Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

15 stycznia asolt oskarżył mnie oficjalnie na forum o handel pompami ciepła. Proszę przeczytać kilka postów.

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?183321-ogrzewanie-pod%C5%82ogowe-a-kaloryfery&p=7046408#post7046408

 

Pomimo kilkukrotnych próśb o udowodnienie tego, tego nie zrobił. Do tej pory również nie raczył przeprosić za pomówienia. Jest zwyczajnym kłamcą więc stąd ta moja stopka.

 

Kłamał też jakiś czas temu, że chce założyć płatny profil ale mu się strona buduje. Ta strona mu się buduje już od kilku miesięcy, a na forum jest już od sześciu lat (nie wiem od ilu się zajmuje OZC). WSZYSCY starzy forumowicze wiedzą, że asolt szuka na forum klientów. Nie widziałem ani jednego jego postu, w którym wyliczył forumowiczowi OZC ZA DARMO. A jezeli tego nie robi, tylko zarabia na foru, to POWINIEN PŁACIĆ! Nie sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowujesz się jak dzieciak z piaskownicy. Bo on coś powiedział, to go przezywasz. Ciężar "pomówienia" z jego strony a siła Twojej stopki nie są równoważne.

Ja w takiej sytuacji (na miejscu asolta) zgłosiłbym się do prawnika by wytoczył Ci sprawę o zniesławienie. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież asolt sugerował, że Liwko prowadzi "jakąś działalność". Niech więc udowodni, albo przeprosi i będzie spokój. To nic trudnego. Prawnik? Teraz to już popłynąłeś równo. Lepiej znajdź czas i odnieś się do poprzednich postów, bo sprawa tolerowania stylu co poniektórych nadal nierozwiązana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowujesz się jak dzieciak z piaskownicy. Bo on coś powiedział, to go przezywasz. Ciężar "pomówienia" z jego strony a siła Twojej stopki nie są równoważne.

Ja w takiej sytuacji (na miejscu asolta) zgłosiłbym się do prawnika by wytoczył Ci sprawę o zniesławienie. I tyle.

 

Buahaha :lol2:

 

Nie rozśmieszaj mnie finlandia.

asolt mnie oskarża a to mi się obrywa??? Od kiedy tu panują takie zasady?

I pisze to moderator :o:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahaha :lol2:

 

Nie rozśmieszaj mnie finlandia.

asolt mnie oskarża a to mi się obrywa??? Od kiedy tu panują takie zasady?

I pisze to moderator :o:bash:

Nie, to napisał zwykły użytkownik brzydzący się działaniami nieuczciwej konkurencji. Nie musisz prowadzić działalności (tym bardziej w tej samej branży) by mieć interes w podważaniu zaufaniu do innej osoby.

 

Tak bym zrobił*na jego miejscu. Nie zawahał bym się przed zasięgnięciem porady prawnika i to on by wstępnie ocenił zasadność moich obaw. Tak właśnie oceniam Twoją stopkę: jako zniesławienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to napisał zwykły użytkownik brzydzący się działaniami nieuczciwej konkurencji. Nie musisz prowadzić działalności (tym bardziej w tej samej branży) by mieć interes w podważaniu zaufaniu do innej osoby.

 

W takim razie na co czekasz? Daj mu ostrzeżenie, albo bana na kilka dni za pomawianie mnie o nieuczciwość. Może ma w tym interes by mnie posądzać o handel pompami. Teraz rozumiesz?

 

Tak bym zrobił*na jego miejscu. Nie zawahał bym się przed zasięgnięciem porady prawnika i to on by wstępnie ocenił zasadność moich obaw. Tak właśnie oceniam Twoją stopkę: jako zniesławienie.

 

Wiesz finlandia, często piszesz rozsądnie, ale czasami jak coś chlapniesz...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie oceniam Twoją stopkę: jako zniesławienie.

 

Jak dla mnie jest to raczej wyartykułowanie opinii - zwłaszcza w znanym kontekście, użycia takiego (tego) sformułowania.

Pomijam już fakt, że ktoś kto rozpowszechnia nieprawdziwe (kłamliwe) informacje o kimś drugim, jest w potocznym odczuciu, kłamcą i nie potrzeba do tego wyroku sądowego.

 

 

Ps. Liwko zmień "kłamca" na "mówi nieprawdę" i po kłopocie.

Edytowane przez sSiwy12
Ps. dopisałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Liwko zmień "kłamca" na "mówi nieprawdę" i po kłopocie.

 

Po ostrzeżeniu przez moderatora tak też zrobiłem. Nie żebym się bał procesu, ale zwyczajnie z dobrej woli.

Poprosiłem natomiast w rewanżu, żeby zajął się bezpłatnym profilem ewidentnej forumowej pijawki jaką jest asolt. Do tego poprosiłem o reakcję na wygwiazdkowanie nicka kolegi kamieniarza (skoro kominiarz może nie mieć wygwiazdkowanego).

I poprosiłem o reakcję na nicka Elfir, który jest jednocześnie nazwą jej firmy.

Zobaczymy czy moderator (nie zdradzę który) działa tylko wybiórczo, czy jest rzeczywiście moderatorem całego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się grzecznie pytam, to może ktoś też grzecznie odpowie, bo grzeczność tego wymaga.

 

Na zadane pytanie otrzymałem odpowiedź w innym temacie.

 

Odpowiedzi nie udzielił moderator który był sprawcą bana, ale inny - jedyny i nietypowy na FM - który poważnie traktuje wszystkich z FM, a odpisał dlatego, że sam by w tej (takiej) sytuacji bana przydzielił.

 

Wielkie DZIĘKUJĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...