Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

przearanżowanie ścian w mieszkaniu


TynaMar

Recommended Posts

witam,

kupiłam mieszkanie 3 - pokojowe 71,80 m2 z łazienką i wc. bardzo bym chciała tak prze aranżować i przebudować ściany, by powstały dwie łazienki jedna z wanną i jedna z prysznicem, przy czym w obu ma być toaleta. Następnie chciałabym coś zmienić salon-kuchnia, wykuć ścianę by się tak nie izolować tylko czy wtedy to pomieszczenie będzie ustawne i funkcjonalne?

w salonie mają znaleźć się: kanapa, stół z krzesłami dla 6 osób, komoda, tv oraz moje marzenie - bio kominek.

W złączeniu zdjęcie rzutu mieszkania. Proszę o pomoc i pomysły, które byłyby możliwe do zrealizowania w mieszkaniu :)

podaję też linka do trony dewelopera- zrzut jest czytelniejszy

http://www.domesta.com.pl/aktualna_oferta/os_leszczynowe/budynek13/mieszkania/1a_2.html

łazienkaa.jpg

Edytowane przez TynaMar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.jpg

Prawa ściana toalety przesunięta o ok.30cm w stronę drzwi wejściowych, po lewej stronie zrobiona wnęka na kibelek o głębokości 45cm(*może mieć więcej - do 65cm) i szerokości 70cm. Prysznic 80x110cm. W większej łazience ściana za kibelkiem ma 170cm(*lub 150cm) a ściana po lewej od wejścia została przesunięta w stronę sypialni tak, żeby się tam zmieściła pralka i blat z umywalką.

Co do salonu i kuchni to nie wiem - na rysunku całkowicie otworzyłam kuchnię i połaczyłam z salonem w jedno przestronne pomieszczenie ale może to za dużo szczęścia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...