Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WIELKOPOLSKA- biała lista solidnych


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

 

teraz zaluje, ze od poczaku nie "dalem chaty do roboty" mojemu znajomemu Krzysztofowi Nowackiemu. To byl blad, Krzysztof zalatwial wszelkie materialy, sprawdzal, czy wszytsko jest zgodne ze sztuka, zainstalowal mi pare sprzetow wod-kan, wykonal mase przerobek instalacji wodnej + elektrycznej, zrobil malowanie, plytki (widnieje na liscie autoryzowanych plytkarzy Cermagu-II), podloge, tapety i powiedzial mi o sprawach z budowlanki o ktorych nie mialem pojecia. Skarbnica wiedzy i co wiecej wszytsko znalazlo potwierdzenie w rzeczywistosci. Cena za uslugi nie jest "okazyjna" ale naprawde warto.

 

Tel.: 600 877 878, mozna sie powolac na Mateusza z Czerwonaka.

Szkoda tylko,że nie napisałeś,iż do prawie(jak zrozumiałem z rozmowy), wszystkich prac zatrudnia podwykonawców.Tak więc jest raczej pośrednikiem.Z tąd też chyba wynikają jego mało okazyjne ceny.Fakt mozna poznac, że zna sie na wielu sprawach, ale ja osobiście wolę negocjować bezposrednio z wykonawcami. [/code]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

A ja z innej beczki. Poszukuje kogoś kto fachowym okiem zerknie na dom (wykonczony z zewnatrz, stan dewelop w srodku) polozony na polnocny zachod od Poznania,

ktory zamierzamy kupic. Nie wiem kogo szukac - rzeczoznawcy (chcemy kredyt na dom), inspektora budowy czy kierownika budowy. Chcemy by ktos nam rzeczowo powiedzial co i jak i czy warto. Dom jest nowy, uzytkowany przez mala firme, wiec wyglada jak spod igły, a przeciez za chwile moze coś wyjsc.

Bardzo proszę o radę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki. Poszukuje kogoś kto fachowym okiem zerknie na dom (wykonczony z zewnatrz, stan dewelop w srodku) polozony na polnocny zachod od Poznania,

ktory zamierzamy kupic. Nie wiem kogo szukac - rzeczoznawcy (chcemy kredyt na dom), inspektora budowy czy kierownika budowy. Chcemy by ktos nam rzeczowo powiedzial co i jak i czy warto. Dom jest nowy, uzytkowany przez mala firme, wiec wyglada jak spod igły, a przeciez za chwile moze coś wyjsc.

Bardzo proszę o radę...

Na twoim miejscu poszukałbym jakiegos inspektora nadzoru,żeby dokladnie wszystko sprawdził.Koszt w porównaniu z kasa wydana na zakup niewielki ok.250-450zł,a spac bedziesz spokojnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja dopiero zaczynam i proszę o pomoc :)

Szukam sprawdzonego architekta z Poznania, który za przystępną cenę dopasuje mi projekt do moich potrzeb.

Pozdrawiam

Taaf

 

Ja korzystałem z usług Pani architekt przy adaptacji projektu, a w sumie skończyło się na projekcie indywidualnym jak dojrzałem do nowego spojrzenia na swoje potrzeby :).

Jestem bardzo zadolowolny i z poziomu usług i z ceny. Szczerze polecam.

 

Kontakt do Pani Natalii: tel. 606870866.

 

pozdrawiam,

Edytowane przez emalin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też polecam firmy,z wspolpracy z ktorymi jestem najbardziej zadowolony:

-ocieplenie zewnętrzne(wełna)+tynk-p.Artur tel.601-168-111(mlode chłopaki znający się w temacie)

-instalator-p.Jacek witczak tel.601-771-668(wszystkie instalacje łącznie z gazem)

-stolarstwo(schody,drzwi)-Kozbiał-Voss tel.61-871-08-02( nie jest najtańszy ale cena jest adekwatna do jakości i zastosowanych materiałów)

-ocieplenie poddasza,zabudowy z płyt kg,suche tynki,szpachlowanie oraz wszelkiegotypu"prace z drewnem"-p.Michał tel.501-519-293

(ta firma zresztą,ze względu na swoją fachowość,pracowitość.zakres prac oraz kulturę osobistą,jest dla mnie numerem 1 na mojej budowie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

W koncu moja przygoda z budowa dobiegla konca. Z doswiadczenia moge goraco polecic:

 

SCHODY / DRZWI :yes:

P. Adamiak z Kozmina Wlkp, gosciu solidny, terminowy i kompetentny. Stolarstwo jest w jego rodzinie juz od pokolen, wiec wie co robi i zna swoje rzemioslo. Robota wykonana fantastycznie, cena przystepna! Ekipa montazowa posprzatala po sobie, niby rzecz oczywista, jednakze mam tez inne doswiadczenia, wykonala usluge sprawnie i szybko!

POLECAM!

 

 

OGRODNIK :yes:

 

p. Grzeskowiak z Rokietnicy, ceny super przystepne, robota wykonana fachowo!

 

 

Jakby ktos potrzebowal namiary telefoniczne, prosze o kontakt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze ostrzec wszystkich przed bardzo niesolidna firma stolarską z Murowanej Gośliny jest to firma ROMEX Pana Ryszarda Smogóra z ul. Kwiatowej 3

 

Nie dość, że partacze to dodatkowo niesłowni. Wszystkie prace miały być zakończone w pażdzierniku i do tej pory są nieskończone.

 

Ale jak chcieli zaliczke 50 procent to umieli do mnie przychodzić. Do tej pory prosze się zeby mi zrobili prace za ktore wzieli pieniadze.

 

No tak wiem moja naiwność, ale po co inni maja da c się nabrać jak ja. Takiej ekipy nie miałam na przy csłej budowie domu jak Ci Panowie.

 

Pozdrawiam wszystkich budujących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...