Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I kolejne posty

Powiedział co wiedział....

Kolejna wypowiadż NS -a nadająca się do tomiku " Co NS miał na myśli?"

Posłuchaj, grzecznie cię proszę opuść ten topik bo bicie piany nikomu na dobre nie wyszło.. Żeby nie powiedzieć trolowanie...

 

Ban coraz bliżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że przez ciekawość babską zapytam, a co się stało temu wątku " Z kim NS nie chce rozmawiać" , że w czeluściach wziął był zaginął? Przecież on zabytkowy już był, 10 -letni. A zabytki trzeba chronić, co nie??? Odpowie mi ktoś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielamy opinię, że treść tematu, jak i zawartość miała cechy nękania osoby. To niezgodne z regulaminem.

 

Głupotą jest rozpoczynanie tematu w taki właśnie sposób i takim wpisem.

Podzielam opinię.

No i dodatkowo - "nareszcie że Mod zareagował"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolerancja, ignorowanie lub wymiana poglądów - 3 możliwości do wyboru zamiast bana.
Hmmm... "Twurczość" NSa w sposób spektakularny łamie regulamin forum. Mamy rozumieć, że jest tym wyjątkiem na który redakcja nie będzie zwracać uwagi? Może zatem okolczykować go jakoś? Jakiś opis typu "co wolno wojewodzie to nie tobie..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolerancja, ignorowanie lub wymiana poglądów - 3 możliwości do wyboru zamiast bana.

 

Tolerowanie nie mieści się w podstawowych kanonach estetycznych, ignorowanie, to jak napisałem wyżej - woda na młyn, a za wymianę poglądów wykazującą braki w podstawowej wiedzy obiecano, delikatnie mówiąc, przemoc fizyczną wyrażoną rynsztokową polszczyzną.

 

Trudny wybór.

Czwarty jest znacznie prostszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... "Twurczość" NSa w sposób spektakularny łamie regulamin forum. Mamy rozumieć, że jest tym wyjątkiem na który redakcja nie będzie zwracać uwagi? Może zatem okolczykować go jakoś? Jakiś opis typu "co wolno wojewodzie to nie tobie..."

 

Niespecjalnym wyjątkiem, ale z niezrozumiałych względów specjalnymi względami Redakcji cieszącym się. Dziadzieje to forum. Szoda.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa.

 

NS widzę, że do Ciebie nic nie dociera...

10 lat temu założyłeś watek pod takim lub podobnym tytułem- "Kto nie chce ze mną rozmawiać"

Mam nadzieje, że nie został przez Redakcje usunięty podobnie jak inny poświęcony Twojej osobie i nie mam na myśli Twojej" tfurczosc"i kulinarnej?

 

Proszę Cie umieść tam mój nick XXXX , bo nie zamierzam odpowiadać na Twoje chamskie zaczepki i kontynuować kiedykolwiek z Tobą rozmowę.

A każde następne będę zgłaszał do moderacji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolerancja, ignorowanie lub wymiana poglądów - 3 możliwości do wyboru zamiast bana.

Generalnie ignoruję,

... tolerancyjny jestem (każdy ma prawo do swgo gustu i smaku) ale tylko do momentu, kiedy nie zagraża to zdrowiu (swego czasu posty w kulinariach na temat zatruć pokarmowych - salmonella)

... kiedyś starałem się nawet wymienić poglądy (sensu to jednak nie miało najmniejszego), z ostatniego zaproszenia (imiennego), nie skorzystałem ale ...

... nie ukrywam, że czytam ... trawiony ciekawością, co dana osoba chce przekazać swym tekstem i do kogo swe wypowiedzi kieruje.

 

Czy Redakcja była by uprzejma, przetłumaczyć mi poniższy tekst, być może do mnie adresowany:

CD.

 

Żyj miłością, nie nienawiścią,wybaczaj, nauczaj,pozwól się reaktywować,pokochaj zło.

To do ciebie kieruję w wariacjach NS-a byś się opamiętał i nie szukał zwady.Ciebie proszę byś zrozumiał że nie konflikt rodzi zło.Zło trzeba zwalczać ale i rozumieć.Jeśli połączysz te dwie opcje pojmiesz kim jesteś.

 

 

CDN...

 

 

ps.finlandia nie kasuj tego jak masz to w zwyczaju

Nurtuje mnie pytanie: czyżbym za długo był poza Polską i straciłem kontakt z "żywym, ewoluującym językiem" ?

 

ps - chciałbym przypomnieć, iż jestem absolutnym przeciwnikiem cenzury jak i "banowania" kogokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...