Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WIELKOPOLSKA- biała lista solidnych


Recommended Posts

Witam wszystkich. Właśnie się zarejestrowałam i wiem, bo czytam to forum od jakiegoś czasu, że posądzicie mnie o reklamę. Postaram się uwierzytelnić, ale chyba potrzebuję trochę czasu i umiejętności. Chciałam polecić fachowca- murarza z okolic Swarzędza. Pan Maciej Żmudziński (nr tel. 602683119) właśnie kończy budować mi stan surowy otwarty. Zaczął 30 kwietnia, dom jest piętrowy i rośnie aż miło. Rano wpada ekipa 9 facetów i pracują do 17. Żadnego alkoholu, kradzieży, na budowie posprzątane, kierownik zadowolony, a ja tym bardziej :). To mój 2 dom i dopiero pierwszy raz trafiłam na fachowca, który wytłumaczy, wskaże kilka możliwych rozwiązań czeka na decyzję i uzgodnienia, a nie robi byle do przodu, bo "czas to piniądz". Fajnie budować z takimi ludźmi. Mam nadzieję ,że dzięki Wam dalej będzie też tak łatwo, bo baaardzo bałam się tej budowy po poprzednich doświadczeniach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szanowni forumowicze , poszukuje dobrej i taniej firmy do wykonania mebli kuchennych pod wymiar , będę wdzięczny za polecenie kogoś bez autoreklamy...

 

Polecam Pana Sobeckiego z Poznania , u brata robił kuchnie , u mnie szafę w zabudowie. Jesteśmy zadowoleni z jakości wykonania . Cena mojej szafy była dobra , co do kuchni to trzeba porównać zawsze 2-3 wykonawców. Jakby co istnieje możliwość obejrzenia jego pracy .

 

Sobecki Robert

tel: 618207199

602320622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Tynki wewnętrzne i zewnętrzne, Tomek z Nowego Tomyśla

 

602 684 079

 

U mnie na razie zrobił wewnętrzne. Bardzo ładnie wyszło, co potwierdziło kilka osób związanych z budowlanką. Prościutko, narożniki, wnęki okienne itd., oczywiście sufity. Tynk wapienno-cementowy. Cena - na pewno można taniej znaleźć ;) Ale zupełnie nie żałuję. Na tynki zewnątrzne też na pewno go zaproszę.

 

W ogóle to chyba mam trochę farta do wykonawców, bo polecałem tu już i murarza i dekarza (też z NT i okolic). A może po prostu to dobre czasy dla budujących się i wykonawcy po prostu się normalnie starają, oczywiście otrzymując godziwą zapłatę...

 

Jakby co to w weekendy bywam na budowie i chętnie pokażę jak to wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie kończy u mnie ekipa wykończenie domu, jestem z nich bardzo zadowolony więc polecam dalej. Robili u mnie gładzie, zabudowy, płytki, malowanie itd. Generalnie wszystko w środku. Szybka sprawna ekipa pełna pomysłów, dużo doradzili jestem z nich bardzo zadowolony. tel. Damian 783-014-857
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę zaopatrzeniowo-usługową Michała Piotrowiaka z Gozdnicy.

 

Kupiłam u nich płytki klinkierowe elewacyjne po bardzo atrakcyjnej cenie w porównaniu z realiami warszawskimi. Wiem co mówię, ponieważ wcześniej kupowałam cegłę klinkierową poprzez firmę w Warszawie.

Miła obsługa, zamówienie, dostawa spedycją Raben do Warszawy po 3 dniach. Faktura VAT poleconym. Towar jest super i uczciwe ceny

 

p. Krystyna MULIK

Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowo-Usługowe CERAMIKA Michał Piotrowiak

tel. 68 360 12 22

ul. 1 maja 9, Gozdnica :D

 

Witajcie

Ja tez goraco polecam te firme!!!!

Najlepsze ceny jakie spotkalam,pelna zyczliwosci obsluga pana Jana i Michala,punktualna i bardzo szybkaa dostawa.

Ja kupowalam w 2013 roku i teraz znow zamowilam bo i w tym roku sa BEZKONKURENCYJNI.!!!

M.B. Bouttes w Wielkopolsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam płytkarza - sprawdzonego fachowca. Mozliwość wejścia od zaraz - łazienka + korytarz. Północna część Poznania.

Oosby z białej listy - 3 nie działają w branzy, dwóch w Niemczech, 2 zajętych do końa roku. Więc jeśli jakiś fachowiec ma akurat wolne, to można działać. Proszę pisać na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam,

 

kończe budować dom z generalnym wykonawcą. Jak wyjdzie to napiszę gdy się wprowadzimy. Na dzień dzisiejszy mogę z czystym sumieniem polecić kierownika budowy Zbyszko Konieczny i firmę od okien, która naprawdę miała ciężki orzech do zgryzienia przy moich oknach ( 4 okna tafle szkła na każde okno ponad 4m2 szkła ) firma NEXBAU z Karpicka. Mam okna Rehau Geneo z ciepłym montażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam sprawdzonej ekipy z okolic Kościana, Leszna, Śmigla, Gostynia, Grodziska, Śremu do budowy domu do stanu surowego otwartego. Termin budowy - od połowy Września 2014.

Szukam też sprawdzonej ekipy od dachu. Więźba, deskowanie, papa.

 

Z góry dzięki.

 

Polecam Ci Jarka Błaszczyka, jest z Twoich okolic (ok. Gostynia), rewelacyjna ekipa murarska. Budował u mnie dwa lata temu, z tego co widziałem miał już sporo poleceń na forum.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pozostałych firm z wykończenia do polecam jeszcze:

 

1. Ogólna budowlanka domów: mury, dach, elektryka - Marcina Rzysko z okolic Czarnkowa 667-201-022 (bardzo konkretny, spokojny i sumienny fachowiec) nie ma dużej ekipy budowlanej, ale robota mu pod rękoma chodzi jak trzeba.

 

2. Prace stolarski - drzwi wewnętrzne, szafy itp z litego drewna - Jan Bloch z Murowanej Gośliny. Super realizacja. 601-756-870

 

3. Podłogi drewniane z firmy NaturWood z Ostrowskiej - dobry kontakt, bardzo dobre wykonanie przez pana Jacka.

 

4. Piękna praca wykończeniowe - płyty, szpachlowanie, malowanie, płytki (wykończenie już do zamieszkania). Równiutko, czysto, bez ściemy. Warte poczekania na swoja kolejkę. Nie mam nic do czego mogę się doczepić. Pan Krzysztof Bentka pracuje z synem Kubą. 504-043-403 i 506-804-803

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Szukam sprawdzonej ekipy z okolic Kościana, Leszna, Śmigla, Gostynia, Grodziska, Śremu do budowy domu do stanu surowego otwartego. Termin budowy - od połowy Września 2014.

Szukam też sprawdzonej ekipy od dachu. Więźba, deskowanie, papa.

 

Z góry dzięki.

 

mam dobrą ekipe 606-169-263 widziałem ich prace, zalewam po nich posadzki bedziesz zadowolony

 

powołaj sie na glanca od posadzek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...