Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Prośba o opinie łazienki


hubesta

Recommended Posts

Poniżej moja subiektywna opinia: Nie podajesz wymiarów, ale z wizualizacji łazienka wygląda na dużą i wygodną. Bardzo fajna kolorystyka biało-czarna – mam nadzieję, że wiesz, że to kolory (zwłaszcza czarny, na których wszystko widać i w miejscach gdzie jest kontakt z pryskającą wodą będą się szybko brudziły). Same płytki są bardzo ciekawe, dużo się na nich dzieje, dlatego reszta powierzchni (blat, podłoga itp)powinna być gładka, bez żadnych wzorów, czy struktur. W samym projekcie poprawiłabym zabudowę z szufladami, pojedyńcza, dolna szuflada nie wygląda dobrze, myślę, że lepiej wyglądała by zabudowa w formie prostokątu i na tym umywalka bez podwyższonego blatu. Wizualnie przeszkadza również dodatkowy pasek białej glazury pod lustrem, lepiej będzie wyglądało jak lustro będzie dochodziło do czarnego dekoru. Zwróć również uwagę na dodatki czyli grzejnik i uchwyty, oraz oprawy oświetleniowe – wszystkie są w innym stylu i wprowadzają chaos, a pewnie nie o taki efekt tu chodzi. Koniecznie pokaż efekt końcowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się kolorystyka, zmieniłabym:

1. Grzejnik - przekombinowany. Ładnie wyglądałby grzejnik z jednolitej płyty, bez żadnych żeberek, dekoracji

2. Baterię umywalkową - nie pasuje do pozostałych baterii.

3. Zlikwidowałabym dodatkowy pasek z białych płytek pod lustrem - za dużo i nie trzyma się do jednej linii

4. Uchwyty w szufladach zamieniłabym na proste.

5. Zlicowałabym do jednej linii zabudowę pod umywalką i tę obok z szufladami.

6. Lampy sufitowe z innej bajki - kontrasty są fajne, ale te tu zupełnie nie pasują.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz ciągłą linię wokół całego pomieszczenia i nagle przy drzwiach pas wysoko płytek. Zrób przynajmniej ten czarny dekor.

 

http://images68.fotosik.pl/101/5b8fa27bbf63ca45.jpg

 

Lustro do czarnej lini dekoru.

Nad lustrem czarna farba

za drzwiami płytki do wysokości czarnego dekoru. Nad obraz w ramie po kolor oprawy lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...