Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WIELKOPOLSKA- biała lista solidnych


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

listwe stratową tą od ocieplenia ścian masz z 50 cm powyżej zakończenia folii?

Czyli rozumiem że folia jest ucięta na pewnej wysokości i bedzie sobie tak przylegać do ściany którą obsypiesz jakąś opaską z kamyszków czy coś takiego?

 

listwą stratowa jest u mnie listwa zrobiona z blachy ( w kształcie parapetu. ) na to przyszedł styropian 15 cm, 40 cm wyzej nie wkładałem drugiej listwy startowej tylko listwę kapinosową z siatką , dodatkowo przykleiłem taśmę rozprężną jako uszczelnienie styku blacha styropian.

styk sturopianu 15/20 cm uszczelnione dodatkowo pianką.

 

tak to wygląda przed przyklejeniem styro 15 cm - zdjęcie duze więc w nowym oknie http://rezulak.pl/Inwestor128/Zdjecie024.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dariusz Nogaj / Pobiedziska [bloczki betonowe]

2. E.D.Bau / Biskupice [dachówki]

3. Variant / Poznań [okna fasadowe]

4. Feston / Oborniki [instalacje co, wod-kan]

5. Bilbo / Jankowo [bramy garażowe, drzwi zew., wew.]

 

Wszystkich gorąco polecam, z każdym z nich dogadacie się z pewnością. Jeśli chodzi o dokładne namiary - piszcie na priv.

 

Pozdro

 

Jeszcze jedno:

6. Rewelacyjne posadzki miksokretem / Leszek Jagła /Mosina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam:

budowa od fundaamentów po dach Józef Miller 696 414 136 - początkowo się kłuciliśmy, ale doszliśmy do porozumienia - solidna firma, terminowa i nie naciąga.

stal Reklstal - chyba najniższe ceny w okolicy

strzemiona Zbrojarnia północ ul. lutycka 115 7% VAT - a strzemiona I klasa

beton 7 % VAT firma z pobiedzisk a tańsza niż dostawcy z poznania 510 089427

piasek i wykopy w okolicy czerwonaka 601 553 220

 

.... a czy ktoś może polecić firmę wykonującą przyłacza wody do budynkuu w okolicach czerwonaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irekosie!

Znam firme EKOWIT z autopsji. Trafiłam na p. Witczaka z polecenia koleżanki, u ktorej tez robil instalacje hydrauliczne i byla bardzo zadowolona.

Ona, z kolei, trafiła na Niego dzięki swojemu znajomemu - również klientowi. Nie za bardzo wierze, ze nie dostarczyl gwarancji do kotła. Poza tym w zadnej firmie kotlarskiej nie masz - jako kupujący urządzenie - żadnej możliwości uzyskania karty gwarancyjnej "na wlasna reke", jak piszesz. Poza tym p. Witczak ode mnie ani od mojej koleżanki, ani znajomego mojej koleżanki nie wziął nigdy zadatku ani zaliczki przed wykonaniem prac instalacyjnych. Rozliczenie zawsze następowało po przedstawieniu kosztorysów powykonawczych częściowych. Być może nie rozmawiamy o tej samej firmie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moich przyszłych krajanów! Często tu nie zaglądałem, ale prawie tydzien temu kupiłem działkę, więc pomocy będę potzrebował często :D

Pilnie poszukuje namarow na sprawdzonych tynkarzy od tynkow cementowo wapiennych ale kładzionych maszynowo. A na razie ani wsrod znajomych ani na forum nie znalazlam zadnego kontaktu! Bardzo proszę o pomoc.

 

Ekipa ta u mnie nic nie robiła, ale wykańczali budynek biurowy, w którym obecnie pracuję. Ponieważ wiedziałem, że prędzej czy później temat będzie mnie dotyczył, wzięłem wizytówkę. Wyglądali profesjonalnie, robotę zrobili szybko, a znając mojego szefa (inwestora), dziadów nie mógł zatrudnić.

 

PHU Flam-Bud

Dariusz Szczeciński

Chludowo, ul. Łagiwenicka 20, tel 811 66 65, kom 601 75 14 08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...