Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To może przy otwartej przyłbicy:

Proszę o nakarmienie pokarmem dla małp niejakiego asolt, za spowodowanie sytuacji w której Liwko przez miesiąc będzie żarł banany.

Jest to całkiem poważne zgłoszenie.

 

Chciałem to poprzeć raportem oficjalnym dla cichociemnych, ale nie mam, albo nie potrafię znaleźć "przycisku" raportowania.

Ktoś mi go zaj.... tzn. ukradł, a może tylko u mnie nie ma (to byłby mój pierwszy raz atakowania - anonimowego? tchórzliwego? świętojebliwego?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie, poproszę redakcję o wykasowanie wszystkich moich postów.

 

Do zobaczenia. Być może.

 

no....kto jak kto, ale ty powinieneś wiedzieć, że tak się nie da

trzeba samemu ręcznie wykasować wszystkie swoje posty :p

to tak żeby zniechęcić...ale mimo to było całkiem sporo osób, które te posty kasowało :p

i potem konta...

DOPISAŁEM:

Liwko, 21905....sporo....myślę, że jakieś 2 miesiące co najmniej zajmie ci kasowanie tylu postów ;)

Edytowane przez JTKirk
DOPISAŁEM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Redakcjo - każdy kij ma dwa końce.

Na końcu tego kija, jest drugi uczestnik dyskusji, który też jest (był) winny.

 

Ps. słowa "mija się z prawdą" nie są szykaną tylko stwierdzeniem faktu - być może powinien napisać "mijał się z prawdą".

A że za friko pozyskiwał inwestorów dzięki FM - toć to prawda.

Jeśli przyjąć, że "za friko" jest krwią dla wykonawcy, to analogia dla pijawki jest nad wyraz właściwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję nadążyć za Waszą dyskusją, ale to trzeba chyba na bieżąco śledzić na dwa monitory.Poszedłem tropem tego wskazania:

I widzę jedno, a raczej nie widzę słów wyzwisk, obelg itp. Liwko się poczuł urażony? Miał prawo, ale przecież nie to sprowokowało kłótnię, bo już wcześniej ze strony Liwko padły epitety ("durniu"). Czy ten post w powszechnym odczuciu jest obraźliwy (bo tu jest ten domniemany atak Asolta na Liwko):

A po co miał pisac?, jako specjalista od podłogówek powinienes wiedziec ze dla takich długosci rur są konieczne albo dwie pompy 25/4 albo jedna 25/6.

Może osoby zainteresowane widzą drwinę. Może osoba krytykowana czuć się głupio, ale dlaczego w odpowiedzi krzyczy: durniu? To wg mnie zasługuje na bana, pewnie nie tak długiego, ale to już wynik recydywy.

 

Za to nie widzę powodu dla bana Asolta. Jego słowa można odbierać krytycznie, ale mieszczą się w granicach kultury. I na pewno nie były początkiem tego sporu, także to on wg mnie może mówić, że został sprowokowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że za friko pozyskiwał inwestorów dzięki FM - toć to prawda.

 

przecież to tajemnica poliszynela

Redakcja o tym nie wie?? :jawdrop:

proszę zajrzeć do wątków elektrycznych i pompowych - tam gdzie pojawia się słowo OZC - często pojawia się tam i asolt i później często ktoś go poleci jako wykonawcę do wykonania OZC (i od razu napisze ile to kosztuje)

jak Redakcja dalej nie wierzy, to z pewnością znajdzie się ktoś, kto udostępni więcej danych na ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to tajemnica poliszynela

Redakcja o tym nie wie?? :jawdrop:

proszę zajrzeć do wątków elektrycznych i pompowych - tam gdzie pojawia się słowo OZC - często pojawia się tam i asolt i później często ktoś go poleci jako wykonawcę do wykonania OZC (i od razu napisze ile to kosztuje)

jak Redakcja dalej nie wierzy, to z pewnością znajdzie się ktoś, kto udostępni więcej danych na ten temat...

 

 

To jest zupełnie inny temat. I nie ma związku z banem Liwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Liwko już nie ważny, a w dyskusji wracamy do punktu wyjścia: czyli biznes Asolta, który razi w oczy osoby doradzające społecznie.

Kolejny raz powtórzę: zaproponujcie na moderatora kogoś z działów grzewczych, godnego zaufania, kto będzie miał ogląd całości sytuacji i zadziała wg oczekiwań tej części forum, a jeśli to będzie kandydatura akceptowana przez obie strony to ja także ją poprę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widzę jedno, a raczej nie widzę słów wyzwisk, obelg itp. Liwko się poczuł urażony? .

 

Tiiiiaaaa.

Teraz po "spreparowanymi" przez moda wpisach i edycjach rzeczonego - tak wychodzi.

 

Ps. Twój "szef", pisał trochę inaczej o motywach rzutujących na ilość, tych żółtych, zakrzywionych z krzywizną UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Liwko już nie ważny, a w dyskusji wracamy do punktu wyjścia: czyli biznes Asolta, który razi w oczy osoby doradzające społecznie. Kolejny raz powtórzę: zaproponujcie na moderatora kogoś z działów grzewczych, godnego zaufania, kto będzie miał ogląd całości sytuacji i zadziała wg oczekiwań tej części forum, a jeśli to będzie kandydatura akceptowana przez obie strony to ja także ją poprę.
Świetny pomysł - prosimy o kandydatów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiiiiaaaa.

Teraz po "spreparowanymi" przez moda wpisach i edycjach rzeczonego - tak wychodzi....

Przedpołudnie spędziłem w tamtym temacie jednocześnie śledząc ten. Wywaliłem kolejnych kilka nic nie wnoszących postów zawierających tylko kłótnię a swoje wnioski przedstawiłem wyżej. Nie widziałem tam postów edytowanych (chyba że ktoś to zrobił teraz, ale na to nie ma wpływu).

Miesiąc to dużo - ja tak surowy bym nie był, ale to wynika z całości dorobku Liwko. Szkoda, że dał się sprowokować samym faktem, że w rozmowę włączył się Asolt. Ale nawet krytyczny głos oponenta nie uzasadnia wyzywania drugiej strony!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........ prosimy o kandydatów.

 

Całkiem poważnie.

 

 

Proponuję i polecam asolta - duża wiedza w tym zakresie. Polecałem Go i polecam na PW (jak ktoś pyta).

Mnie tylko jego, niektóre "elementy moralności forumowej" (patrz usunięta stopka Liwko) nie pasują i nieadekwatna i bardzo amatorska interwencja cichociemnych.

Gdyby mod trochę pomyślał - tej sytuacji by nie było - no chyba, że rządzi zasada "dzień bez bana dla Liwko, dniem straconym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ ktoś bardzo gorliwy usunął post (tak jak to przewidział Livko) pozwolę sobie zacytować usunięte wyjaśnienia obwinionego:

 

Tak więc jeszcze raz wyjaśnię jak to wyglądało. Tym razem proszę kogoś, żeby ten mój post zacytował, lub zrzucił sobie, bo może za chwilę znowu zniknąć.

Ban może i mi się należał. Nazwałem asolta forumową pijawką i kłamczuszkiem. Użyłem też mocniejszych słów jak dureń. asolt nie był mi dłużny i wyzwał mnie od chamów.

Sprawa polegała na zażartej dyskusji odnośnie pompek przy rozdzielaczu. Po wymianie zdań doszliśmy do porozumienia i w zasadzie postawiliśmy kropkę. W tym momencie wpada asolt i zaczyna po mnie jechać. Zwyczajnie zaczyna mnie poniżać na forum. Że brak mi wiedzy, że jestem laikiem z niespełnionym ego

 

 

 

 

drwi

 

 

 

Prowokuje zadymę. Po chwili ten, który poniekąd sprowokował temat dyskusji prosi o zakończenie sporu. Przyznaję mu rację, i po chwili zostaję zbanowany. asolt dopieka mi dalej, a ja już nie mogę odpisać na jego zaczepki. Oczywiscie asoltowi włos z głowy nie spada.

 

Po chwili rejestruję drugi nick, żeby wyjaśnić sytuację z moderatorem. Proszę o kontakt. Moderator mnie zlewa i banuje drugi nick.

 

 

Jeżeli takie mają być standardy na w sumie męskim forum, to ja się teraz przez miesiąc szczerze zastanowię czy warto tu wracać.

Jeżeli nie, poproszę redakcję o wykasowanie wszystkich moich postów.

 

Do zobaczenia. Być może.

 

Wiem, wiem - było to niewygodne i dlatego usunięto.

 

Ale może jakaś chwila refleksji, po uważnym przeczytaniu tych wyjaśnień obwinionego?

Proszę .........................

Edytowane przez sSiwy12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc to jak całkowite wykluczenie z forum. Za każdym razem jest jeszcze drugie prawo tego forum: kto tylko wyrazi szczerą chęć uczestnictwa w forum na przyjętych zasadach, wraca do społeczności. Jeśli społeczność uważa, że kara jest zbyt dotkliwa, kara zostaje zmniejszona. Forum jest dla Was, nasza rola jest usługowa i nasłuchowa - słuchamy Waszych głosów.

 

By nie być gołosłownym, zmniejszamy bana dla Liwko do 2 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...