godzinę dolicza czas dojazdu na budowę - jest ze wschodnich rejonów Poznania.

 

Daniel Leszczyński

609 115 466

Jest umieszczony na liście projektantów, kierowników budów, inspektorów nadzoru

Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

http://www.piib.org.pl/index.php?option=com_wrapper&Itemid=45

 

Dziękuję! szkoda, że ze wschodu, bo my na zachodzie, oni mają swoje rejony i nie bardzo chcą jeździć gdzieś dalej. Ale dowiem się, może będzie mu to pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
A inspektor nadzoru? ktos może polecić?

 

Mogę Ci polecić "swojego" inspektora (korzystałem z jego usług już 3 razy)

na szczęście nic strasznie poważnego czego nie można było poprawić nie znalazł. Brał ode mnie 100 zł za godzinę dolicza czas dojazdu na budowę - jest ze wschodnich rejonów Poznania.

 

Daniel Leszczyński

609 115 466

Jest umieszczony na liście projektantów, kierowników budów, inspektorów nadzoru

Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

http://www.piib.org.pl/index.php?option=com_wrapper&Itemid=45

 

Dziękuję! szkoda, że ze wschodu, bo my na zachodzie, oni mają swoje rejony i nie bardzo chcą jeździć gdzieś dalej. Ale dowiem się, może będzie mu to pasowało.

 

Dodam, że ja mam budowę na Szczepankowie i nie było problemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

polecam na stan surowy zamknięty:

Red-Bud Andrzej Piotrowski

515-254-384 solidnie i terminowo

robili też posadzki i tynki.

z polecenia:

betoniarnia Dolata z Dąbrowy 061-894-46-44

tartak w Kicinie 061-812-12-20

 

a kierownik budowy Zbyszko Konieczny :) znany już

 

wykonczeniówka trwa ciągle, nie wszystko mamy zrobione :(

elekrtyk bardzo dobry ale już nie osiągalny w kraju,

płytki kładł brat, panele sami itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poratujcie!!!Wszyscy polecani na białej liście specjaliści od tynków cem-wap zajęci do pażdziernika,a u nas się pali i wali(niestety umówiony na ten tydzień Pan Jarek zostawił nas na lodzie i poinformował że jednak nie da rady :( :evil: )

Proszę o namiary na możliwie solidną ekipę tynkarzy,help...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytkarz pan Donard Gajewski. tel. 510 111 344, 508 227 507

Polecam z czystym sumieniem. Nie jest może najtańszy i najszybszy, ale za to jest BARDZO dokładny. Łazienki mam tak ładne, że mógłbym w nich spać :) . Z wykonawców , ktorzy przewineli się przez moją budowę ten pozostawił najlepsze wrażenie. Charakterystyczne dla niego jest to, że szuka rozwiązań, a nie problemów. Zawsze jak wychodził jakiś ZONK po poprzedniej ekipie to Pan Donard pokazując go miał już dwie propozycje jak to naprawić.

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów...

Zapewne każdy ma swoich fachowców, ja również mam owego i chciałbym się z państwem nim podzielić. Otóż jest on naprawdę warty polecenia, gdyż wyremontował moją starą kamienicę (gdzie wiele mieszkań zostało zrujnowanych przez poprzednich lokatorów) że aż byłem zdziwiony że tak idzie.

 

Facet solidny, sumienny a przede wszystkim uczciwy....w szybkim tempie bez lania wody wykonuje uzgodnione prace (wszystko z zakresie budowlanki, hydrauliki)..naprawdę polecam, złota rączka. Korzystam z jego usług juz 3 rok i nie planuje zmieniać na innego. A oto jego namiary:

 

pan Bugusław tel.kom. 660 225 008

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam cieśle - Pan Zbyszek Zandecki z poznania.

http://www.zandecki.eu/

 

w niecałe 10 dni zrobiona więżba dachowa na 530m2 dachu wielospadowego. wszystko pod okiem niezależnego inspektora nadzoru.

 

Dysponuje zgraną ekipą i cały czas uczestniczy w budowie. Najtrudniejsze elementy docina osobiście.

 

fotki i opis w moim dzienniku budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

moge polecic projektanta wnetrz, który robił mi juz 2 mieszkania a teraz robi dom. Jest on z Sopotu, ale robi w całej Polsce. Jest rewelacyjny - strasznie kontaktowy i ja jestem z niego bardzo zadowolony i z czystym sumieniem moge polecic - Janusz Kosciolowski tel 600 715 260 (mozna powolac sie na mnie - Robert Krajewski). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

z przyjemnością możemy polecić firmę ciesielsko-dekarską "Dek-Tom" Pana Tomka Surowca tel. 600 278 128.

Firma wielokrotnie była już polecana na tym forum i nic w tym dziwnego: wszyscy znają się na swoim fachu, służą cenną radą, są terminowi, słowni. Obym trafiała tylko na takie ekipy u mnie na budowie.

 

Pan Tomek wykonywał nam kompleksowo cały dach (więźba, pięknie wyrzeźbione krokwie, pełne deskowanie, dachówka, orynnowanie). Dla zainteresowanych mogę przesłać zdjęcia naszego daszku, można też obejrzeć wykonanie na żywo :D

 

Pozdrawiamy,

Magda i Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge polecić od dachu ekipę z Stęszewa. Więźna, deskowanie, papa i blachodochówka, okna dachowe oraz rynn u mnie robili. Nie znam ich nazwy ale kontaktowałam się z panem Łukszem Bąkowskim 508212950. Poprzedniego fachowca musiałam zwolnić, gdyz przeciągał mi robotę od początku maja do połowy lipca. Postawi;i mi tylko więźbę. Ekipa pana łukasz resztę zrobiła w 2 tygodnie, a dach ma 210m2.

Jeśli chodzi o murarkę( szeroko pojetą), ocieplenie i wykończenie to ma Pana Maciej Owsianego z Grodziska Wielkopolskiego 888431010. Najważeniejsza jego cecha to słowność. Dodatkowo wyłapał błędy w projekcie, a ekipa od okien była zdziwina, że cztery rónej wielkości okna są rzeczywiście równe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę budowlaną Pawła Jakubowskiego - rewelacyjny kontakt, duza wiedza i pomysły, jak trzeba to sam organizuje materiał i go przywozi z ustalonej hurtowni lub jak tam nie ma to załatwia z innych miejsc. dysponuje kilkunastoma pracownikami, ale pomimo to sam wykonuje dużo robót np zalewanie stropu, wyznaczanie fundamentów ( a nawet kopanie), murowanie kominów.

 

na tej stronie wszystkie namiary

 

http://www.zakladbudowlany.com.pl/firma.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...