Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hola hola. Panowie (bo pań w tamtym wątku nie widzę):

"I po bulu" jest specyficzne. Moim zdaniem nie przystoi on takiemu miejscu jak FM, ale nawet dobrze zrobiony dom musi mieć kanalizację.. taki stan wyższej konieczności. Tylko źle jest, jak jej zawartość rozlewa się po innych wątkach.

Określenia typu śmieci, gnidy, głąby, bolszewickie trole są obraźliwe i mi jest zwyczajnie przykro gdy to widzę. Nie potraficie dyskutować w bardziej cywilizowanych normach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potraficie dyskutować w bardziej cywilizowanych normach?

 

staram się jak mogę, a jak już muszę (bo nie mogę), to przepraszam za obraźliwe i wulgarne "wstawki" (choćby mając na uwadze ostatnie 2 dni) - mając nadzieję, że przed Świętami, tradycyjnie, nie dostanę pokarmu dla małp. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola hola. Panowie (bo pań w tamtym wątku nie widzę):

"I po bulu" jest specyficzne. Moim zdaniem nie przystoi on takiemu miejscu jak FM, ale nawet dobrze zrobiony dom musi mieć kanalizację.. taki stan wyższej konieczności. Tylko źle jest, jak jej zawartość rozlewa się po innych wątkach.

Określenia typu śmieci, gnidy, głąby, bolszewickie trole są obraźliwe i mi jest zwyczajnie przykro gdy to widzę. Nie potraficie dyskutować w bardziej cywilizowanych normach?

Rozmawiam z każdym, kto wykazuje choć odrobinę własnego pomyślunku. Jak jednak nazwać człowieka, który powtarza z uporem bzdury, bez cienia własnej myśli za to w manierze w jakiej piszą wszystkie te ruskie trolle, niezależnie od forum? To nasłany gnojek piszący za pieniądze. Powinien być zbanowany, jak wszyscy, którzy się tu bez zgody administracji reklamują.

Poza tym, finlandia tu już nie ma miejsca na eufemizmy. Trzeba rzeczy nazywać po imieniu. Czas na bycie delikatnym minął, bo bolszewicy delikatni nie są.

Edytowane przez perm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Czas na bycie delikatnym minął, bo bolszewicy delikatni nie są.
Dokładnie,a jeszcze próbują ograniczyć możliwość wyjścia ludziom na ulicę protestować...Rozgonimy tych bolszewików i pouciekają Kaczyńskie,Ziobry i Macierewicze do Moskwy tak jak Janukowycz,już niedługo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola hola. Panowie (bo pań w tamtym wątku nie widzę):

"I po bulu" jest specyficzne. Moim zdaniem nie przystoi on takiemu miejscu jak FM, ale nawet dobrze zrobiony dom musi mieć kanalizację.. taki stan wyższej konieczności. Tylko źle jest, jak jej zawartość rozlewa się po innych wątkach.

Określenia typu śmieci, gnidy, głąby, bolszewickie trole są obraźliwe i mi jest zwyczajnie przykro gdy to widzę. Nie potraficie dyskutować w bardziej cywilizowanych normach?

 

Podpisujemy się pod tymi słowami. Emocje, emocjami, ale takiego języka nie można używać. Nie odnosimy się do Waszych poglądów, ale regulaminu forum i dobrych praktyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
A ja mam pytanie,co za .... Moderator banowal mnie na wyraźne życzenie i zgłoszenie sprzedawców kotłów na pellet czyli Pulawiak lub kroitz oczywiście bez wykupionych Płatnych Profili ? Redakcja robi sobie śmietnik z ust prosząc o zgłaszanie takich cichociemnych sprzedawców skoro jak nie ona mnie zbanowala to totalny ichni ...... Moderator ?Redakcja FM pozwala żeby takie cichociemne sprzedawcy robiły za idiotow zielonych inwestorów bo Moderatorzy to ...... i i nie czaja bazy ? Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Redakcjo,Pulawiak i kroitz to sprzedawcy kotłów na pellet. Zgodnie z Redakcji sugestią proszę o reakcję i co najmniej wykropkowanie chyba,? Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcjo z mózgiem,Pulawiak i kroitz to sprzedawcy kotłów na pellet.

Zgodnie z Redakcji sugestią proszę o reakcję i co najmniej wykropkowanie chyba,że Redakcja swoje słowa traktuje jako ssyp dla ciecia ?

Idz wypłakać się mamusi w rękaw żałosny pompiarzu

Nie dla ciebie ta piaskownica:no::no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie,co za bezmozg Moderator banowal mnie na wyraźne życzenie i zgłoszenie sprzedawców kotłów na pellet czyli Pulawiak lub kroitz oczywiście bez wykupionych Płatnych Profili ?

Redakcja robi sobie śmietnik z ust prosząc o zgłaszanie takich cichociemnych sprzedawców skoro jak nie ona mnie zbanowala to totalny ichni bezmozgowiec Moderator ?

Redakcja FM pozwala żeby takie cichociemne sprzedawcy robiły za idiotow zielonych inwestorów bo Moderatorzy to zjarane mózgi i i nie czaja bazy ?

Ciebie trzeba banować non stop , bo w przeciwnym razie siejesz za duży zamęt na forum wszędzie uprawiając Trooling

Takich jak Ty powinno się zamykać w ośrodkach bez okien i nigdy z nich nie wypuszczać

Nawet na spacer na smyczy i w kagańcu

Edytowane przez Św.Mikołaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Idz wypłakać się mamusi w rękaw żałosny pompiarzu

Nie dla ciebie ta piaskownica:no::no:

Mnie akurat plakanie jebie bo czerwonych lbow1,2...100 może być kilkaset.

Ciśnienie podnoszą mi bezmozgie Moderatory na tym forum którzy lache dra z ciemnych inwestorów robionych za idiotow przez takich cichociemnych sprzedawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezmózgie moderatory mają może w czaszce serce a nie portfel. Obrażasz innych uczestników forum, łamiesz regulamin i ustalenia. Dostajesz bana, więc czekaj cierpliwie aż on minie. Przy pierwszym Twoim powrocie pod kolejnym nickiem dostałeś ode mnie powód : "recydywa z multikontem" = ban wraz z usunięciem napisanych przez nowy nick postów. Nie pilnuję już, czy "rowerzysta wsadzany co chwile za jazdę po pijanemu tym razem jedzie przepisowo".

Wg mnie Twój dorobek zasługuje już na stałe wykluczenie z forum, ale mam zasadę - nie oddaje a nastawiam drugi policzek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

..., ale mam zasadę - nie oddaje a nastawiam drugi policzek.

Finlandia,

Ta zasada nigdy się nie sprawdza ... dostajsz w dupę dwa razy.

... spróbuj kiedyś inną (bardziej skuteczną) również razy dwa :) ... mnie można zrobić w wała także "dwa razy" - pierwszy i ostatni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...