Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WIELKOPOLSKA- biała lista solidnych


Recommended Posts

A ja bardzo chciałabym polecić pana dekarza który uratował mój dach po poprzednich baaardzo niesolidnych wykonawcach.

Tak więc do listy solidnych dopisuję Pana Mirosława Buszka (Buszkę?). Naprawdę fachowiec godny polecenia.

Współpracuje ze sprzedawcą pokryć dachowych firmą Dom Bud z Słupcy którą również bardzo polecam! Mają bardzo atrakcyjne ceny, duży asortyment, zawsze można coś wymienić, oddać, dokupić, nie ma problemu z przywiezieniem nawet małej ilości materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...

Polecam młodego rzetelnego chłopaka, który sprawdził się nie tylko na mojej budowie.

Jego największą zaletą jest to, że w przeciwieństwie do kilku znanych mi ekip -

- myśli przy pracy o swojej pracy. Potrafi przewidywać.

Zakres prac jakie realizuje:

- malowanie

- gipsowanie/szpachlowanie

- stawianie ścianek GK

- murowanie ścian wewnętrznych

- kładzenie instalacji elektrycznych

- układanie paneli podłogowych

- prace ogrodowe, w tym układanie kostki betonowej/granitowej

- ocieplanie budynków

- prace porządkowe, w tym mycie okien.

Zakres spory, ale do pełni szczęścia brakowało mi jeszcze umiejętności płytkarza (:

Fachowiec szczery, słowny i dbający o zadowolenie klienta. Polecam.

 

Piotr 507 778 917

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

Witam wszystkich,

etap budowy - stan surowy otwarty (Swarzędz) chciałam się podzielić obecnymi doswiadczeniami:

- projekt indywidualny (EuroDom ul. Obornicka / Poznań) - zgodny z naszmi oczekiwaniamia - jednak na etepie wykonawczym - zauważyliśmy parę błędów.

- materiały budowlane załatwialiśmy sami - najlepsze ceny - hurtownia Zensof Gruszczyn - po długich negocjacjach ->zaproponowali dobre ceny - dostawy terminowe, bardzo dobra współpraca (polecamy kontakt z Panem Andrzejem) GODNI POLECENIA.

- murarze - sprawdziliśmy 4 firmy z polecenia znajomych - różnice w kosztorysach były ogromne dochodziły do +80% (najniższej ceny) - wybraliśmy ekipę Artura Elińskiego (781 575 561) GODNY POLECENIA - szybko i fachow

- beton StanBUD Garby - trzeba negocjować

- usługi koparkowe oraz żwir - Antoni Czajka 602-302-982 (radze dopilnowac- zamiast żwiru przywozi -> żwir z gliną)

- mam już wybrana firme do instalacji woda i gaz - Ryszard Malich 724 872 141 - współpraca juz wcześniej - GODNY POLECENIA - sumiennie, fachowo i dużo doradza.

Teraz w planach dach płaski (styropian+papa) i okna.

Pozdrawiam

Edytowane przez natalia_nowicka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Gość Gosc_gość
Witam,

Czy ktos moglby polecic dobra ekipe tynkarska lub tynkarza?

Poszukuje ekipy do polozenia tynku sylikonowego lub sylikonowo-sylikatowego.

Dom juz jest ocieplony styropianem. Powierzchnia scian okolo 220m/2.

Z gory dziekuje za pomoc.

 

Mogę polecić ekipę Krzysztofa Kłosowskiego 500187532 kładli u mnie tynk silikatowo-silikonowy - robota wykonana bez zastrzeżeń i porządek po sobie zostawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

my na etapie SSZ polecamy Tectobud - firma p. Mariana Nozynskiego z miejscowości Ostroróg. Kierbud - znany wielu p. Konieczny był z tej ekipy zadowolony. Z Tectobudem zbudowaliśmy do SSO z dachem. Na etap 2 zdecydowalismy sie sami znajdować ekipy bo wycena wydala sie nam i kierbudowi za droga. Zycie pokaże kto miał rację. Kierbud chwalił ekipe ze profesjonalni, znajdowali i poprawiali gdzie się dało błędy architekta. My chwalimy za dobry kontakt, dotrzymanie terminów, ustaleń finansowych i czystość na budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- schody drewniane

Polecam Roberta Bociana z Pecny k.Mosiny, juz kilka razy na forum wspominanego.

- budowę kominka

Zależy w jaką technologię celujesz, czy ciepła obudowa czy karton gips.

Jeżeli to pierwsze to u nas robił Arkadiusz Rudny z Poznania, równiez polecam.

 

Nasza budowa również niedaleko Pobiedzisk, nie było problemów z dojazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Forumowicze, jestem na etapie ocieplania poddasza i dopiero teraz sami kupujemy materialy, bo wczesniej materialy byly z usluga, i mam pytanie.Super Mata Isover 15tka i 18tka oraz pozostale materialy do ocieplenia poddasza - do ktorej hurtowni warto uderzyć? Budowa Kazmierz niedaleko Tarnowa Podgornego czy Szamotuł - zalezy jak komu po drodze :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam.A ja troche inaczej bo polecam firmę, której namiary podawałam juz pare lat temu na tym forum.Jednak w tym roku przy okazji przeróbki budynku garazu na biuro, ponownie skorzystałam z ich usług.Ocieplili dach,wykonali suchą zabudowę z płyt gk,Ta sama fachowość i kultura,cena wraz ze szpachlowaniem całosci - w granicach rozsądku.(efekty pracy widze na codzień w domu).Tak więc polecam sucha zabudowa z płyt gk,szpachlowanie,ocieplenie połaci dachowej: pan Michał tel.501-519-293
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...