Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Czy ktoś łaskawie zrobi coś z tymi zafajdanymi KONSULTANTAMI? Przecież to się w pale nie mieści, co post to SPAM reklamowy. No rzesz ile można to w kółko zgłaszać?

Myjk nie czepiaj się - przecież zapłacone:lol2: A jak zapłacone to teraz trzeba coś sprzedać n.p. reku za 15K. A nuż trafi się bogaty i kupi.:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Po ostrzeżeniu przez moderatora tak też zrobiłem. Nie żebym się bał procesu, ale zwyczajnie z dobrej woli.

Poprosiłem natomiast w rewanżu, żeby zajął się bezpłatnym profilem ewidentnej forumowej pijawki jaką jest asolt. Do tego poprosiłem o reakcję na wygwiazdkowanie nicka kolegi kamieniarza (skoro kominiarz może nie mieć wygwiazdkowanego).

I poprosiłem o reakcję na nicka Elfir, który jest jednocześnie nazwą jej firmy.

Zobaczymy czy moderator (nie zdradzę który) działa tylko wybiórczo, czy jest rzeczywiście moderatorem całego forum.

 

Oczywiście moderatorzy i szanowna redakcja ma to zwyczajnie w dupie. W takim razie mam inną prośbę.

Poproszę o czasowe zbanowanie mojej osoby. Mam dużo pracy w ogrodzie i małżonka się niecierpliwi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście moderatorzy i szanowna redakcja ma to zwyczajnie w dupie. W takim razie mam inną prośbę.

Poproszę o czasowe zbanowanie mojej osoby. Mam dużo pracy w ogrodzie i małżonka się niecierpliwi :D

 

Noo, przecież z palcem w ,,,,,,, możesz sam się zbanować.... ku uciesze żony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za czasy. Panie domagają się równouprawnienia nawet w temacie łajzostwa ;)

 

Liwko,

od mnie masz wirtualnego banana na weekend. Wykorzystaj go na ogród - wszyscy będą zdrowsi :p

 

Wycinanie spamerów wraz z ich setkami klonów to moje hobby i żałuję że nie mam uprawnień "koszenia" nikców..

W zakresie reklam i rozdawania płatnych profili to chyba jednak wkraczamy w uprawnienia właścicieli forum. Ja nie znam ich rachunku ekonomicznego. Kiedyś uważałem że forum jest "nasze" nie mając świadomości, że są to jednak też koszty związane z jego utrzymaniem.

A że nie mam zwyczaju zaglądać komuś w portfel, to przyjmuję je w formie takiej jakiej jest i robię to co mogę. Idąc przez sklep schylam się po leżący śmieć, ale z półek nie mogę już wyrzucić towaru choćby mi się nie podobał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję administracji i informatykom obsługującym forum, lepszej, dobrej zmiany

Coraz częściej widzimy na ekranach, (obojętnie o jakiej porze dnia):

 

[TABLE=width: 400]

[TR]

[TD]http://forum.muratordom.pl/image.php?type=dberror[/TD]

[TD=width: 100%]Database error[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: bodytext, colspan: 2]The database has encountered a problem.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 2]


[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: bodytext, colspan: 2]Please try the following:

 

  • Load the page again by clicking the Refresh button in your web browser.
  • Open the forum.muratordom.pl home page, then try to open another page.
  • Click the Back button to try another link.

 

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: bodytext, colspan: 2]The forum.muratordom.pl forum technical staff have been notified of the error, though you may contact them if the problem persists.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: bodytext, colspan: 2]We apologise for any inconvenience

 

 

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

Pondto, technika opóźniania (nawet) o ułamki sekundy, przewijania strony, pozwala na "nieświadome klikninięcie", banera reklamowego ( których coraz więcej).

Rozumiem koszty i chęć zarobku, ale ... bez przesady.

Czy do maksymilizacji zysków, trzeba się posuwać do takich metod ?

 

ps - telefon pracuje na 4G, w domu na światłowodzie (więc nie najwolniej), wszystkie pozostałe strony które przeglądam, działają płynnie, (łącznie z "live stream")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

[TABLE=width: 400]

[TR]

[TD]http://forum.muratordom.pl/image.php?type=dberror[/TD]

[TD=width: 100%]Database error[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: bodytext, colspan: 2]The database has encountered a problem.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 2]


[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: bodytext, colspan: 2]Please try the following:

  • Load the page again by clicking the Refresh button in your web browser.
  • Open the forum.muratordom.pl home page, then try to open another page.
  • Click the Back button to try another link.

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: bodytext, colspan: 2]The forum.muratordom.pl forum technical staff have been notified of the error, though you may contact them if the problem persists.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: bodytext, colspan: 2]We apologise for any inconvenience

 

 

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

U mnie to samo od 2 tygodni.

Dodatkowo nie mogę pisać postów, zalogować się.

Na dole gdzie lista zalogowanych użytkowników pokazuje sztuk 1 (słownie jeden) czyli ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie kilka razy w tygodniu az do dzisiejszej decyzji o założeniu nicka.. od założenia - przestało

 

czary?

Zapewne dlatego ze Twoj nick lamie regulamin w pkt 5.2.3

Oryginal "forscher" dostal bana na miesiac / w uzasadnieniu widze"spam"/ i chociaz nie podzielam do konca tej opinii to wg mnie zaslugujesz na bana za troling. Dlatego ode mnie masz bana na kazdym kolejnym nicku uprawiajacym taki udzial w forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie skojarzyłem. Po tym jak porządnie sparzyłem się na jednym poważanych instalatorów stolarki okiennej na FM, nie zaglądam na wątek okienny.

W przeciwnym razie poznałbym klon nicka z flagą Chorwacji w tle....

Wracając do instalatora, to w dalszym ciągu nie odzyskałem kasy:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...