Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WIELKOPOLSKA- biała lista solidnych


Recommended Posts

Witam

 

Chciałbym polecić już wcześniej wspominanego Pana Wojciecha Gruntmejera zajmującego się badaniami geotechnicznymi ziemii. Usługa wykonana szybko, fachowo, a wyniki pomiarów szczegółowo wyjaśnione podczas odbioru opracowań, ponadto badzo miła i fachowa obsługa w pełnym zakresie ( pobór prób, opracowanie, kontakt)

 

Polecam z czystym sumieniem.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chciałem tylko przypomnieć, że do podawania takich namiarów mamy temat:

 

BIAŁA LISTA SOLIDNYCH - WIELKOPOLSKA

 

Wpisujemy tam namiary wraz z numerem kontaktowym aby uniknąć zbędnych pytań na PW.

 

A ten Twój adres e-mailowy, który został umieszczony w poście, proponuję usunąć. Boty internetowe tylko czekają na takich "odważnych", żeby później móc im zaserwować świeżą dawkę spamu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

1.Chcialbym polecic firme budowlana CESAR z Chodziezy,budowala mi dom pod klucz projekt Kwarc firmy IGN.Bardzo solidna i terminowa firma za atrakcyjne pieniadze.tel 721-888-889,

2.Hurtownia MAG-BUD Suchy las, duze rabaty na materialy i terminowosc dostaw.

3.Firma WAAB - konkretna firma, zawsze na czas beton i bardzo atrakcyjna cena ale trzeba sie targowac.

4.Okna z firmy Grazyna w rokietnicy,

 

pozdrawiam wszystkich budujacych

 

Ludzie niema co wierzyc temu człowiekowi zostawił moją budowe niedokączonom i uciek jak pies nie jestem pierwszą osobom kturom tak zrobil kto chce to zapraszam do Skurzewa koło Poznania obejzeć jego dzieło tragedie wieniec cały do poprawki zarysowania na bloczkach ludzie nie ufajcie panu Patrykowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z radością zakończyłam etap budowy więc z przyjemnością podzielę się z Wami na fachowców godnych polecenia:

 

Dachówka - Pimar, Szczepankowo - bardzo miła obsługa, dobre ceny, możlwość zwrotu towaru!

 

Cieśla - Wojciech Pawlus - tel. 695 29 62 91 - pracowity, uczciwy w wycenie:) i przede wszystkim solidny

 

Dekarz - Jarek Jaworski - tel. 609 116 816 ciężko u niego z terminem, ale dach lepiej powierzyć w dobre ręce, a jak już pojawią się na budowie to robota pali im się w rękach, deszcz nie deszcz ich nie powstrzyma - porządek na budowie aż wszyscy zazdroszczą:) tempo i solidność, w zdumienie wprawiają wszystkich obróbki blacharskie których dokonali - mistrzostwo świata

 

Elektryk - Marek tel. 608 443 522 - mówi o sobie że otwiera i kończy budowę:) i naprawdę żyję budową, pomaga w wielu innych sprawach np. załatawić papiery w gazowni:) pomaga rozplanować elektrykę (każdego przerażają te decyzje), załatwia tanio materiały - uczciwy,pracowity i ceny zdroworozsądkowe:) Fachowiec od wszelkich spraw zw. z elektryką - tv, kamery, anteny i takie cuda wianki:)

 

Murarze - p. Jarek Błaszczyk tel. 665 998 483 - liczna ekipa, szybko się uwijają, pracowici i solidni. Dzięki nim budowa przebiegła bez problemów, porządek na budowie, uczciwi. Wykonali nam też tynki cementowo-wapienne metodą tradycyjną - w niecały tydzień dom wytynkowany i posprzatany z niezwykłą starannością i za przyzwotią cenę. Polecam wszystkim!!

 

materiały budowlane BigBud - Kamionki - dobre ceny:) i miła obsługa

 

na razie szczęście mi dopisuje w ekipach... poza panem od ocieplenia który sam zorientował się że nie podoła naszym oczekiwaniom i nie pojawił się już więcej - (notabene polecany na białej liście... na razie nie podaję nazwiska, chociaż nie liczę żeby pan się zrehabilitował... )

Edytowane przez mikiada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wprawdzie dom buduję pod Warszawą, ale projektantki wnętrz znalazłam w Poznaniu. Generalnie moja opinia o projektantach wnętrz jest następująca: przeważająca większość to miernoty. Pierwotnie nie miałam zamiaru korzystać z projektantów wnętrz. "Sama sobie urządzę" - tak myślałam. Nie dałam rady: dom mam spory, ponad 250 m.kw. z dość nietypowymi rozwiązaniami (antresola w salonie). Projektantki z ALIA STUDIO http://aliastudio.pl/ bardzo miło mnie zaskoczyły. Dziewczyny są utalentowane, mega kreatywne, pełne pomysłów a przy tym pełen profesjonalizm. Za bardzo uczciwe ceny. Miernoty w tej branży biorą o wiele większe pieniądze i trzepią ciągle te same projekty, które za 5 lat będą odchodzić do lamusa jak niegdyś boazeria i kasetony na sufitach. A dziewczyny są super, bo robią rzeczy piękne, ponadczasowe. Serdecznie polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też kogoś polecę.

- Zakończyłem odbiór ocieplenia połaci dachowej i suchej zabudowy płytami kg-poddasze,ścianki,sufity podwieszane.Kamera termowizyjna wykorzystana przy odbiorze nie wykazała zadnych uchybień w jego montażu.Dlatego tez z czystym sumieniem polecam mojego wykonawcę-brałem go z forum-p.Michał tel.501-519-293.Solidna ekipa trzymajaca się ustaleń i nie zaczynająca pracy od śniadania i papierosa.Jedyny minus -dość długi okres oczekiwania na wolny termin.(Chociaż w dzisiejszych czasach to chyba plus anie minus).

-usługi geodezyjne-p.Mariusz Sawicki tel.61-426-79-89.Sprawna i szybka obsługa a przy tym chyba niezbyt wysokie ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czystym sumieniem polecam mojego wykonawcę-brałem go z forum-p.Michał tel.501-519-293.Solidna ekipa trzymajaca się ustaleń i nie zaczynająca pracy od śniadania i papierosa.Jedyny minus -dość długi okres oczekiwania na wolny termin.

 

Moge potwierdzić wykonywał u mnie ocieplenie, suchą zabudowę,sufity wielopoziomowe itd.Minęło 1,5 roku i żadnych pęknięć, rys.(pomimo stropu drewnianego)Też dość długo czekałem,ale warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że udało nam się wprowadzić, a jesteśmy zadowoleni z prawie wszystkich naszych wykonawców, przekazuję opinie.

 

Ocieplenie zew+wew, malowanie - p. Michał (tel. 663 513 131)

Pan Michał rozpoczął od wykonania ocieplenia zewnętrznego wełną, natomiast współpraca była na tyle udana, że docieplił też nam poddasze i wykonał mnóstwo innych prac na etapie wykończeniówki (nida, świetne malowanie z gipsowaniem, mnóstwo innych "drobiazgów"). Możemy go z czystym sumieniem polecić jako wykonawcę, który ma doświadczenie i umiejętności, ale również serce do pracy - dba nie tylko o swój odcinek robót, podpowiada i doradza. Bezproblemowy w dogadaniu się, bardzo solidny w działaniu.

 

Instalator - p. Mariusz (polecany na forum, tel. 606 459 892)

Spokojny, rozważny wykonawca. Fachowo zaplanował instalację i doradził w wielu sprawach, nie narzucając jednak swojego zdania jako jedynej racji. Podchodzi do współpracy z zaangażowaniem. Lubi opowiedzieć o szczegółach technicznych, czego jedynym mankamentem jest to, że zakłada pewną wiedzę po stronie klienta (w naszym przypadku najczęściej błędnie :-). Nie wynikły z tego na szczęście większe kłopoty.

 

Tynki wewnętrzne (polecani na forum, 698 792 727)

Przyjemni, uśmiechnięci, a przy tym skuteczni fachowcy. Niejeden późniejszy wykonawca przyglądał się i chwalił wykonanie tynków (gipsowe maszynowe). Bardzo przyjemna współpraca. Jedyny drobiazg, który warto zweryfikować - Panowie przy wykańczaniu murłat na ścianie kolankowej użyli styropianu do wyrównania pionu - było to o tyle złym pomysłem, że oparcie na nim konstrukcji skosów byłoby dość ryzykowne, stąd musieliśmy wyrwać styropian i zastąpić go stabilniejszym siporeksem. To jednak detal, w związku z czym polecamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie - buduję się w Dąbrówce (mam nadzieje od kwietnia) jestem na etapie wyboru wykonawcy.

 

1. Poszukuję firmy, która kompleksowo wybuduje stan surowy otwarty - zadaszony

2. Hurtowni, która za darmo zrobi wycenę materiałów budowlanych (mam listę materiałów)

 

Przeglądając ostatnie strony forum trudno było mi znaleźć te informacje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...