Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WIELKOPOLSKA- biała lista solidnych


Recommended Posts

Witam

Na podsumowanie mojej prawie zakończonej budowy ( przy domu to zawsze jest coś do zrobienia :roll: ) chciałbym jeszcze raz polecić wykonawcę, którego mogę polecić z całkowicie czystym sumieniem - który na to zasłużył solidną pracą jaką wykonał, do pracy którego nie miałem i nie mam najmniejszych zastrzeżeń.

 

Absolutny nr 1 na mojej budowie Elektryk Adam Staszyński 606 483 423

Wykonał swoją robotę najlepiej, bez najmniejszych błędów, przewidział sporo zmian jakie i tak bym wprowadził później i teraz z perspektywy czasu, po miesiącu mieszkania w domu, mogę powiedzieć, że instalacja jest ergonomicznie przemyślana. Nic bym nie przerobił, wszystkie przełączniki pasują, gniazdka elektryczne tam gdzie trzeba.

Do tej pory korzystam z jego wsparcia przy montażu bardziej skomplikowanych urządzeń elektrycznych ( jak dla mnie ): typu oświetlenie halogenowe, czy też czujniki oraz inne gadżety jak np. sterowniki i centralka do rolet. :roll:

W dodatku swoją robotę wycenił bardzo korzystnie dla inwestora :p

może dlatego, że robi sprawnie, dokładnie i szybko.

Tu szczegóły jego pracy przed tynkami:

http://forum.muratordom.pl/post2995726.htm#2995726

 

podpisuje sie rekoma i nogami. P.Adam to absolutny no.1 wsrod elektrykow :)

 

no i jesli chodzi o totalna wykonczeniowke.

 

Swego czasu chwalilem Pana Michala (501519293), niestety finish okazal sie mizerny i niespecjalnie moge wyegzekwowac wykonanie poprawek ewidentnych fuck-up'ów

 

teraz zaluje, ze od poczaku nie "dalem chaty do roboty" mojemu znajomemu Krzysztofowi Nowackiemu. W sumie myslalem o nim na poczatku, ale jak wiadomo, lepiej zeby koledzy nie wykonywali zadnych prac inwestorowi po potem robi sie sprawa niezdrowa. To byl blad, Krzysztof poprawil wiekszosc bledow p.Michala, zalatwial wszelkie materialy, sprawdzal, czy wszytsko jest zgodne ze sztuka, zainstalowal mi pare sprzetow wod-kan, wykonal mase przerobek instalacji wodnej + elektrycznej, zrobil malowanie, plytki (widnieje na liscie autoryzowanych plytkarzy Cermagu-II), podloge, tapety i powiedzial mi o sprawach z budowlanki o ktorych nie mialem pojecia. Skarbnica wiedzy i co wiecej wszytsko znalazlo potwierdzenie w rzeczywistosci. Cena za uslugi nie jest "okazyjna" ale naprawde warto.

 

Tel.: 600 877 878, mozna sie powolac na Mateusza z Czerwonaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

szukam dobrego i taniego szklarza z okolic Poznania.

Potrzebuję parawanu nawannowego i szyby kuchennej ze szkła hartowanego.

 

Bęgę ogromnie wdzięczna także za kontakt do jakiegość dobrego lokalnego stolarza, który wykonałby dla mnie wnękową szafę.

 

za wszelkie namiary bardzo dziękuję juz teraz :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Poszukuję dobrych stolarzy do zrobienia zabudowy, oraz firmę od ogrodów i brukarzy.

 

 

Polecić mogę firmę elektryczną WCE tel 602 45 91 70. Najlepsi moi wykonawcy. Od projektu po osprzęt i lampy. I usługi i towar w dobrej cenie.Robią tez alarmy sterowniki rolet i odgromy. Żadnego problemu.

 

A dodatkowo mają kamerę termowizyjną i robią przegląd domu i pokazują gdzie ciepło ucieka. No i dzięki temufirmy od elewacji i od drzwi zewnętrznych już nie polecę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję dobrych stolarzy do zrobienia zabudowy, oraz firmę od ogrodów i brukarzy.

 

 

Polecić mogę firmę elektryczną WCE tel 602 45 91 70. Najlepsi moi wykonawcy. Od projektu po osprzęt i lampy. I usługi i towar w dobrej cenie.Robią tez alarmy sterowniki rolet i odgromy. Żadnego problemu.

 

A dodatkowo mają kamerę termowizyjną i robią przegląd domu i pokazują gdzie ciepło ucieka. No i dzięki temufirmy od elewacji i od drzwi zewnętrznych już nie polecę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję dobrych stolarzy do zrobienia zabudowy, oraz firmę od ogrodów i brukarzy.

 

 

Polecić mogę firmę elektryczną WCE tel 602 45 91 70. Najlepsi moi wykonawcy. Od projektu po osprzęt i lampy. I usługi i towar w dobrej cenie.Robią tez alarmy sterowniki rolet i odgromy. Żadnego problemu.

 

A dodatkowo mają kamerę termowizyjną i robią przegląd domu i pokazują gdzie ciepło ucieka. No i dzięki temufirmy od elewacji i od drzwi zewnętrznych już nie polecę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę o polecenie dobrego instalatora (woda/CO) oraz gazownika. Buduje po zachodniej stronie Poznania. Na tym wątku wymianiany jest tylko Pan Wachowiak, a chciałbym mieć trochę większy wybór :)

 

Pan Tomek Pawiński 605203906

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pochwał dla ekipy murarzy pana Damiana Jarocia (tel.504098468). Pan Damian to terminowy, bezproblemowy, a przy tym sympatyczny fachowiec. Myśli za inwestora, zawsze służy poradą. Na etapie wytyczenia domu wyłapał błąd geodety.

 

Również podpisujemy się pod rekomendacją dla pana Damiana Jarocia. Takiej ekipy życzylibyśmy sobie na każdym etapie budowy. Słowność, terminowość i skupienie na pracy wzbudzały zaufanie od początku do końca prac (fundamenty aż do SSO bez dachu). Do tego nieocenione jest nastawienie na potrzeby klienta i dobry kontakt - dzięki temu nie mieliśmy obaw, że w jakiejś sprawie się nie dogadamy czy też zostanie przemilczana i zrobiona po linii najmniejszego oporu. Pan Damian sam pytał o wytyczne wielu spraw, przy czym doradzał i układał prace tak, aby ewentualnie dać czas na decyzję nie zawsze zorientowanym inwestorom :-) Choć rzecz jasna miał na względzie interesy ekipy, to nigdy nie było wątpliwości, że to klient jest na pierwszym miejscu.

 

Wiadomo, że pochwała dla fachowca w swoim pierwszym poście na forum może wzbudzać wątpliwości, ale jest to bardziej potwierdzenie istniejących opinii niż nowa rekomendacja. Sami przy wyborze kierowaliśmy się właśnie opiniami stąd i można śmiało powiedzieć, że była to dobra decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj ktoś szukał ekipy na tynki maszynowe, u mnie robiła ekipa, o której powiedział mi brachol, który śledzi to forum. Chodzi o ekipe p.Andrzeja, ktos pare stron wcześniej o nich pisał. Powiem krótko, życze sobie samych takich ekip bo o ile np instalatorzy sie nie popisali a o malarzach nie wspomne [syf jak byk zostawili] to jakość i ogólne zadowolenie z wykonanej usługi tynków jestem bardzo zadowolony. Mało tego, Andrzej to tak sympatyczny człowiek, że rozmowa z nim jak i interesy to czysta przyjemność, tel. 603-613-479
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję dobrych stolarzy do zrobienia zabudowy, oraz firmę od ogrodów i brukarzy

.

 

Jeśli chodzi o wykonanaie ogrodu to ja współpracuje przy realizacjach moich projektów z firmą "Rajski ogród". Nie są tani, ale mają doświadczenie:

501 591 213. Mają też znajome firmy brukarskie, więc mogą też je polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D ludzie szok jaki przezylam to to koniec budowy mojego domku a zarazem ostatni etap jakim byl polozenie podlogi drewnianej na klej :D wszystkie ekpiy jakie mialam to nigdy po sobie nie sprzataly caly czas zaliczki puszki po piwie ale bardzo jestem zadowolona z pana parkieciarza niedosc ze zrobil przed przewidywanym czasem to jeszcze przyjechal na domycie podlogi na drugi dzien ja zadzwonilam bez zadnego ale...pierwszy taki wykonawca BARDZO POLECAM JAK BY KTOS CHCIAL MOGE ZALATWIC JEGO NR.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę o polecenie dobrego instalatora (woda/CO) oraz gazownika. Buduje po zachodniej stronie Poznania. Na tym wątku wymianiany jest tylko Pan Wachowiak, a chciałbym mieć trochę większy wybór :)

 

Pan Tomek Pawiński 605203906

 

pana Wachowiaka odradzam - u mnie przekładał parcę przez ok. 1 m-c!!! tłumacząc się w dośc prymitywny sposób.

 

Polecam Leszka Zdrzałkę z Wągrowca - załatwia wszytstko od a-z

ma swoją

jak ktoś będzie chciał dysponuje numerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...