Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Myjk,

o tym już było wielokrotnie. Dział ogrzewanie jest tak szeroki, że powinien mieć godnego reprezentanta wśród moderatorów. Poza jedną, dość kontrowersyjną propozycją ze strony (chyba) Siwego nie było innych. Brak odpowiednich osób?

 

Wskazany post Jareckiego wg moich przekonań zawiera obraźliwe słowa. Nie usuwam od razu - byście mogli zobaczyć go jako pokazany przez Ciebie przykład.

W przypadku takich wpisów (gdy je ktoś wskaże - bo nie śledzę działu na bieżąco) proszę zwykle by autor dokonał korekty..

A co do meritum - stwierdził prawdę. Arturo drwi z nadanych kar i dlatego - moim zdaniem nie powinien uczestniczyć dłużej w forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Myjk,

o tym już było wielokrotnie. Dział ogrzewanie jest tak szeroki, że powinien mieć godnego reprezentanta wśród moderatorów. Poza jedną, dość kontrowersyjną propozycją ze strony (chyba) Siwego nie było innych. Brak odpowiednich osób?

Nie tylko dział jest szeroki, ale także generuje największe scysje. Nikt jednak tematem się nie interesuje i od min. 4 lat trwa impas i bałagan. Jak nie ma propozycji, to administrator działa sam -- a nie zostawia problem z nadzieją że się sam rozwiąże. Zresztą powtarzam to po raz enty, na całym forum brakuje rzetelnej moderacji. Właścicielowi widać zależy tylko na punktowaniu, a nie na treści (co raczej nie dziwi patrząc na profil właściciela).

 

Wskazany post Jareckiego wg moich przekonań zawiera obraźliwe słowa. Nie usuwam od razu - byście mogli zobaczyć go jako pokazany przez Ciebie przykład.

W przypadku takich wpisów (gdy je ktoś wskaże - bo nie śledzę działu na bieżąco) proszę zwykle by autor dokonał korekty..

Jest obraźliwy i prowokacyjny. Ja często takie wpisy wskazuję, i nie tylko autor nie otrzymuje odpoczynku, ale także post nawet nie znika. Jeszcze bym coś dopisał, ale poważnie szkoda mi już czasu na rozwijanie tematu i tłumaczenie.

 

A co do meritum - stwierdził prawdę. Arturo drwi z nadanych kar i dlatego - moim zdaniem nie powinien uczestniczyć dłużej w forum.

Nie przeczę. Ale podobno prawda się nie liczy, liczy się forma.

Edytowane przez Myjk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Wskazany post Jareckiego wg moich przekonań zawiera obraźliwe słowa. Nie usuwam od razu - byście mogli zobaczyć go jako pokazany przez Ciebie przykład. W przypadku takich wpisów (gdy je ktoś wskaże - bo nie śledzę działu na bieżąco) proszę zwykle by autor dokonał korekty.. A co do meritum - stwierdził prawdę. Arturo drwi z nadanych kar i dlatego - moim zdaniem nie powinien uczestniczyć dłużej w forum.
Jako Moderator od razu powinieneś zareagować nie tylko na formę tej wypowiedzi ale też na tą prowokację.Wiesz czemu ?Dlatego:
Bo nie ma obecnie na rynku kotłów na ekogroszek odpowiednich do Twojego domu o mocy 5-6kW.Nie możesz tego zrozumieć ?Cieżko przyswajasz wiedzę ? Trudności ze zrozumieniem tekstu pisanego ? Ja mogę polecić,niezmiennie od lat nr.1 wśród kotłów na ekogroszek skoro nie wzrusza Ciebie nic i nic nie rozumiesz.Kopara opadła ??? http://www.hkslazar.pl/produkty,kotly-co-ekokomfort,6,9.html
Nie wiem czy zrozumiesz i na to nie liczę ale to co wg Jareckiego jest spamem jest najprawdziwszą prawdą z tym,że on tego nie powie bo jest producentem kotłów i podobnie jak pelletowcy wciska ludziom produkty,które się nie nadają do ich domów skarżąc się automatycznie na to,że ktoś napisał prawde...To jako Moderator chcący decydować co jest spamem i a co nie jest powinieneś wiedzieć bo głupio reagować na coś i karać za coś jak się o tym nie ma pojęcia...A potem w nagrodę za swój brak wiedzy nazywasz mnie "recydywistą".Jako Moderator odpowiadasz też za działania innych Moderatorów,jak masz problem ze współudziałem w moderowaniu i w moich uwagach to zgłoś pretensje do współmoderatorów. Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do meritum - stwierdził prawdę. Arturo drwi z nadanych kar i dlatego - moim zdaniem nie powinien uczestniczyć dłużej w forum.

 

Nie cierpię chamstwa - co do zasady.

 

Niekonsekwencji też nie jestem zwolennikiem.

 

Po co pisać o czymś, co nie ma odzwierciedlenia w czynach?

 

Przeto - albo go wyciepcie, albo dajcie mu uprawnienia moderatora w dziale ogrzewanie (wszak to fachowiec jest :D).

 

W obu przypadkach, na FM, zapanuje święty spokój (w tym temacie) - a chyba o to chodzi.

 

W tej sprawie FINITO.

Edytowane przez sSiwy12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt jednak tematem się nie interesuje i od min. 4 lat trwa impas i bałagan. Jak nie ma propozycji, to administrator działa sam -- a nie zostawia problem z nadzieją że się sam rozwiąże. Zresztą powtarzam to po raz enty, na całym forum brakuje rzetelnej moderacji.

 

Racja, sama racja.http://emotikona.pl/emotikony/pic/45chill.gif

 

 

Jest obraźliwy i prowokacyjny. Ja często takie wpisy wskazuję, i nie tylko autor nie otrzymuje odpoczynku, ale także post nawet nie znika. Jeszcze bym coś dopisał, ale poważnie szkoda mi już czasu na rozwijanie tematu i tłumaczenie.

.

 

Akcja i reakcja, akcja i reakcja. http://emotikona.pl/emotikony/pic/36pc.gif

 

Znajdź mi jeden post Jareckiego79, który ni z gruchy ni z pietruchy, wyjeżdża z takimi tekstami do adwersarza.

Są takie sytuacje, że i kamień by się zdenerwował....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myjk,

W przypadku takich wpisów (gdy je ktoś wskaże - bo nie śledzę działu na bieżąco) proszę zwykle by autor dokonał korekty..

A co do meritum - stwierdził prawdę. Arturo drwi z nadanych kar i dlatego - moim zdaniem nie powinien uczestniczyć dłużej w forum.

 

podpisuję się pod tym

sSiwy12 - nawet jeśli rzeczony ma jakąś tam wiedzę, to na moderatora się nie nadaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sSiwy12 - nawet jeśli rzeczony ma jakąś tam wiedzę, to na moderatora się nie nadaje

 

Tiiiia.

 

Wiedza = ja tak mam.

 

Tak się składa, że w zakresie moderowania też.

Można powiedzieć, że jest bardzo doświadczony w zakresie dawkowania pokarmu dla małp.

Edytowane przez sSiwy12
pogrubiłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, sama racja.http://emotikona.pl/emotikony/pic/45chill.gif

 

 

 

 

Akcja i reakcja, akcja i reakcja. http://emotikona.pl/emotikony/pic/36pc.gif

 

Znajdź mi jeden post Jareckiego79, który ni z gruchy ni z pietruchy, wyjeżdża z takimi tekstami do adwersarza.

Są takie sytuacje, że i kamień by się zdenerwował....;)

 

Określenie Fujara72 jest wielokrotnie pisane przez już wielu uczestników wątków w dziale ogrzewania.

Najzwyczajniej w świecie administracja nic sobie z jego spamowania nie robiła

 

Nie użyłem tego określenia jako wymyślone przez moją osobę, tylko wielu, którzy tego spamowania mają dość tak go nazywają.

winna jest tutaj administracja

 

Założyciel tego wątku wyraźnie wymagał, aby gość nie pisał, co więcej ten wątek już był wcześniej raz czyszczony z jego spamu,

 

Nie mam sobie w tym wypadku nic do zarzucenia

 

Pisać w temacie wątku a nie nachalnie z buciorami wszędzie to samo i dyskusja od lat na zasadzie kopiuj-wklej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta bez Arturo72 to jak święta bez Kevina na Polsacie :)

Na ile został zesłany?

 

Przeciez to nic nie zmieni

Obiecanek-cacanek,że to ostatni raz były już setki, mija parę dni i booom powraca niczym Fenix z popiołów

 

Już nie mówiąc o odpalaniu przez niego niezliczonych ilości nowych profili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Myjk swoją droga też masz butę, sam wiele osób obrażasz prowadząc dyskusje a tutaj taki potulny baranek i pokazuje, że ktoś cos napisał

Poszukamy pare postów jak obrażasz innych?

 

Razem ze swoim kolegom Liwko prosze bardzo jak ładnie dyskusje prowadzicie

a tu" tępak" w wykonaniu Liwko:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?221532-Czy-b%C4%99dzie-zakaz-palenia-w%C4%99glem&p=7360380&viewfull=1#post7360380

 

 

i Twoje te łagodniesze Myjk do osób z innym zdaniem, taki tam lajtowy "ciemnogród" używany w stosunku do kilku osób z odmiennym zdaniem, to słowo-klucz w Twoim wydaniu

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?221532-Czy-b%C4%99dzie-zakaz-palenia-w%C4%99glem&p=7359746&viewfull=1#post7359746

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?221532-Czy-b%C4%99dzie-zakaz-palenia-w%C4%99glem&p=7359056&viewfull=1#post7359056

"węglokochasie", "węglosyfy", "zasyfione zakopane" przy czym sam pali w ordynarnym kopciuchu i zadyme robi na okolicę, ale on może, inni to syfiarze

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?221532-Czy-b%C4%99dzie-zakaz-palenia-w%C4%99glem&p=7358932&viewfull=1#post7358932

"Znowu ci standardowo logika szwankuje" post 3762

 

dalej odpowiedź użytkownika,że jest benificjentem 500+ na co mistrz kultury i słowa pisanego Myjk odpowiada "to wiele wyjaśnia" i to tez oczywiście nie jest obraźliwe

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?221532-Czy-b%C4%99dzie-zakaz-palenia-w%C4%99glem&p=7312133&viewfull=1#post7312133

 

do kolejnego "następny oświecony", "wy się przez pączkowanie rozmnażacie"

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?221532-Czy-b%C4%99dzie-zakaz-palenia-w%C4%99glem&p=7311363&viewfull=1#post7311363

 

 

nie chce mi się szukać na wątku o ekonomicznym spalaniu węgla, bo tam więcej osób bezpośrednio obrażałeś

 

i Ty masz czelność zwracać uwagę na kulturę dyskusji przy sformułowaniu Fujara72, które jest powszechnie znane na forum i używane ze względu na zwyczajną bezsilność z powodu ignorancji administracji

 

 

 

Teraz gwoli wyjasnienia dlaczego Myjk zgłosił nazwanie Arturo72 przez moją osobę.

Otóż miałem czelność zwrócić mu uwagę,że przy tych jego kłótniach i walkach sam nie daje przykładu paląc w kotle zasypowym i trując okolicę

Od tego postu stałem się wrogiem publicznym numer 1

zacytuję: "Generalnie gdzie się dało polecałem twoje kotły m.in. tu na forum mając cię za rozsądnego gościa, ale po tej dyskusji dochodzę do wniosku, że myliłem się sromotnie"

post 3151

 

 

Więc drogi Finalandio, zanim rzucisz kamień pochyl się łaskawie nad swoją pracą

Skoro ja ostrzeżenie, to co dostanie Myjk? Prezent pod choinkę?

Edytowane przez Jarecki79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje podsumowanie

 

To były jedyne posty, które chciałem tu napisać

 

Czasami jest tak,że rośnie temp. dyskusji a w tym momencie brak jest adminów

Ponieważ Ci starsi użytkownicy sa długo, to też inni o zdaniu odmiennym wiedzą,że czasami można przymknąc oko jak w nerwach coś wyskoczy

 

Arturo72 to kompletnie inna sprawa, bo on ma ostrzeżenia i bany w poważaniu, nic do niego nie dociera

Uważam, że nie nalezy mi się ostrzeżenie a już z cała pewnością nie po kapowaniu postów od Myjka, który święty nie jest

 

Życzę Wszystkim Wesołych Świąt i więcej luzu oraz dystansu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...