Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WIELKOPOLSKA- biała lista solidnych


Recommended Posts

do wykończeniówki polecamy firmę Rolicz ze Swarzędza. Ocieplali u nas

poddasze, szpachlowali ściany, zrobili dwie łazienki, wszystko w terminie

i bez większych zastrzeżeń. Nie piją, nie palą, sprzątają po sobie!!!

Ekipa młoda ale z doświadczeniem, doradzą, "to się nie da" dla nich nie

istnieje:):) z czystym sumieniem polecam. Znany kierownik tego forum pan Z.K. (nie pytałem go czy mogę,

przez to nie podaję nazwiska) także pochwalił jakość wykonanych prac,

kontakt do szefa 604534090. szczegóły mogę podać na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki temu wątkowi znalazłem Pana Adama Staszyńskiego (elektryk) i Pana Krzysztofa Wachowiaka (instalator). Swoją opinię o ich pracy przekarzę po wykonanej robocie.

 

Poszukuję jeszcze dobrego fachowca od kominka (bez płaszcza wodnego) oraz instalatora gazu. Możecie polecić kogoś solidnego i niezbyt drogiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Czy ktoś może polecić dobrego instalatora, konkretnie chodzi o pewne przeróbki w łazience i wprowadzenie rury do pionu kanalizacyjnego. Chodził mi o kogoś kto ma 2 prawe ręce i potrafiłby znaleźć dobre rozwiązanie w instalacji brodzika. Moje poszukiwania na razie bezowocne. Kontakty z instalatorami jakoś urywają mi się, jak okazuje się, że tu trzeba podkuć, tu uważać, bo podłogówka, a tu wprowadzić w pion piętro niżej. Panowie chętnie przyjdą do surowego podłoża na czystą robotę, a najchętniej do robienia instalacji w całym domu. A tak to... no jakoś terminu na podjechanie od miesiąca nikt nie może znaleźć.

Okolice Rokietnicy, czy Szamotuł - będę bardzo wdzięczna za kontakt.

Pzdr

E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam szklarza, który wykona mi dwa duże lustra wklejane między płytki, może ktoś w ostatnim czasie korzystał z takich usług i może polecić kogoś...

Ja przyłączam się do prośby potrzebuję nietypowe rozmiary wraz z montażem

Zapytaj płytkarz. Każdy z nich ma "swojego" szklarza. Mój był wyjątkiem, bo sam wklejał. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam DAGUBUD z Paczkowa Dariusz Gronowski.

 

Budowali mi cały dom i teraz została wykończeniówka. W Borówcu na ulicy

Granicznej.

 

Nie chce mi się pisac reklamy bo w innym wątku, wyraziłem opinię. jak ktoś chce zobaczyć ladny dom zapraszam Borówiec ul. Graniczna 350/199 na plocie wisi reklama Dagabud która sam powiesiłem, żeby docenić ich pracę.

 

Jurek z Poznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam szklarza, który wykona mi dwa duże lustra wklejane między płytki, może ktoś w ostatnim czasie korzystał z takich usług i może polecić kogoś...

Lustra na wymiar do wklejenia można zamówić w firmie MIRROR (http://www.mirror.com.pl). Firma ma siedzibę na Starołęce przy ul. Książęcej. Korzystałam z ich usług parę razy bez żadnej wpadki (poza wpadką mojego płytkarza, który podał mi zbyt duży - na szczęście - wymiar i trzeba było docinać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam DAGUBUD z Paczkowa Dariusz Gronowski.

 

Budowali mi cały dom i teraz została wykończeniówka. W Borówcu na ulicy

Granicznej.

 

Nie chce mi się pisac reklamy bo w innym wątku, wyraziłem opinię. jak ktoś chce zobaczyć ladny dom zapraszam Borówiec ul. Graniczna 350/199 na plocie wisi reklama Dagabud która sam powiesiłem, żeby docenić ich pracę.

 

Jurek z Poznania

Mam rzut beretem, rozumiem, że jak zapukam do drzwi to otworzy mi P. Jurek z Poznania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam szklarza, który wykona mi dwa duże lustra wklejane między płytki, może ktoś w ostatnim czasie korzystał z takich usług i może polecić kogoś...

Ja przyłączam się do prośby potrzebuję nietypowe rozmiary wraz z montażem

 

wszystkie lustra na wymiar kupowałam w Ikarze w Gruszczynie, nie wiem tylko czy wklejają. U mnie zrobił to płytkarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu wątkowi znalazłem Pana Adama Staszyńskiego (elektryk) i Pana Krzysztofa Wachowiaka (instalator). Swoją opinię o ich pracy przekarzę po wykonanej robocie.

 

Poszukuję jeszcze dobrego fachowca od kominka (bez płaszcza wodnego) oraz instalatora gazu. Możecie polecić kogoś solidnego i niezbyt drogiego?

 

Pan Adam oraz Pan Krzysztof sprawdzili się w boju - z czystym sumieniem mogę ich polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wrzuceniu zdjęć do dziennika budowy dostałem kilka pytań o kontakt na człowieka od schodów. Mogę z całą świadomością polecić Wam Pana Roberta Bociana z Pecny koło Mosiny - tel. 509 802 032 . Dostałem namiar tu w białej liście od bortek79 i jestem bardzo zadowolony z wykonanej pracy przez pana Roberta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lustra,wklejanie w płytki: Przezmierowo -=tel.618142582, mi wklejali łacznie 3 lustra w tym jedno duze ,

 

płytkarze, ogólnobudowlane-/w tym szpachlowanie,malowanie/ super pracowici i solidni-tel501-334-941/ Marek Surdyk/

 

elektryk z Lubonia-Wożniak/602-118-003,

 

bramy garzaowe 605 220 772/ Plewiska/

 

ukladanie pozbruku 509 151 474,

 

 

instalacje wod kan gaz/ okol. Buku/ 508 126 820,

 

kolektory sloneczne- 505 056 853 / napierała/,

 

kominki 502 230 652/ mają wystawke w ETC w swarzezdu/,

 

płoty kute/kowal z Poznania-w bok od Grunwaldzkiej/ 601 567 270,

 

kuchnie motaz/np kupione w Red Blac white/ 601 584 238,

 

murarz/ ploty z klinkieru, płytki tez robi, domy muruje/ 607 133 621/ jest z Rokietnicy/,

 

ogrodnik/ robi projekty i ogrody/ sprawnie i szybko/wykonuje tez drewutnie na wymiar, inne drobne archit.ogrodowe/,

 

 

ostrzenie kosiarek, wynajem i naprawa sprzetu ogrofniczego- Palędzie- 668 161 861,

 

osuszanie tynków/jak ktos sie speieszy/ wynajmuja maszyny do oszuszania- 509 492 700,

 

panele ukladanie, montaż drzwi wewnetrznych- 607 040 940,

 

ogrodzeia z siatki i paneli- 501 972 240,

 

parkieciarz układanie- 602 731 697,

 

 

Plewa/ gotowe systemy kominowe/ 500 254 278,

 

korzystalem z nich w okresie 2008- 2010 i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...