Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Gość Arturo72

Nikt też nie reaguje, że forum schodzi na psy i kontent się kurczy aż się w końcu skurczy, bo włodarzom zależy TYLKO i wyłącznie na trzepaniu kasy.

Po miesięcznym urlopie od forum stwierdzam to dobitnie,że forum pomału pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zróbmy razem wszystko, by nie było gorzej, by było lepiej na forum. Czekamy na uwagi

Litości. Żeby było lepiej, to coś musi być robione, a nie że pada uwaga, a naprawa tego trwa 2-3 miesiące (jak ostatnia "awaria" z powiadomieniami).

 

Moje uwagi, wyrzucić 75% reklam z forum, zlikwidować całkowicie reklamy pływające, zlikwidować ofermy, zatrudnić profesjonalnych moderatorów, którzy będą pilnować na bieżąco swoich działów pod względem merytorycznym a nie tylko na zgłoszenia użytkowników. Trzeba wymieniać dalej? Tylko po co, skoro to wszystko było już wielokrotnie napisane?

Edytowane przez Myjk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam fora gdzie poprzez zbyt duża ingerencję moderatorów zaczęły się one wyludniać i umierać. Wiec nie tędy droga. I tak jak na początku nie zgadzałem się z polityka Redakcji w tej kwestii to widzę, że jednak to ma sens.

Co do oferteo to chętnie bym się tego pozbył. To jest ewidentna porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy razem wszystko, by nie było gorzej, by było lepiej na forum. Czekamy na uwagi

 

Za radą modów pisałem do Redakcji na priv, bez reakcji. Po raz kolejny proszę sprawdzić dlaczego mam zablokowaną możliwość pisania postów w wątku "lubelskie".

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za radą modów pisałem do Redakcji na priv, bez reakcji. Po raz kolejny proszę sprawdzić dlaczego mam zablokowaną możliwość pisania postów w wątku "lubelskie".

Z góry dziękuję za pomoc.

 

A czy może Pan przesłać jakiś zrzut ekranu? Bo problem wydaje się bardzo dziwny. Pana konto jest standardowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy może Pan przesłać jakiś zrzut ekranu? Bo problem wydaje się bardzo dziwny. Pana konto jest standardowe.

 

Proszę bardzo.

Taka wiadomość pojawia się po próbie odpowiedzi na post.

 

http://images72.fotosik.pl/616/ac46ccae622082ca.jpg

 

http://images71.fotosik.pl/618/83ac24b48e2b790c.jpg

Edytowane przez Tomaszs131
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie tak samo w tym samym temacie:

 

Wiadomość

sSiwy12 nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:

 

Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,

 

Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,

 

Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora,

 

Wyloguj się Strona główna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robotom pozostaje tylko odłączyć zasilanie..

Nie wiem jak bardzo Wam to dokucza - nie wiem dlaczego mi nie wchodzą w oczy te oferty.. Tak czy inaczej - reklam jest wg mnie za dużo. Moje oko i tak już ich nie dostrzega. Jedynie działają na nerwy, gdy nie mogę czegoś zatwierdzić bo otwiera mi się nowe okno z banera:( I wtedy post mi przepada..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak bardzo Wam to dokucza - nie wiem dlaczego mi nie wchodzą w oczy te oferty.. Tak czy inaczej - reklam jest wg mnie za dużo.

Korzystając z funkcji "Nowe posty"aby odszukać co mnie interesuje, muszę przebrnąć przez 30 jednakowych powiadomień z Ofero24. Wnerwiajace.

 

Na reklamy jest Adblock i ekran czysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...