Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WIELKOPOLSKA- biała lista solidnych


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

Rozumiem że w necie należy być ostrożnym z przyjmowaniem informacji ale nie dajmy sie zwariować ;)

Polecałam i polecać będę firmę Pana Marcina i wcale mnie nie dziwi opis ze pracują 14 h .

Na mojej budowie mieli swoją przyczepę kempingowa w której spali; tak więc mieli do wyboru albo pracować albo patrzeć na rosnącą wokoło kukurydze ;)

SSO osiągnęli w 2 miesiące - dom ok. 250m2 z dość skomplikowanym dachem.

Nie miałam z firmą Dach - Bud ZADNYCH problemów . W domu wybudowanym przez wspomnianą firmę mieszkamy od 2 lat

dla niedowiarków podaje linka na mój blog.

http://garczarki.mojabudowa.pl/

 

pozdrawiam serdecznie wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siła wyższa... jak reklamować firmę "cud" to z kilku kont...... a co tam niech wkońcu robote znajdą.... bo widocznie zadnej nie mają a z czegos muszą żyć....Jak to inteligentnie okresliła Myszonik- zamilczcie jak nie chcecie robić dalszej antyreklamy tej firmie....ludzie to nie idioci- swój rozum mają....

P.S. 12 osob spało w przyczepie "kempingowej"...... jezu kolejny cud... jak sie pomieścili?????????

P.S> po 14 godzinach cięzkiej pracy to nawet siły bym nie miała aby na tą kukurydze spojrzec......

Pozdrawiam. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siła wyższa... jak reklamować firmę "cud" to z kilku kont...... a co tam niech wkońcu robote znajdą.... bo widocznie zadnej nie mają a z czegos muszą żyć....Jak to inteligentnie okresliła Myszonik- zamilczcie jak nie chcecie robić dalszej antyreklamy tej firmie....ludzie to nie idioci- swój rozum mają....

 

nie znam obecnej sytuacji wspomnianej firmy i być może nie mają pracy , nie wiem choć wątpię .

Byłabym bardziej ostrożna z podkreślaniem że..."ludzie to nie idioci- swój rozum mają...."

 

 

P.S. 12 osob spało w przyczepie "kempingowej"...... jezu kolejny cud... jak sie pomieścili?????????

 

Liliano, w którym miejscu mojego posta wspomniałam o 12 osobach w jednej przyczepie ? nadinterpretacja z zaciśniętymi zębami - wyluzuj bo się wypalisz przed 30stką

 

P.S> po 14 godzinach cięzkiej pracy to nawet siły bym nie miała aby na tą kukurydze spojrzec......

Pozdrawiam. ;-)

 

przyda się poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem ...

 

moi drodzy , nie wiem dlaczego polecenia zamieszczone przeze mnie i koleżankę/kolegę z postów poprzednich tak was bulwersują, myślcie i piszcie co chcecie na szczęście mam dobrze zbudowany dom a być może ktoś z mojej opinii skorzysta

 

pozdrawiam serdecznie

monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyda się poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem ...

 

moi drodzy , nie wiem dlaczego polecenia zamieszczone przeze mnie i koleżankę/kolegę z postów poprzednich tak was bulwersują, myślcie i piszcie co chcecie na szczęście mam dobrze zbudowany dom a być może ktoś z mojej opinii skorzysta

 

pozdrawiam serdecznie

monika[/quote

 

GARCZAKI

O liczbie ludzi pracujących w tej firmie jest jak to określiłaś w poscie "Twojego kolegi/koleżanki"....skoro czytasz ze zrozumieniem - i popierasz to co on napisał - powinnaś to zauważyc....no coż wzrok z wiekiem sie pogarsza...

Poczułaś chęc zareklamowania tej firmy tak nagle , spontanicznie( po dwóch latach budowy Twojego domu) akurat też wtedy jak pawełpaco to też uczynił....i tak sie przypadkowo wszystko złozyło..... .cuda, same cuda.....

 

Oczywiście masz prawo do zachwalania sobie kogo tylko chcesz nawet babki z warzywniaka....to wolny kraj.. tak samo ja mam prawo do własnego zdania, a skoro Ty sie tu udzielasz to musisz sie liczyc ze zdaniem innych- więc nie wiem czemu Ty sie tak burzysz?????

 

P.S. Poleciłaś firmę- ok, to po co jeszcze sie odzywasz?? nie powinno Cie przeciez obchodzic co o tej firmie myslą inni...wiec sie juz nie udzielaj. A ludzie mieli prawo skomentować Twój wpis...Tobie nie powinno robic to róznicy skoro to nie Twoja firma.....

Edytowane przez Liliana28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam zdolnego, kumatego, sprawdzonego instalatora wod-kan-gaz-co...

najlepiej jakby jeszcze montował vaillanta ;)

jeśli polecacie swojego, dajcie proszę namiar....

 

Widziałem zrobione instalację i mogę polecić Pana Marka Koszuta tel 695 032 146 ( u nie też będzie robił całą instalację ).

Bardzo konkretny człowiek i szczegółowy, co prawda poleca Vissmann'a, ale montuje również inne piece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Polecam Firmę DAMIANEX, której właścicielem jest Pan Damian Jaroć.Pochodzą z Wągrowca i dzieki temu przyjazd na teren budowy skutkuje pracą od świtu do zmierzchu. Trzeba się nieźle uwijać aby zabezpieczyć materiał na roboty. Przy zalewaniu fundamentów pracowało osiem osób i do tego sprzęt budowlany.U mnie robota zakończona .Roboty wykonane bardzo fachowo.Budowanie i wspólpraca z Panem Jarociem była i będzie przyjemnością.Będzie dlatego, ze zamierzam złecić ułożenie kostki brukowej oraz wykonanie płotu.

Firmę DAMIANEX znalazłem na FORUM MURATORA i po wycenie SSO podpisałem umowę w grudniu ub. roku.

Pracę rozpoczęły się 15 marca br i zakończyły 15-go maja br zgodnie z umową.:D:yes:

W tej chwili poszukuję wykonawcy inst. wodnej i ogrzewania. Proszę o namiary, a ja mogę polecić jeszcze cieślę i dekarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładam pozytywy zarówno dla Pana Zbyszka Koniecznego, który nadzoruje moją budowę w Złotnikach oraz dla Pana Damiana Jarocia wykonacy SSO.

Gratuluję Panu Damianowi za zebranie tak wspaniałych fachowców. Organizacja robót i wykonanie jest na najwyższym poziomie.Trzeba było się mocno napocić aby nadążyć z zaopatrzeniem mat. bud. Budowa etapu SSO skończyła się i dziękuję Panie Damianie za SUPER WYKONANĄ ROBOTĘ.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Firmę DAMIANEX, której właścicielem jest Pan Damian Jaroć.Pochodzą z Wągrowca i dzieki temu przyjazd na teren budowy skutkuje pracą od świtu do zmierzchu.

 

Ekipa jest z Rogoźna, nie z Wągrowca. Pracuje systematycznie i rzetelnie, ale z rozsądkiem, więc nie od świtu do zmierzchu.

Po co to wazeliniarstwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa jest z Rogoźna, nie z Wągrowca. Pracuje systematycznie i rzetelnie, ale z rozsądkiem, więc nie od świtu do zmierzchu.

Po co to wazeliniarstwo?

Egon skąd wiesz jak pracowali na mojej budowię? A pracowali od świtu do zmierzchu. W marcu dni są krótkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...