Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WIELKOPOLSKA- biała lista solidnych


Recommended Posts

- czy ktoś z Was, doświadczonych już Inwestorów - jest mi w stanie polecić dobrą, rzetelną, solidną i w miarę tanią ekipę budowlaną z okolic Kórnika?

 

Zdecydowanie i po raz kolejny: BIS BUD ze Skoków.

 

http://www.budujemydomy.org

 

Teraz zaczyna u nas wykończeniówkę. Budował z nami od fundamentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Poszukuję dobrych i niedrogich specjalistów:

- do instalacji i wykonania zabudowy kominka (bez płaszcza wodnego),

- do ocieplenia elewacji i i wykonania tynków zewnętrznych.

Jeśli ktoś z forumowiczów jest zadowolony z pracy powyżej wymienionych, proszę o namiary.

Edytowane przez mort
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam , poszukuje murarza do dokonczenia domu blizniaczego w Wierzycach gm.Łubowo ,najchętniej z okolic ,moze byc Gniezno,Łubowo,Pobiedziska itd.Pozostało do ukonczenia sciany szczytowe kolankowe.Buduję ze silki,jesli macie sprawdzonego murarza ,bardzo proszę o kontakt przez forum lub pod nr tel.721666354
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję solidnej ekipy od wykończeniówki - czy ktoś może polecić swoją? Najbardziej zależy mi na porządnie położnych płytkach i parkiecie.
ja mam - bardzo solidnych

 

są w okolic Kalisza i Ostrowa Wlkp.

 

pracowali u mnie [w Warszawie], z moim tatą wielokrotnie, nie są dostępni od ręki, ale warto poczekać

 

tel. do pana Jacka: 663911414, możecie powołać się na mnie [Nina], będzie mu milo, ze go poleciłam

Edytowane przez Nina81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam pytanie -udało się Tobie kogoś znaleźć. jestem w podobnej sytuacji przed zakupem domu w Poznaniu (stan developerski plus) i chce przed zakupem upewnić się co kupuję. Poszukuję inspektora nadzoru, który sprawdzi i porówna do projektu a także zerknie na dokumenty w trakcie jednej wizyty. Będę wdzięczny za jakieś polecane osoby.

 

A ja z innej beczki. Poszukuje kogoś kto fachowym okiem zerknie na dom (wykonczony z zewnatrz, stan dewelop w srodku) polozony na polnocny zachod od Poznania,

ktory zamierzamy kupic. Nie wiem kogo szukac - rzeczoznawcy (chcemy kredyt na dom), inspektora budowy czy kierownika budowy. Chcemy by ktos nam rzeczowo powiedzial co i jak i czy warto. Dom jest nowy, uzytkowany przez mala firme, wiec wyglada jak spod igły, a przeciez za chwile moze coś wyjsc.

Bardzo proszę o radę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja mogę polecić Pana Walkowiaka - robiliśmy z nim przyłącze wody do budynku. Bez problemu podpisaliśmy umowę (inni wykonawcy wystrzegali się tego). Pan elastycznie dostosował się się terminu wykonania budynku - musiał czekać na ostateczne podłączenie wody i oczywiście pieniądze. Praca wykonana profesjonalnie. Mogę z czystym sumieniem polecić - pan jest z Biskupic - 606 465 127.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli i moja budowa dobiega końca , dom nie jest standardowy a dodatkowo architekci wnętrz trochę nawymyślali. Zdecydowanej swojej części wykonawców nie polecam z uwagi na niedokładność, nieuczciwość, nieterminowość, znikające rzeczy z garażu itd itd

Z ręką na sercu polecam Pana HYDRAULIKA, któremu nie można zarzucić nic co dotyczy jego branży. Ponad to w razie awarii np. pompy od wody sumienie nie pozwala mu na olanie swojego byłego klienta na lodzie. Bardzo uczynny, elastyczny i dobry człowiek.

JANUSZ ZALEWSKI 660 68 63 58

 

Druga gałąź z której jestem bardzo zadowolony to architekci wnętrz http://www.wierszyllowski.com/

Dla Pana Mikołaja Wierszyłłowskiego i osób pracujących w jego firmie wielkie wyrazy uznania. Za to co zaprojektowali i za anielską cierpliwość ponieważ budowa trwa już drugi rok :)

 

Z ręką na sercu polecam te dwie osoby i wiem ,że nikt nie jest w stanie być z nich niezadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam moją ekipę budowlaną. Wszystko bardzo sprawnie, solidnie i czysto. U mnie wykonali całą murarkę i dach.

Sąsiedzi podglądający naszą budowę właśnie zaczęli budowę zdecydowali się na naszą ekpię.

kontakt: 516026522

Oto efekt ich pracy:

http://lh6.ggpht.com/_CxQIV06EivY/S0SQ3nvTcMI/AAAAAAAABRQ/7IWtfmQ_HQM/DSC_0011.JPG

 

Polecam również naszych elektryków. Robota wykonana perfekcyjnie: instalacje elektryczne/TV/SAT/Internet/Alarm/domofon. Tynkarze i murarze byli pod ogromnym wrażeniem w jaki sposób ułożono instalacje - trochę naoglądali się w swoim życiu, ale takiej nie widuje się zbyt często.

kontakt: 783672538

http://lh4.ggpht.com/_CxQIV06EivY/S-20-zDbQDI/AAAAAAAABZw/7rf_OQdPaA8/s720/DSC_0002.JPG

foto2

foto3

foto4

foto5

foto6

foto7

foto8

 

Obie ekipy działają głównie na północ od Poznania.

Edytowane przez mort
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po blisko roku od wbicia pierwszej łopaty budowa domu dobiegła końca (budowa 20 km od Poznania). Z tej perspektywy zdecydowanie moge polecić:

- Tomasza Napierała - budowa do stanu surowego zamkniętego - solidny i atrakcyjny cenowo, cały czas przy pracownikach, fachowe doradztwo - ale zasada klient ma zawsze rację obowiązuje), specjalista od konstrukcji dachów, błyskawiczna budowa (2,5 m-ca) od wykopu po dach 696 435 559

- Krzysztof Wachowiak - instalator, specjalizuje się w instalacjach miedzanych (znalazłem go na tym Forum), solidny i rozsądny cenowo 601 082 777

- Adam Staszyński - elektryk, solidny i znający się na swoim fachu (także jego znalazłem na tym Forum) 606 483 423

 

Jak tylko skończą się deszcze zajmę się terenem wokół domu. W chwili obecnej poszukuje:

1. fachowców od układania bruku (podjazd i ścieżki)

2. fachowców którzy wykonają murowany płot (fundament + klinkier)

 

Może ktoś z Was może polecić kogoś solidnego i niedrogiego w tym zakresie.

 

Na razie ogrodem zamierzam zająć się samodzielnie :)

 

Powodzenie na Waszych budowach!

Edytowane przez rubik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na to ze koncze juz swoj dom to poszukuje parkieciarza do polorzenia parkietu, deski barlineckiej i paneli. Prosze o polecenie kogos dobrego u kogo wczesniej taki fachowiec cos robil. W zamian polecam kilku wykonawcow ktorych moge poleciec bo wykonali swoaj robote perfekcyjnie:

1. kierownik budowy Zbyszko Konieczny tel. 604175485

2. tynki gipsowe maszynowe sławek ławniczak tel. 602247801

3. gipsokarton , szpachlowanie , - robert pulchny tel. 664 627 738

4. dach, dachowka , konstrukcja dachu itp - tomek surowiec - tel. 600 278 128

5. kafelki , zabudowy, super farby PARA , malowanie - tomek urbanski tel. 510 228 931

6. wentylacja , rekuperatory firma KLIMAT SYSTEM - szef Michal Mencel tel. 501 701 418

7. bramy przesowne , rolety, automatyka pbram i drzwi garazowych - firma AMEX Zenon CZerniawski tel. 605 762 475

8. posadzki, wylewki, jastrychy, - piotr peczek tel. 602 409 194

9. ocieplenie budynku, tynki zewnetrzne sylikon , akryl, sylikat Andrzej wroblewski tel. 691 735 340

 

natomiast ZDECYDOWANIE odradzam kałamarza, partacza, fuszweranta i jeszcze wiele innych negatywnych epitetóe ktorych tu nie bede prezentowal

Roberta Szymczaka z Gniezna tel. 791 400 887 (telefon moze juz 5 x zmienil) jezdzi granatowym fordem fokusem kombi, mial kiedys firme SZYM-BUD

wykonyje tzn partaczy ; ocieplenia, szpachlowanie, zabudowy GK itp

 

W razie pytan tych pozytywnych i negatywnych prosze o maile na adres [email protected]

udziele wszelkich wyjasnien - prosze tez pamietac ze NADAL SZUKAM PARKIECIARZA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...