Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Drodzy Forumowicze,

jest to mechanizm automatyczny, nas również to irytuje i rozważamy wyłączenie Ofero na forum. Wasza irytacja, chociaż wyrażona w sposób mało delikatny, jest uzasadniona.

 

Jak tam idzie wyłączanie Ofero24?

Dzisiaj strzelają pomiary elektryczne z Trójmiasta i okolic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak tam idzie wyłączanie Ofero24?

Dzisiaj strzelają pomiary elektryczne z Trójmiasta i okolic

 

Pomiary elektryczne strzelają dalej - 30 powtórzeń.

 

Ofero24 coraz bardziej przypomina OLX czy inne darmowe. Reguł i zasad żadnych.

Zaczynają przeważać ogłoszenia bez związku z tematyką budowlaną. Chwilówki, masaże, przedszkola, sklep reklamujący swój stan magazynowy /każda płytka oddzielnie/, ....

Ciekawe kiedy pojawią się salony masażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
A nie materace? W sumie nie nadążam.

 

Ja też.

A miało być tak pięknie.

 

Drodzy Forumowicze,

jest to mechanizm automatyczny, nas również to irytuje i rozważamy wyłączenie Ofero na forum. Wasza irytacja, chociaż wyrażona w sposób mało delikatny, jest uzasadniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

nie wiem kto i dlaczego ingerowął z moją sygnaturę, ale proszę o to by ponownie tego nie robił. Tym bardziej, że spełania ona wszelkie wymagania serwisu zarówno co do zawartości merytorycznej, jak i jej długości (punkt 3.3 d regulaminu).

 

Jeżeli komuś sie cos nie podoba, to chyba wie jak napisać o swoich troskach i zmartwieniach wysyłając tak zwany PW.

 

Albo szefostwo tego forum zachowuje sie jak na dorzałych emocjonalnie ludzi przystało albo jak dzieci. Pozostaje miec nadzieję że osoby te wybrały opcje numer 1.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

nie wiem kto i dlaczego ingerowął z moją sygnaturę, ale proszę o to by ponownie tego nie robił. Tym bardziej, że spełania ona wszelkie wymagania serwisu zarówno co do zawartości merytorycznej, jak i jej długości (punkt 3.3 d regulaminu).

 

Jeżeli komuś sie cos nie podoba, to chyba wie jak napisać o swoich troskach i zmartwieniach wysyłając tak zwany PW.

 

Albo szefostwo tego forum zachowuje sie jak na dorzałych emocjonalnie ludzi przystało albo jak dzieci. Pozostaje miec nadzieję że osoby te wybrały opcje numer 1.

 

Pozdrav

 

 

Pana sygnatura utrudnia korzystanie z forum. Prosimy o jej skrócenie. Dotychczas nie było takich problemów, ale może rzeczywiście trzeba będzie wprowadzić formalne ograniczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Redakcjo

 

 

jeszcze jedno pytanie. Jeden z moich wpisów został zmieniony, a pozostawiony przez Redakcje komentarz brzmi "REKLAMA USUNIĘTA".

 

Jak to sie dzieje ze zakładane nie przez płatne profile a przez normalnych uzytkowników wątki dotyczące np drzwi FIRMY WIKĘÐ, pieców FIRMY VIESSMANN, pomp ciepła FIRMY PANASONIC, telewizorów FIRMY SONY, kominków FIRMY KRATKI.pl i innych ... nie są uważane za reklamę i nie sa kasowane czy tez moderowane?

 

O wymienianiu nazw tych firm w postach użytkowników nie wspominam. One oczywiście tez pozostaja nietknięte. Tam o dziwo nie pojawia sie okreslenie "REKLAMA USUNIĘTA". Dlaczego?

Gdzie leży ta granica pomiedzy uznaniem czegos za reklamę, a olaniem wypowiedzi danego użytkownika? (przyznam ze już nawet nie pamiętam co "reklamowałem" w poście #1602)

 

 

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja też. Wszak na komputerze czyta się ją doskonale. :rolleyes:

No ale jak ktoś pzegląda forum na noszonym zegarku to już moze być problem. :rolleyes:

 

 

Egal..

 

 

 

PS teraz moja stopka nawet bardziej mi sie podoba.

 

 

Cieszę się, że się bardziej podoba, tym bardziej, że sugerowałem Tobie jej zmianę.

:)

Edytowane przez fotohobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bo nikt jej nie zgłaszał.. ? Tak czy inaczej - ja uważam, że w takiej postaci utrudnia korzystanie z forum. Jak widać nie w każdym przypadku można liczyć na zdrowy rozsądek użytkowników.

A jakie widzicie rozwiązanie? Wprowadzić kolejny zakaz do regulaminu? Czy może zgadzacie się, by np. ograniczyć stopkę do np. 200, 300 czy 500 znaków (o ile jest to technicznie możliwe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nikt tego nie zgłaszał, a tez jestem zdania ze ktoś przesadził i to grubo. Ogranicznikiem powinien być zdrowy rozsądek, czyli jeżeli ktoś uważa , że któraś stopka jest za długa to pisze. A Redakcja sprawdza i kierując się zdrowym rozsądkiem podejmuje decyzje o zmianach. To by chyba całkowicie wystarczyło, szczególnie, że takich przykładów nie jest dużo. Rozbudowywanie regulaminu w nieskończoność niczemu nie służy. Bo i tak ktoś się pokusi o jego obejście. Ze zdrowym rozsądkiem jest dużo trudniej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowy rozsądek powiadasz ......................

 

A nie po uważaniu ?

Również przy kasacji wpisów i też bez śladów "ingerencji".

 

Mocno anonimowe te nasze Forum - zwłaszcza przy moderacji.

 

Ps. Jeden nie jest anonimowy - chwała mu za to.

Edytowane przez sSiwy12
babola wyciepałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...