Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WIELKOPOLSKA- biała lista solidnych


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chcę polecić swojego generalnego wykonawcę.

Realizowaliśmy za pośrednictwem tej firmy budowę do stanu deweloperskiego.

Piszę to z punktu widzenia osoby, która o budowie na starcie nie wiedziała nic. Miałam działkę 20 km od miejsca zamieszkania, 2 małych dzieci i pracę na pełny etat moją i męża. Budowa systemem gospodarczym z pewnością byłaby naszą klęską. Firma Alta Investment poprowadziła nas przez budowę "za rękę". Wszystko zaplanowane optymalnie w czasie, fachowe doradztwo i podmiotowe traktowanie klienta. Podpowiedzieli nam wiele rozwiązań, które teraz procentują wygodą użytkowania i korzystnymi rachunkami za eksploatację

Dla nas to był dobry wybór. Polecam!

Alta Investment 792 33 69 33.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie potrzebny nam kominiarz - okolice Pobiedzisk. Jeśli ktoś może polecić, to będę zobowiązana.

p.s. P.Koterasa znamy, może działa tu jeszcze ktoś inny?

Mi odbiór kominiarski zrobił p.Adam Kwinecki z Gniezna tel.427-13-57.Ostatni robil też odbiór znajomym w Biskupicach.Za trzy protokoły zapłaciłem250zł(4kominy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,ocieplenie płyty KG,szpachlowanie, sucha zabudowa(nawet bardzo wymyślna)Pan MIchał 501-519-293 :lol:
Dołączam się u mnie równiez robili ocieplenie i zabudowy z płyt kg.Dodatkowo "postarzyli "m fragmenty odsłonionych belek i slupów drewnianych. Pracują szybko i solidnie a co najwazniejsze nie trzeba ich pilnować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam w ciemno :D ,- ekipa buduje i Myśli ,również za inwestora :)

Firma zna się na swojej pracy , nie przesadza w doradztwie , a jeżeli ,

to mają racje . Pracują tak jak na swoim !!!! Dbają o twoją bubowę !!

Doradzą w doborze następnej ekipy , mają doświadczenie :) 507780381

Mosina - Luboń - Puszczykowo

 

:roll: Dyzgrafia , Dyzlekcja, -- liczy się przesłanie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pilnie poszukuję ekipe która robi przyłącza wody - miejsce realizacji: Luboń

 

Posadzki pisałem wyżej.

Woda - patrz lista aquanetu z wykonawcami z nim współpracującymi - dwa lata temu każdy robił u siebie nie wchodząc w paradę "konkurencji" - w Luboniu z tego co pamiętam byly dwie firmy jedna na poniatowskiego.

Pawlok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalator WOD-KAN i CO - Pan Zbigniew Dudziński tel. 504070370

Solidna firma - robił u mnie wszystko, łącznie z podłogówką.

 

no jak są tacy super to czemu uważają, że niepotrzebnie zamontowałem komin systemowy przy kondensacie? Ja rozumiem, że panowie lubią wkłady kwasowe i kominy z cegły ale technika poszła do przodu od czasu zmian systemowych. Chcieli wkładać rurę plastikową (tak plastik) do wkładu ceramicznego aby zapewnic obieg powietrza. Tutaj wymiękłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...