Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WIELKOPOLSKA- biała lista solidnych


Recommended Posts

 

DAMIANEX - Damian Jaroć

Rogoźno, tel. 504 098 468

 

 

 

Szczerze polecam! Budowali u mnie dom od fundamentów. Bardzo dobra ekipa, rekomendowana już wielokrotnie na forum i Białej Liście Wielkopolskiej. Działają profesjonalnie, terminowo, dokładnie według wzorców, jakich można sobie życzyć w naszym budownictwie.

Oto FOTKI z budowy.

Edytowane przez Egon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

oto i moj pierwszy wpis na forum ;)

 

odnosnie fachowców godnych polecenia - pan Wojtysiak ze Śremu (tel. 603651180). Robił w listopadzie 2010 remont naszego mieszkania w Poznaniu - szybko, niezbyt drogo i solidnie. Wiadomo - znalazłoby się kilka drobiazgów, do których możnaby się przyczepić ale sami chyba byliśmy sobie winni nadzorując remont w stopniu absolutnie minimalnym...

 

OK, teraz czas na czarną listę, tak dla równowagi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie są prywatne kłótnie tylko przeglądając to forum w poszukiwaniu dobrej firmy budujacej pod klucz natknęłam się o firmie CEZAR i zgadzam się z tym panem karol56 (choć nie grzeszy on ortografią), że to jest niekompetentna firma. czego ostatnio doświadczyłam. Rozumiemy się???

 

Grzeszenie ortografią to jedno - ale chyba Pan Karol wie w jakiej miejscowości się buduje ?? Bo nawet jej nazwę pisze z błędem, co jest co najmniej dziwne.

 

A czarna lista na forum jest - wystarczy poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie są prywatne kłótnie tylko przeglądając to forum w poszukiwaniu dobrej firmy budujacej pod klucz natknęłam się o firmie CEZAR i zgadzam się z tym panem karol56 (choć nie grzeszy on ortografią), że to jest niekompetentna firma. czego ostatnio doświadczyłam. Rozumiemy się???

Grzeszenie ortografią to jedno - ale chyba Pan Karol wie w jakiej miejscowości się buduje ?? Bo nawet jej nazwę pisze z błędem, co jest co najmniej dziwne.

 

A czarna lista na forum jest - wystarczy poszukać.

 

 

Np. za pomocą pana Gugla tak: http://www.google.pl/search?q=czarna+lista+wielkopolska

 

Wynik wyskakuje na pierwszej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adminku - zrób proszę porządek z Panami (a podejrzewam jedną osobą o rozdwojeniu jaźni) Karol56 i saba961, które to wykorzystują to miejsce na jakieś dziwne prywatne kłótnie, lub oczernianie....

 

proszę usunąć moją nazwę użytkownika z Pani wiadomości (tj saba961) ! nie życzę sobie takich uwag, nie mam zamiaru rozwodzić się nad tym panem co do jego ortografii nie interesuje mnie to, nie znam go...

choć zgodziłam się z nim co do opinii o w/w firmie. Owszem poszukam tej czarnej listy i tam opiszę ową firmę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę usunąć moją nazwę użytkownika z Pani wiadomości (tj saba961) ! nie życzę sobie takich uwag, nie mam zamiaru rozwodzić się nad tym panem co do jego ortografii nie interesuje mnie to, nie znam go...

choć zgodziłam się z nim co do opinii o w/w firmie. Owszem poszukam tej czarnej listy i tam opiszę ową firmę

 

Tak, Czarna Lista Wielkopolski będzie najlepszym dla tego miejscem. Przypominam tylko, że na czarnej liście, tak jak na białej obowiązują pewne zasady. Piszemy poprawną polszczyzną, zdania zaczynamy z dużej litery i kończymy je kropkami. W opisie nie dajemy się ponieść emocjom, tak aby nie został on przez innych forumowiczów zinterpretowany jako mętne wyn(at)urzenia fanów z kręgu Maryjnego Radia...

 

Przy okazji, jak zwykle zachęcam do aktywnego udziału w życiu naszej grupy, bo jak znam innych forumowiczów, pojedyncze wpisy nieznanych nikomu osób, są przyjmowane na FM z bardziej niż lekką podejrzliwością.

 

Czy ktoś zamawiał stropy w firmie Virgo? Dobra firma?

 

Nigdy nie słyszałem o tej firmie, a sam wybierając strop skierowałem się do Muchy i Konbetu. W efekcie końcowym, po odpowiednim przyciśnięciu pań z Konbetu :cool:, okazały się one dużo bardziej elastyczne cenowo od Muchy i strop zamówiłem właśnie u nich.

Na przyszłość, pytania takiego rodzaju zadajemy raczej na naszej poznańskiej grupie - białą rezerwujemy sobie do raportowania sprawdzonych fachowców (nie mylić z fahofcami)...

 

:bye:

Edytowane przez Jarek EM08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć jestem nowa na forum- dla niektórych pewnie mało wiarygodna, ( ale zawsze można zadzwonić, sprawdzić, i sie samemu przekonać) chciałabym polecić kilka naprawdę dobrych firm z którymi miałam styczność i nie tylko ja - ponieważ pytałam kilku osób ( jak wiadomo jedna jaskółka wiosny nie czyni). Jedną z nich jest firma DACHFOX F.H.U. Pana Jacka Krawczyńskiego z Ninina ( Ryczywół) ( 518 808 707) zajmujacego się wykonawstwem dachów. Pracuje solidnie , terminowo ( a nawet jak był dzień czy dwa poślizu to dla mnie żaden dramat, bo to co innego jak obiecują zrobić dach w miesiąc a robia dwa miesiące i to z jakimi bólami....), jestem osobą strasznie wymagającą - a z nim nie bylo problemu aby coś zmienić czy zrobić po mojemu- naturalnie zgodnie z techniką budowlaną. Bezproblemowy kontakt, zero zaliczek na przód za niewykonaną jeszcze pracę,( jak to wiekszość firm żąda), darmowa wycena, pracuje dzień po dniu a nie jeżdzi do 5 klientów na raz i u mnie jest co trzeci dzień, a co najważniejsze ceny ma przystępne, a całą reszte to trzeba sie samemu przekonać.

 

P.Grzegorz Aniołek z Obornik 663 652 348 płytki- szybkość i fachowośc to mało powiedziane-bez zastrzeżeń i godny polecenia. łazienka i kuchnia - tylko podziwiać.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w budowie i zero stresów i nerwów z wykonawcami.

Edytowane przez Liliana28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę z całą pewnością polecić firmę od tynków maszynowych cementowo - wapiennych.

 

Tynki Michał Kosmowski 606226183

 

Od razu przyznaję, że u mnie mieli poślizg ze startem o tydzień, głównie z powodu pogody i wynikającej z niej obsuwy na wcześniejszych zleceniach, ale nadrobili pracując gorliwie po wiele godzin i również w soboty. Poza tym do pracy nie mam żadnych zarzutów, tynki wykonane idealnie, posprzątane, kulturalnie i fachowo. '

Kierbud i wykończenowcy podziwiali kunszt tynkarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja radzę z ostrożnością podchodzić do polecanych tu fachowców. Właśnie "podziwiamy" efekty pracy polecanego tu płytkarza pana Tomka...A tak się cieszylismy, że chcociaż jeden fachowiec będzie ok... Jak dotąd nie mogę polecić żadnego, który pojawił się na naszej budowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile sobie dobrze przypominam nie ma " zółtej listy" , której ideą byłoby dawanie złótych kartek dla firm. Poza tym , nigdy nie zarzuciłam Jarociowi braku fachowości a jedynie nieodpowiedzialne, gówniarskie zachowanie typu- podejmowanie się prac, umawianie się na konkretny termin( zważ , ze przed wejsciem ekipy zamawia się beton, deski szalunkowe, piasek i inne rzeczy , które MUSISZ dograc zanim ekipa wejdzie) . DAMIAN JAROC TRAFIŁ TU ZA NIE ODBIERANIE TELEFONOW PRZEZ PONAD 2 TYGODNIE, NIE POINFORNMOWANIE MNIE O TYM CO SIE STAŁO ZE WAROWALISMY NA BUDOWIE W UMOWIONYM TERMINIE OD 7 RANO CZEKAJĄC NA NIEGO!!!!!!!!!!!!! CHOWANIE SIĘ ZA PLECAMI KIERBUDA I PRZEKAZYWANIE PRZEZ NIEGO WIADOMOSCI JEST ZACHOWANIEM NIEPOWAZNYM I NIKT MOJEGO ZDANIA NA TEN TEMAT NIE ZMIENI

 

zwaz proszę, ze czesto się zdarza ze ekipy na początku sie starają, wyrabiają sobie markę i ...................na tym się kończy.

Idąc na fali sukcesu stopniowo obniżają standard działania.

A ideą białej listy jest polecanie fachowców rzetelnych, poważnych i odpowiedzialnych.

Zachowanie Jarocia w tym wypadku przeczy tym standardom.

 

Koszt zachowania tego Pana- miesięczna prawie obsuwa na budowie, mnóstwo nerwów i gorączkowe poszukiwanie nowej ekipy. Kazdy kto buduje wie co to znaczy przed zimą.

 

dziwi mnie jedynie to ze niby nie znasz tego Pana a go bronisz....................hmmmmmmmmmmmmm........................no comments

 

Witam wszystkich.

 

Ja również miałem podobną sytuację z Damianem Jarociem z firmy DAMIANEX. Człowiek zachowuje się zupełnie nieodpowiedzialnie i niepoważnie. Uzgodniliśmy cenę i termin rozpoczęcia budowy. Miał też podesłać propozycję umowy do podpisania (następnego dnia). Czekałem ponad tydzień i wreszcie zniecierpliwiony zacząłem wydzwaniać i wysyłać smsy.Zero odpowiedzi i oddzwaniania. Raz udało mi się dodzwonić do żony i obiecała że Jaroć oddzwoni, niestety nic z tego. Straciłem prawie miesiąc i muszę szukać nowej ekipy. W sumie po takim traktowaniu klienta to nawet ciesze się, że to nie ta firma będzie budować mój dom. Potwierdza to tylko to co pisał ktoś wcześniej. Jednym słowem Damian Jaroć - DAMIANEX - NIE POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Ja również miałem podobną sytuację z Damianem Jarociem z firmy DAMIANEX. Człowiek zachowuje się zupełnie nieodpowiedzialnie i niepoważnie. Uzgodniliśmy cenę i termin rozpoczęcia budowy. Miał też podesłać propozycję umowy do podpisania (następnego dnia). Czekałem ponad tydzień i wreszcie zniecierpliwiony zacząłem wydzwaniać i wysyłać smsy.Zero odpowiedzi i oddzwaniania. Raz udało mi się dodzwonić do żony i obiecała że Jaroć oddzwoni, niestety nic z tego. Straciłem prawie miesiąc i muszę szukać nowej ekipy. W sumie po takim traktowaniu klienta to nawet ciesze się, że to nie ta firma będzie budować mój dom. Potwierdza to tylko to co pisał ktoś wcześniej. Jednym słowem Damian Jaroć - DAMIANEX - NIE POLECAM!

 

Takie komentarze wpisuje się na Czarnej, a nie zaśmieca Białej Listy.

Tak się składa, że Damian Jaroć budował u mnie dom w zeszłym roku i nie mogę mu nic zarzucić. Umowę podpisaliśmy po krótkich negocjacjach, prace przebiegały sprawnie, rozstaliśmy się w przyjaźni. Nawet gdy okazało się po czasie, że konieczna była korekta otworów okiennych, otynkowanie ściany garażu i poprawka otworu drzwiowego w łazience (moje niedopatrzenie), Pan Damian z ekipą wykonali to ... za darmo.

I jeszcze taka uwaga. Nikt nie jest doskonały, a czasy takie, że ludzie totalnie zabiegani. Są osoby, którym wydaje się, że budowa ich domu (było nie było ważne wydarzenie dla inwestora) to rarytas, na który czają się ze zniecierpliwieniem zastępy fachowców. Dla nich to tylko kolejna budowa, która - co oczywiste - powinna być dobrze i solidnie wykonana. Ale nic więcej. Podobnie pełno jest budowlańców (vide Czarna Lista), którym wydaje się, że lepszych fachowców od nich nie ma na tych szerokościach geograficznych, nawet jeśli odwalają totalną chałę. Damian Jaroć to porządny, solidny fachowiec, który być może powinien poprawić asertywność. Myślę jednak, że trochę dystansu do siebie nikomu nie zaszkodzi ;), bo wpisywanie złej opinii przez "kilkupostowca" li tylko na podstawie fiaska rozmów przedwstępnych trąca zwykłym pieniactwem.

Edytowane przez Egon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...