Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bo nikt jej nie zgłaszał.. ?

To nie jest forma zgłoszenia? -> http://forum.muratordom.pl/showthread.php?230910-Forum-Muratora-uwagi&p=7248034&viewfull=1#post7248034 Raptem stronę wcześniej. Krzyżyk "zgłoś do moderacji lub usunięcia" nie służy, jak sama nazwa wskazuje, oraz nota pod okienkiem "Uwaga: Ta opcja służy TYLKO do raportowania spamu, wiadomości niezgodnych z regulaminem oraz ewentualnych problemów z postami.", do zgłaszania przydługich stopek. A nawet jeśli, to na jakiej podstawie, skoro regulamin forum tego nie zabrania? Dlatego zgłosiłem uwagę tutaj aby rozważono globalnie. Znowu bowiem dochodzimy do abstrakcji pt. "zgłaszaj juzerze drogi trójkącikiem, MY się tym zajmiemy -- w przeciwnym razie przewróciło się niech leży (nawet jak widzę że leży i kwiczy)".

 

Tak czy inaczej - ja uważam, że w takiej postaci utrudnia korzystanie z forum. Jak widać nie w każdym przypadku można liczyć na zdrowy rozsądek użytkowników.

A jakie widzicie rozwiązanie? Wprowadzić kolejny zakaz do regulaminu? Czy może zgadzacie się, by np. ograniczyć stopkę do np. 200, 300 czy 500 znaków (o ile jest to technicznie możliwe)

Ja nie bardzo rozumiem czemu niektórzy się tak bardzo boją REGULAMINU dającego możliwość utrzymania porządku na forum. Liczenie na zdrowy rozsądek prowadzi do bajzlu jaki obecnie się odbywa na tym forum.

 

I oczywiście, że można dać zapis w regulaminie, że stopka nie powinna przekraczać np. 4-5 linii normalnego (czyt. domyślnego tekstu) Jakby tego było mało kolorowanie, zwiększanie i zmianę fontów, wstawianie obrazków a także ograniczenie ilości znaków w stopce można wprowadzić, bez liczenia na zdrowy rozsądek, z poziomu skryptu forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uporem maniaka wracam do Ofero24

Tytuły ogłoszeń z dzisiaj.

Kopiuję

 

kredytowej oferuje dla ludzi biznesu

 

wniosku kredytowego 10.000 lub 20.000 euro

 

Oferta dostepna dla kazdego

 

Pomóc osobie

 

Ciekawe są treści kryjące się pod zachęcającymi tytułami.

 

Szukasz kredytu na realizacje swojej

projekty lub skonsolidowac swoje dlugi. prosze o kontakt

Wiecej informacji na temat mojej oferty. Chce powiedziec, ze

jestem dostepny, aby pomóc Ci z problemami wniosku kredytowego

 

* Zaakceptuj plik w banku

* Finansowanie

* kredyty na nieruchomosci

* kredyty inwestycyjne

* Auto Loan

* Konsolidacja zadluzenia

* Linia kredytowa

* Po drugie hipoteczny

* Uzyskanie kredytu

* Personal Loans

Potrzebujesz 10000 euro dosc szybko zwróci 150 EURO POLUBILES czynienia z osoba ruchu lub oplat z wyprzedzeniem dziekuje kontakt e-mail:

 

Radzilbym, ze jesli jestes w potrzebie pozyczki impasu lub dla róznych potrzeb za pieniadze, tu sa obszary, w których mozemy pomóc: * finansowy * Home Loan * gotowy do inwestycja * konsolidacja zadluzenia * Second Line hipotecznych kredytów * Uzyskanie kredytu * Pozyczka osobiste utkniesz, zabronione banku i nie mogli korzystac z banków lub lepiej miec projektu i potrzebuje finansowania, zle kredytowej lub potrzebuja pieniedzy, aby zaplacic rachunki, czynsz, pieniadze zainwestowac w interesach. wystarczy skontaktowac sie z nimi przez e-mail:

E-mail: [email protected]

Dziekuje mojej rodzinie jak dostac kredytu w ciagu 72 godzin, co najwyzej.

Uwaga: Po ostatniej wiadomosci pomóc potrzebujacym.

 

Powstrzymam się od komentarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszamy, to rzeczywiście nie ma sensu. Zlikwidujemy ten front spamu

 

Droga Redakcjo: Dziekuje mojej rodzinie jak dostac kredytu w ciagu 72 godzin, co najwyzej. Uwaga: Po ostatniej wiadomosci pomóc potrzebujacym.

 

Co oznacza oczywiście naszą dozgonną wdzięczność za jakże śmiałą decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że użytkownik Liwko jest zbanowany. Można wiedzieć jaka była tego przyczyna??

nie zauważyłem żeby napisał coś niestosownego...

zapewne jego posty zbulwersowały jakiegoś emeryta który dostał w tym roku tylko 2,11 pln podwyżki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca, z kazdej normalnej dyskusji mozna wyniesc jakis pozytek. Wlele osób to czyta, moze sie zastanowią gdy hydraulicy będą im proponowac rózne rozwiazania rozdzielaczy, pomp, sprzegieł.

 

A tak całą tą sprawę skomentował baps

 

Ale czy to jest normalna dyskusja?

Kolega wg39070 nie podał parametrów instalacji.

Liwko napisał:

"NIE PISZ GŁUPOT!, ŻE PRZY ROZDZIELACZACH DODATKOWE POMPKI TO OCZYWISTOŚĆ, BO TAK NIE JEST!

Owszem, czasami są potrzebne, ALE NIE ZAWSZE!"

Macie między sobą na pieńku więc Ty wymagasz, żeby pamiętał stopki każdego użytkownika i robi się zadyma. Liwko dostaje bana.

Tak wygląda normalna dyskusja? Przecież napisał prawdę - przy rozdzielaczach dodatkowe pompki to wcale nie jest oczywistość. Mam rozdzielacze i jedna pompa z PC wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiiiiaaaa.

 

Jak widzę jakiś cichociemny usunął mój wpis.

Taki "sprytny", że nie pozostawia śladów po swojej "chwalebnej" działalności.

 

To może przy otwartej przyłbicy:

Proszę o nakarmienie pokarmem dla małp niejakiego asolt, za spowodowanie sytuacji w której Liwko przez miesiąc będzie żarł banany.

Jest to całkiem poważne zgłoszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat Napisał Livko Zobacz post

Jeszcze raz zapytam. Moderatorze, czy masz odwagę porozmawiać? Skoro mnie zbanowałeś, to może powinieneś też prowodyra tej zadymy? Masz odwagę?

 

Też się pytam - co w tym wpisie było takiego, że trzeba było moderować ??????????????

 

Ps. A odwagi to mu (rzeczonemu) na 100000000000% brak - ukrywa się w swojej anonimowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...