Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WIELKOPOLSKA- biała lista solidnych


Recommended Posts

Witam Poszukuje solidnych i terminowych fachowcow z Poznania, rowniez takich ktorych dostepnosc nie siega przyszlego roku:

- plytkarza,

- instalatora do wody,

- cykliniarza

Bede wdzieczny za namiary:

 

PS. Pytanie orientujecie sie jakie lepiej rurki wybrac do wody (zimnej i cieplej) w lazience, kladzone oczywiscie pod tynkiem: miedziane czy plastikowe ?? Z tego co wiem miedziane moga rdzewiec i szybciej moze na nich osadzac sie kamien. Z kolei plastikowe podobno nie nadaja sie pod tynk, szczegolnie dla cieplej wody bo moga sie odksztalcac ??

 

Pozdrawiam

Przemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z tego co wiem miedziane moga rdzewiec i szybciej moze na nich osadzac sie kamien. Z kolei plastikowe podobno nie nadaja sie pod tynk, szczegolnie dla cieplej wody bo moga sie odksztalcac ??

 

 

Hm.. co do fachowcow nie poradze, co do rurek. Mialem miedziane. Rozbudowywalem dom, i instalacje. Tez dalem miedzane. MIEDZ NIE RDZEWIEJE (najwyzej sniedzieje)!!! to raz a dwa kamien osadza sie wszedzie jednak w moich starych nie zauwazylem jakis nalotow.

Plastik dajmy dzieciom do zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

ludzie , podajcie PROSZĘ namiary na dobrą ekipe od ocieplenia zewn.+ tynki zewnętrzne , bo te co poniżej podaliście już obdzwoniłam ( p. Michała i p.Bachorza) i mają terminy na przyszły rok. a nas zima zastanie w nieocieplonym domu , z małym dzieckiem!!

POMOCY!!!

joanna

zadzwoń do p. Jarka Napierały 0602 230 193

terminy ma na październik, nie jest tani ale b. dobrym fachowcem, właśnie we wrześniu będzie kładł tynk silikonowy u mnie.

 

 

zapytaj areg na priv był zadowolony ze swojej ekipy http://forum.muratordom.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=16399

 

niestety z fachowcami zaczyna byc juz cięzka nie dosyc ze ich nie ma to ci co zostali zaczynaja podnosic ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to prawda. Ja wczesniej niz na listopad nie moge znalezc ekipy od wykonczeniowki :o A ceny sa po prostu rozwalajace! :o Poelcanych z forum obdzwonilam - nie ma szans. Trzeba ich zaklepac min. 4 miesiace wczesniej! Jakbyscie mieli jakies namary (malowanie, płytki, g-k z bajerami, montaż drzwi, etc.) :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa pana Jagły- super, zrobili wszystko w terminie, pracowali od świtu do godz. 22.00- nie przesadzam! A szef- pełen profesjonalizm. Polecam!

Proszę o pomoc! Może ktoś ma namiary na firmę do wykończenia wnętrz- malowanie, układanie płytek? Solidną i oczywiście niedrogą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie napisalam szczegolow dotyczacych pana Jagly, ale to moja pierwsza wypowiedz na forum i bladze jak dziecko we mgle. Juz sie poprawiam. Pan Leszek Jagla z Mosiny wylewa posadzki. Z czystym sumieniem moge go polecic. Mam nr tel. dla zainetresowanych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witajcie Wielkopolanie. Tak sobie czytam i czytam, i wyglą na na to, że jezeli chcę rozpocząć prace budowlane wrzesień/październik, to już teraz warto byłoby szukać ekipy. Wszyscy zawalani robotą! W związku z tym pytanko:

Potrzebuję porządnych budowlańców na zrobienie fundamentów i postawienie murów. A gdyby byli jeszcze do tego tani, to już wogóle moje szczęście byłoby wielkie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...