Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WIELKOPOLSKA- biała lista solidnych


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szeroka 22

62-022 Mieczewo

 

Bodajże: 6813 81 58 - my byliśmy osobiście, więc nie mam nigdzie zapisanego numeru. Sołtys ma firmę usługową.

 

za 3 godziny roboty plus dojazd 280 zł.

 

 

 

Teraz bierzemy pospółkę z Krzesin. Nie jest najtaniej bo ze wzgledu na gęstą zabudowę i wąski wjazd na działkę nie możemy zamówić wanny 28 t, tylko małą scanię 16 t. Przy czym "nie najtaniej" nie oznacza "drogo". Po prostu najtańsze są transporty tymi największymi samochodami. W okolicach Kórnika ceny były bardzo zbliżone. Za to Pan kierowca woził na czas, bez poslizgów, aż do nocy. Zadzwonił do żwirowni, by nieco przedłużyli czas otwarcia.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich,

 

Na wiosnę ruszamy z budową. Poszukuje jednak solidnego kierownika budowy. jesteśmy z Wolsztyna. czy ktoś może zapodac jakies namiary z okolic? W samym Wolsztynie z tego co wiem od znajomych to są pseudokierownicy, którzy tylko biora kasę a nie pojawiaja się w zasadzie wcale na budowie. Będę wdzięczna za jakies info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...
Witam Wszystkich

 

Chciałbym polecić firmę okienną Variant z Suchego Lasu, korzystałem kilkakrotnie z ich usług i zawsze byłem zadowolony z jakości samych okien oraz montażu jak również uzyskanej ceny- warunki zapłaty zawsze przy odbiorze lub po montażu.

 

rowniez polecam,okna od 1.5 roku absolutnie bezproblemowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym polecić firmę produkującą okna. Sapor z Niepruszewa, okna na profilu veka i naprawdę ładnie zrobione. tel. +48 61 814 00 96.

 

no własnie - Niepruszewo - tez miałam wycenę z tej firmy - bardzo miła obsługa :)

ale zdziwiło mnie jedno - robią na profilach veka a okien o wys. 2,3m bez dodatkowej poprzecznej listwy w środku nie chcieli zrobić a oknoplast z krakowa wykonał takie okna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

doszedłem do wniosku ze skoro się już wykanczam::) i nadzieje na przeprowadzenie się na kwiecień są to i ja się dołącze z poleceniem kilku firm.

Kilku, dlatego ze z całej plejady " gwiazd" na mojej budowie reszta nadaje się albo na czarną listę albo do odstrzału. A dodam , ze dwóch pateraków brałem właśnie z Białej Listy::mad:

 

więc polecam

1. ABSOLUTNY NR 1 - PAN ZBYSZKO KONIECZNY - znany wszystkim KIERBUD- ogromna wiedza i doświadczenie, nie trzeba go wołami ciągnąć żeby sie pojawił na budowie, jak trzeba to zostanie nawet do poźna :wave: no i co najważniejsze- zawsze broni interesu Inwestora-szczególnie jak się budowlańcom wydaje ze mogą wziąc pieniązki za niedokńczony etap. POLECAM BEZ WAHANIA Tel 0604 175 485

 

2.STANBUD GARBY miła obsługa , beton zawsze na czas , brak problemów z komunikacją, jak jest drobne przesunięcie w transporcie to zawsze dzwonią- poczatkowo zniechęciła mnie mała elastyczność do dawania rabatów ale potem nie było problemów. Jak chcecie z nimi negocjować to dopiero jak zobacza ze bierzecie więcej niż jedną dostawę. POLECAM- numer znajdziecie w necie

 

3. HURTOWNIA BUDCHEM w Swarzędzu- nieoceniony Pan MARIUSZ- braliśmy u niech prawie wszystkie materiały i zapewniam ze rzeczywiscie było taniej niz w innych hurtowniach..czasami duuuuuuuuuuuuuuzo taniej:) numer na stronce Budchemu

 

4. ELEKTRYK PAN MICHAŁ - ekipa z polecenia znajomego, kilku elektryków , którzy odeszli z innej firmy i są teraz kierowani przez Pana Michała- młody, fachowy, BEZPROBLEMOWY! zrobili co mieli zrobić szybko . Troche tańszy niż inne ekipy, na szczescie jakościowo super. A najbardziej zdziwieni bylismy jak się okazało że posprzatali po sobie:D

fajne też było to , ze nie było problemu jak instalacja uległa lekkiej modyfikacji w trakcie robót:). firma nie znana na forum- a szkoda. tel do Pana Michała 501 717 243

 

czekam z postem polecającym ekipę od wykończeniówki- na razie wszystko jest ok ale niech dokończą robotę.

 

reszte bym wysłał.................w kosmos

 

pozdr,

 

Tomek

 

 

 

5.

Edytowane przez 0pałek-ale zmieniony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja dorzucę swoje na razie 3 grosze.

Zdecydowanie polecam:

 

OKNA - FORPLAST GNIEZNO

Wyśmienita obsługa, fachowe doradztwo, przyjemne rabaty i komfort niemyślenia o zamówieniu tzn. panie pilnowały terminów, uzgodnienia ze mną wszystkiego na czas oraz dopilnowały najdrobniejszych nawet szczegółów.

 

DACH KONSTRUKCJA I POKRYCIE - DECODACH

http://www.decodach.com.pl/

tanio nie było, ale pracowali rzetelnie, zgodnie z umową i kierbud był bardzo zadowolony z efektów.

Dekarze uratowali nam życie, gdyż praktycznie na gorąco na miejscu stworzyli konstrukcję dachu po tym jak okazało się, że projektantowi to i owo się w projekcie rozjechało...

Położenie dachówki też bezbłędne, prawie z zegarmistrzowską precyzją.

 

NIETYPOWE NADPROŻA DO ROLET - ZFE

http://www.zfe-ziegel.com/

Przemiła obsługa, bezproblemowa dostawa przed umówionym terminem, usługa praktycznie ekspresowa, mimo, że na zamówienie i wymiar:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jako że jestem świeży na forum.

Wszystkim budującym serdecznie polecam Pana Jakuba z Poznania. Młody facet ale zna się na rzeczy, ekipy ścigał o najmniejsze niedociągnięcia. Przy budowie naszego domu zajął się niemal wszystkim (od pozwoleń poprzez bezpośrednie sprowadzanie klinkieru z Belgii bo dużo taniej). Pan Jakub nie ma swoich ekip, a jedynie działa z tymi najbardziej doświadczonymi ( dzięki niemu żadna z nich nie okazała się mina...) Ja z żoną nie za bardzo mieliśmy czas na załatwianie tych wszystkich spraw związanych z budową, poza tym nie mieliśmy bladego pojęcia o cały tym skomplikowanym procederze, tak więc z upływem czasu muszę przyznać że była to jak najkorzystniejsza decyzja żeby nawiązać współprace ze SPRAWNA BUDOWA. To co zaoszczędziłem na tańszych kominach pokryło 3/4 gaży tego fachowca;) Tak więc, jeśli ktoś buduje dom to Serdecznie polecam Pana Jakuba z Poznania( proszę powołać się na Pana Mateusza z Przeźmierowa), gdyż ten człowiek żyje budową ( ca najmniej 2 razy w tyg na budowie z moich obserwacji)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie - Niepruszewo - tez miałam wycenę z tej firmy - bardzo miła obsługa :)

ale zdziwiło mnie jedno - robią na profilach veka a okien o wys. 2,3m bez dodatkowej poprzecznej listwy w środku nie chcieli zrobić a oknoplast z krakowa wykonał takie okna...

 

AmyF, nie twierdzę, że zrobią wszystko - nie znam się tak bardzo na oknach, a praktycznie to niewiele sie znam. Po prostu mi zrobli to co chciałem dobrze i naprawdę ładnie to wygląda. Jak się będzie sprawować - to się okaże. Ale tak z własnego doświadczenia - mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...