Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WIELKOPOLSKA- biała lista solidnych


Recommended Posts

Witajcie po bardzo dłuuuuuuuugiej przerwie,

 

Moja budowa dotarła od etapu płytek.... no i kicha. Płytkarze okazali się bracią filozofów lub sa bardzo niesłowni. Miałem już umówione 3 ekipy i zawsze coś się stało - problemy rodzinne, wypadek samchodwy albo po prostu nawiał do Niemiec. Znacie może kogoś kto potrafi położyc włoskie gresy ( w rozumieniu nie boi się) - 90 m2 podłoga 60x60 i 120x15 i do tego 3 łazeniki (na scianach też gresy na krawędziach szlif 45 st). Razem będzie ok 180 m. robota od sierpnia (druga połowa)

 

Za wszelką pomoc z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U mnie własnie dzieje się kładzenie płytek - w tym również duzych gresowych płytek. Jestem bardzo zodowolony z wykonawcy. Praca na prawde bardzo staranna, podejscie "z głową". Wykonawca nazywa sie Marek Palacz - tel. 600-387-472. Prace ma u mnie zaplanowana do polowy Sierpnia. Byc moze ma pozniej wolny termin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Straszny bałagan panuje na tej naszej bialej liscie!

Bezowocne dyskusje i reklamowanie samego siebie przez wykonawców!

 

Czy ktoś może powywalać ten spam? Jakiś administrator czy ktoś taki....

Czy można to jakoś załatwić?

 

Ludzie budując swoje domki i tak muszą przeryć się przez olbrzymią ilość informacji w necie i wyłuskać to co dla nich ważne.

 

A tu kolejna podstrona muratora, jak pole pełne pokrzyw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Potrzebuję do zrobienia kominka i systemu DGP oraz schody drewniane na beton - mozecie kogoś polecić?

 

 

U nas na budowie sprawdził się elektryk, punkty wraz z rozdzielnią (polecany już na tym forum) p. Kabat tel. 602736408 oraz tynki i posadzki p. Michał 606226183 (Kosbud)

Edytowane przez agaclio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja polecę na początek dwóch wykonawców:

Cieśla: Artur Sudoł 603 97 15 50 - szybko sprawnie, czysto i profesjonalnie wywiązana więźba dachowa

Okna PVC: Robert Wawrzyniak 602 600 580 - okna HeKaPlast na profilu Schuco - montaż profesjonalny, sprawny, czyściutko, dokładnie, a same okna są wspaniałe (do obejrzenia u mnie w dzienniku)

 

materiały:

Budchem - ściany, chemia, papy, klinkier, kontakt: Mariusz Miazek 61 866 80 10

Konbet: stropy, nadproża

Dach-Bud: dachówka, akcesoria dachowe, okna dachowe

Fischer Centrum - systemy mocowań, kotwienie chemiczne i mechaniczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Poszukuję solidnej i oczywiście niedrogiej ekipy do ocieplenia i elewacji. Najlepiej jak by miała doświadczenie w elewacjach drewnianych, bo mamy w projekcie kawałek elewacji drewnianej. Chcielibyśmy jeszcze przed głęboką jesienią zamknąć temat.

Oprócz tego szukamy wykonawcy schodów drewnianych (obłożenie betonowych).

Budujemy w Zalasewie.

Edytowane przez *agrafka*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć - na forum były polecane od płotu 3 osoby, które spisałem:

 

- P. Sławek - 609 532 985

- P. Rafał Gubernat 61 - 870 81 11

- P. Tomasz Białek z Obornik 604 425 505 ( przy nim mam wykrzyknik, więc chyba był wielokrotnie wspominamy).

Sam nie korzystałem, więc nic więcej nie mogę powiedzieć - mam nadzieję, że nie zmienili telefonów - bo spisywałem ich z forum ze 2 lata temu.

Powodzenia

 

A my wciąż szukamy wykonawcy przyłącza wodnego może ktoś ma kogoś dobrego i z ceną rozsądną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...