Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WIELKOPOLSKA- biała lista solidnych


Recommended Posts

Musze ostrzec wszystkich przed bardzo niesolidna firma stolarską z Murowanej Gośliny jest to firma ROMEX Pana Ryszarda Smogóra z ul. Kwiatowej 3

 

Nie dość, że partacze to dodatkowo niesłowni. Wszystkie prace miały być zakończone w pażdzierniku i do tej pory są nieskończone.

 

Ale jak chcieli zaliczke 50 procent to umieli do mnie przychodzić. Do tej pory prosze się zeby mi zrobili prace za ktore wzieli pieniadze.

 

No tak wiem moja naiwność, ale po co inni maja da c się nabrać jak ja. Takiej ekipy nie miałam na przy csłej budowie domu jak Ci Panowie.

 

Pozdrawiam wszystkich budujących

 

Ten POST powinien trafic na CZARNA LISTE NIESOLIDNCH.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

,ocieplenie płyty KG,szpachlowanie, sucha zabudowa(nawet bardzo wymyślna)Pan MIchał 501-519-293.

 

Robili mi duzo wykonczeniowki (GK, szpachlowanie, malowanie, zabudowa poddasza). G-K zupelnie w porzadku, ale niestety totalnie skopali mi plytki na balkonach (stoi woda po deszczu) i mimo prob nie za bardzo chca poprawiac, mimo zapewnien. Pare fuck-upow podczas malowania takze wyszlo (odparzenia)

 

Co do bruku - polecam PITA-BUD z czerwonaka, Piotr Zielinski 605 129 986 - zrobili mi 300m kostki, nie mam absolutnie zadnych zastrzezen, bardzo pracowici i dokladni)

Ploty z siatki, balustrady, bramy kute - polecam p. Slawka - 609 532 895, dawno nie spotkalem czlowieka tak przejmujacego sie zadowoleniem klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robili mi duzo wykonczeniowki (GK, szpachlowanie, malowanie, zabudowa poddasza). G-K zupelnie w porzadku, ale niestety totalnie skopali mi plytki na balkonach

Nie wiem czy zauważyłes ale ja nie polecałem go jako płytkarza tylko osobę od" prac w drewnie"(wykonal mi z tego materiału taras i super postarzył elementy drewniane) a takze od ocieplenia i zabudowy płytami GK a z tego co napisałeś GK u Ciebie tez wyszła ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu moja przygoda z budowa dobiegla konca. Z doswiadczenia moge goraco polecic:

 

SCHODY / DRZWI :yes:

P. Adamiak z Kozmina Wlkp, gosciu solidny, terminowy i kompetentny. Stolarstwo jest w jego rodzinie juz od pokolen, wiec wie co robi i zna swoje rzemioslo. Robota wykonana fantastycznie, cena przystepna! Ekipa montazowa posprzatala po sobie, niby rzecz oczywista, jednakze mam tez inne doswiadczenia, wykonala usluge sprawnie i szybko!

POLECAM!

 

 

OGRODNIK :yes:

 

p. Grzeskowiak z Rokietnicy, ceny super przystepne, robota wykonana fachowo!

 

 

Jakby ktos potrzebowal namiary telefoniczne, prosze o kontakt!

 

stanio, poproszę o namiar na stolarza, nie wiesz czy działają tez w okolicach Poznania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też polecam firmy,z wspolpracy z ktorymi jestem najbardziej zadowolony:

-ocieplenie zewnętrzne(wełna)+tynk-p.Artur tel.601-168-111(mlode chłopaki znający się w temacie)

 

Niestety tego pana nie polecam. Obiecuje, nie odbiera telefonu, zwodzi a na koniec olewa i nie podejmuje się pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Rozpoczynam w niedlugim czasie budowe domku pod Poznaniem. Poszukuje kierownika budowy i osoby ktora mogłaby pełnić funkcję inspekrora budowlanego (w tym również widziałbym doradztwo). Czy możecie polecić kogoś? Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam.

Polecam usługi w zakresie wykonania rekuperacji. Przemyślane rozwiązania i tańsze niż w ogólnopolskich firmach reklamujących się w internecie.

inż. Stanisław Kowalczyk

tel.:517 597 130

[email protected]

Estetyczne i solidne wykonanie, świetny kontakt z klientem. Pan Stanisław jest pasjonatem i fachowcem w dziedzinie budownictwa energooszczędnego. Przy okazji również z tej dziedziny doradzi. Bardzo polecam, bo jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i podejścia do klienta.

 

Polecam również instalatorów wod-kan i CO. Dwóch Panów Zbigniewów z dalszej odległości od Poznania, ale są mobilni - tel. 504 201340. Bardzo solidna ekipa i niedroga w stosunku do Poznania i okolic. Bardzo sympatyczni goście - doradzą, ale również wykonają wszystko co się wymyśli.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę z czystym sumieniem polecić firmę do położenia kostki brukowej ( u mnie akurat była kostka granitowa - podjazdy, przygotowanie terenu itd ) - p. Marcin tel 608 429 839. Młody chłopak, ale z wykształcenia brukarz :) nie jakiś tam fachowiec z łapanki, wie co robi, i na prawdę nie jest drogi. W razie pytań - odpowiem. Podjazd przeszedł juz ciężką zimę i mokrą wiosnę i WSZYSTKO OK !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czy ktoś z Was, doświadczonych już Inwestorów - jest mi w stanie polecić dobrą, rzetelną, solidną i w miarę tanią ekipę budowlaną z okolic Kórnika?

W planach mam zrobienie jesienią tego roku tylko fundamentów z piwnicą domku jednorodzinnego z użytkowym poddaszem.

Jeżeli znajdę godną zaufania ekipę - chciałabym, by to ona pociągnęła w następnym sezonie dalszą pracę.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...