Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Gość Arturo72
"zwykłe naciaganie inwestora na nie potrzebne koszty,nie potrzebny i zbyteczny bufor przy ogrzewaniu akumulacyjnym prądem "

 

Od kiedy bufor PRZESTAŁ przenosić energię z godzin "tanich" na "drogie"?

Coś się zmieniło?

 

Adam M.

Nie przestał ale jak ktoś ma min.20m3 betonu/bufora to proponowanie mu wodnego bufora to zwykłe naciaganie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Arturo72
Rozumiem, że odnosisz się do konkretnego przypadku, gdzie za bufor robił beton.

 

Adam M.

Każda wylewka betonowa to 15-20m3 betonu także nie musi być to konkretny przypadek bo raczej to jest ogół.

Ja mam akurat ponad 40m3 grzanego betonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

 

a gdzie trzeba kliknąc by tak zwana Redakcja odpowiedziała na kilkakrotnie powielane i zadawane jej pytania?

 

 

 

PS http://forum.muratordom.pl/showthread.php?230910-Forum-Muratora-uwagi&p=7312541&viewfull=1#post7312541

 

 

Witam.

 

Klikaj do woli aż się zmęczysz.

 

.moderator specjalista od okien ma to oceniać czy kto jak się knebluje usta forumowiczom którzy to wytykaja ?............

 

Fin nie jest taki perfidny arturo ty chyba mylisz modów.:yes::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Redakcjo!

 

Ponad 10 lat doświadczenia w jeszcze wyższej jakości usług. MARGARET LAURENT jestem dzisiaj i oferują pożyczki dla wszystkich ludzi, którzy są w potrzebie oprocentowaniem 3,2% do 5% rocznie. Jestem bardzo uczciwe i wiarygodne. Skontaktuj się ze mną już dziś i daj mi znać kwotę, którą chcesz pożyczyć. Jestem gotów spotkać się w krótkim czasie i przy bardzo korzystnych warunkach. Jeśli jesteś zainteresowany proszę o kontakt na:

 

Czy Redakcja jest w potrzebie oprocentowaniem? Jeśli tak to polecam skorzystać. Fantastyczna oferta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Redakcjo!

 

..............

 

Czy Redakcja jest w potrzebie oprocentowaniem? Jeśli tak to polecam skorzystać. Fantastyczna oferta!

 

Następna okazja

 

Moim celem jest znaczne wzmocnienie podstaw ekonomicznych wszystkich moralnych i fizycznych osób praktykujących działań generujących dochód lub w trudnych momentach poprzez pożyczania pieniędzy dotacji. Włożyłem do Państwa dyspozycji niezbędnego kapitału, które podnieść swoje działania niezależnie od tego czy masz jakiekolwiek opóźnienia lub jeśli jesteś bez pracy pod warunkiem, że są wiarygodni. Moja stopa procentowa wynosi 3,2% do 5% rocznie. Jeśli jesteś naprawdę w potrzebie, proszę napisz do mnie, a dostaniesz kredytu bezpiecznie. Jeśli jesteś zainteresowany proszę o kontakt na:

 

A miało być tak pięknie

 

Przepraszamy, to rzeczywiście nie ma sensu. Zlikwidujemy ten front spamu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ma Pan rację. Okazuje się, że to nie takie proste. Dużo osób korzystających z forum trafia tutaj poprzez ogłoszenia. Zatem pracujemy nad tematem.

Chodzi o Ofero24 i sprzęgnięcie tego portalu z FM.

Pierwsze z brzegu

Najlepsza firma szkoleniowa w Polsce - Koal zaprasza na kurs z zakresu - Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego - przewóz rzeczy, spedycja. Poznań 16.12.2016 r.

NAPRAWIAMY KAŻDY MODEL ROWERU , NAPRAWIAMY TAKŻE ROWERY TRÓJKOŁOWE I

KONSTRUKCJE NIETYPOWE.

 

POSIADAMY WŁASNĄ PRZECHOWALNIE ROWERÓW

Witam Serdecznie potrzebujesz dj.a na imprezy za rozsadna cene dobrze trafiles.Oferuje obsluge imprez takich jak:Wesela,18stki,andrzejki,sylwester i rozne okolicznosciowe.Wiecej info pod nr telefonu lub adres e-mail.Jestem rowniez na facebooku.Muzyka jest zawsze dobierana z mysla o Was na zyczenie.

Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe.

Holowanie na terenie Konina 100 zł + 2 zł za każdy dodatkowy

przejechany kilometr. W cenie załadunek, rozładunek i transport do 15

Halo

Jestesmy tutaj, aby wspierac najbardziej potrzebujacych i walki

z ubóstwem i oferujemy kredyty dla krótkich, srednich i dlugich terme.Alors jesli jestes zainteresowany, prosze zostawic wiadomosc i kwote wyslesz need.We potem, wszelkie dodatkowe informacje i warunki "Odmiany prêt.Nous Udzielamy pozyczek miedzy osobami fizycznymi, jak od: € 2000 do 29,5 mln €. Splacane przez okres 24 miesiecy do 50 lat.

DOPŁATY DO ODSZKODOWAŃ NAWET 3 LATA PO WYPADKU!

Jeżeli w ciągu ostatnich 3 lat miałeś/aś kolizję lub wypadek i wypłacono Ci odszkodowanie za

uszkodzony samochód możesz otrzymać DODATKOWE PIENIĄDZE!

 

To wszystko z Ofero24 i bez związku z tematyką Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

a gdzie trzeba kliknąc by tak zwana Redakcja odpowiedziała na kilkakrotnie powielane i zadawane jej pytania?

PS http://forum.muratordom.pl/showthread.php?230910-Forum-Muratora-uwagi&p=7312541&viewfull=1#post7312541

 

 

Droga Redakcji

Czego brakuje Redakcji by jak normalny, kulturalny człowiek ustosunkować sie do poruszonej przeze mnie kwestii ? Jaj czy odwagi? A moze duma nie pozwala na to by przyznac sie do błędu ?

 

Kasowanie postów to wszystko na co szanowną Redakcję stać ?

 

 

PS no wiem.. potrafisz jeszcze banowac użytkwoników - szczególnie tych ktorzy grzecznie proszą o odpowiedź na zadane pytanie - jakież to "dojrzałe"

PS raz jeszcze grzecznie przypominam iż chodzi mi o kwestię z tego postu http://forum.muratordom.pl/showthread.php?2692-Jaki-wk%C5%82ad-kominkowy&p=7297064&viewfull=1#post7297064

 

 

Pozdrav

Edytowane przez forscher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny forscher,

forum jest miejscem wymiany doświadczeń i porad. Rzucanie kogoś na deski i liczenie jest niezgodne z duchem i etyką Forum Muratora. Prosimy też o szacunek dla pracy moderatorów.

 

 

Droga Redakcjo

 

 

w poście http://forum.muratordom.pl/showthread.php?2692-Jaki-wk%C5%82ad-kominkowy&p=7297064&viewfull=1#post7297064 zadałem jak sadze proste i dla każdego dziecka zrozumiałe pytanie "... co w tej wypowiedzi jest NIEGRZECZNEGO ?..."

Jezeli popełniłem błąd (a najwidoczniej tak było) to proszę by mi zostało wskazane KONKRETNIE o co DOKŁADNIE chodzi?

A wszystko po to, by w przyszłosci tego typu błędów nie popełniać i by nie marnować czasu szanownym moderatorom tego jakże zaszczytnego i poczytnego forum.

 

Inaczej mówiać

chce wiedzieć co w tekście "A co do reszty Twojej Piotrze wypowiedzi.. Myślę, że każdemu handlarzowi zależy na tym by pacjent był w dobrych (jego) rękach. Coś mi mówi ze w głębi ducha Tobie także" - oczywiście, co mnie nie dziwi wyrwanym, z kontekstu całej wypowiedzi było NIEGRZECZNEGO?

Jakież to naduzycie zawiera ten tekst skoro Redakcja zagroziła mi "wykuczeniem ... ze społeczności forum"

Wierzę, że moje pytanie jest wystarczająco zrozumiałe i na tyle konkretne by doczekało się ono sie równie konkretnej odpowiedzi.

 

----usunięte-----------------------

OD REDAKCJI:

OBRAŹLIWE WYPOWIEDZI POD ADRESEM INNYCH WYGŁASZANE Z WYŻSZOŚCIĄ MORALNĄ KOŃCZĄ SIĘ ZBANOWANIEM.

Pozdrawiam oczekując na konkretną odpowiedź.

Edytowane przez Redakcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...