Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Tiaaa.

Jak dla mnie, nie jest istotne czy piszący ma PP, czy nie ma PP, czy jest sprzedawcą czy nie jest.

Istotne jest to czy pisze mądrze - oczywistym jest, że cwaniaczków (marketingowych) należy piętnować.

 

Problemem jest to, że zawsze się znajduje taki jeden, co na zasadzie kopiuj/wklej rozpitala każdy temat - często w sposób chamski.

....

Tu się w pełni zgadzamy. "Cwaniczakowie" a często i dość profesjonane agencje marketingowe są tępione.

A pozostali - jeśli chcą by przy swoich nickach był adres strony, telefon itp to mają prawo wykupić PP. Tak ja postrzegam tą ideę, a nie zmuszanie wszystkich na siłę do obrandowania. Oznaczenie - sprzedawca, budujący, sympatyk może być, ale też na zasadzie dobrowolności. Tyle że znowu - wtedy będzie ciśnienie, by sprzedawcy dodatkowo wykupili PP, bo przecież to oznacza biznes..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

"Odnośnie tego pisania mądrze to ogólnie się zgadzam. Ale w szczegółach to już zaczynam mieć wątpliwości. Bo kto ma opiniować czy coś jest mądre czy nie?

Ja osobiście nie czuję się kompetentny . "

 

Bajki opowiadasz...

Półjajo zbudowałeś i ładne wyszło.

Za eksperta zaczynasz tu robić od takich konstrukcji.

Niedługo każą Ci PP wykupić, bo Ci się udało DOBRZE rozwiązać kilka problemów i WIESZ jak się to robi.

W wielu sprawach jesteś kompetentny.

Jak potrafisz ocenić czy jakaś wypowiedź trzyma się ziemi - to wystarczy.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwna sprawa. W profilu stopka jest, a widoczna - już nie. Prosimy, by Pan jeszcze raz wkleił stopkę w ustawieniach sygnatury. Przepraszamy za zamieszanie. Jak to nie pomoże, to zgłosimy problem programistom.

 

Projekt E-143; Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima inverter LG, podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Bardzo dziwna sprawa. W profilu stopka jest, a widoczna - już nie. Prosimy, by Pan jeszcze raz wkleił stopkę w ustawieniach sygnatury. Przepraszamy za zamieszanie. Jak to nie pomoże, to zgłosimy problem programistom.
Pisząc z fona na mobilnym forum stopka nigdy się nie pojawia przy postach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwna sprawa. W profilu stopka jest, a widoczna - już nie. Prosimy, by Pan jeszcze raz wkleił stopkę w ustawieniach sygnatury. Przepraszamy za zamieszanie. Jak to nie pomoże, to zgłosimy problem programistom.

 

 

Projekt E-143; Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima inverter LG, podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10.

 

Zauważyłem, iż w ustawieniach stopki opcja Zezwalaj na HTML oznaczona jest na NIE. Czy to może być powodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72

Gdzie podział się Moderator lub w liczbie mnogiej ? Studiuje "Słownik języka polskiego" zamiast zająć się tym czym powinien i do czego się zobowiązał ? Dla jarzącego Moda będzie to jednoznaczne:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?333691-Ogrzewanie-pelet&p=7370622&viewfull=1#post7370622

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?330931-Pellet-vs-Ekogroszek-du%C5%BCy-Dom&p=7372406&viewfull=1#post7372406

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?330931-Pellet-vs-Ekogroszek-du%C5%BCy-Dom&p=7372374&viewfull=1#post7372374

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
A co do propozycji Moderatora forum działu "ogrzewanie" czy ogólnie "instalacje" to polecam własnie Elfir bo nie jednego faceta z jajami(obecne Mody bez) w tej dziedzinie by zakasowała :D Ja się piszę na "Stańczyka" :D Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Czy Redakcja i Moderatorzy specjalnie przymykają oczy na robienie inwestorów za idiotów czy coś z tego mają,że inwestorzy zostają skołowani przez kogoś kto dał komus w łapę ?Można to wyprostować używając słownika języka polskiego czy bardziej dosadnie Moderatorze finlandia ?Bo Ty od tego powinienes być zatem zrób to i wyprostuj wg swoich zasad a jak nie to proponuję abdykuj bo ak widac nie nafajesz się na moderatora i nie tylko Ty zreszta.... Finlandia,autorus&co Moderatorzy,mając w ręku słownik j.polskiego zainterweniuj w tej sprawie bo facet robi wodę z mózgu innymhttp://forum.muratordom.pl/showthread.php?333848-Ogrzewanie-pomp%C4%85-ciep%C5%82a-domu-120mkw-za-1800z%C5%82-rocznie-razem-z-CWU&p=7374121&viewfull=1#post7374121Od czego do k...Moderatorzy jestescie ? Od słownika języka polskiego finlandia i reszta ?Za niepoprawą polszczyznę dostaje się bany na forum budowlanym czy za uświadamianie i nie robienie z ludzi idiotów ???Może jest tak,że jak ktoś dał w łapę to żąda od tego kogoś ciszy i spokoju i kneblowania ? Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Moderatorzy,czekam na reakcję albo ban dla mnie za bardzo kulturalną odpowiedź na post robiący z inwestorów idiotów albo na post tego co chce robić inwestorów za idiotów.Finlandia,autorus jak tam się macie i jak się czujecie w roli Moderatorów ?http://forum.muratordom.pl/showthread.php?333848-Ogrzewanie-pomp%C4%85-ciep%C5%82a-domu-120mkw-za-1800z%C5%82-rocznie-razem-z-CWU&p=7374121&viewfull=1#post7374121 Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo, psycholog dyżurny 24h jest w innym dziale (przynajmniej kiedyś widziałem na FM taki temat). A zdecydwana większość użytkowników forum zwyczajnie śpi w nocy.

Jakiś PP zamieścił ogłoszenie niemal o północy, Ty się budzisz o pierwszej - drugiej i zaczynasz swoje ataki. Odpowiedziałeś na "fakty" z tamtego postu argumentując swoje i jeśli masz rację, to każdy świadomy wyśmieje tego użytkownika. Jeśli ktoś się nie zna - to nie jestem przekonany czy Ci uwierzy, bo zwykły człowiek "nietechniczny", czytający Twoje posty widzi w nich tylko agresję i atak.

Chociaż wczoraj w miarę wytrzymałeś w tamtym wątku ale swój jad skierowałeś do mnie. Chciałbym powiedzieć, że rozumiem Twoje intencje (chociaż mam wątpliwości co do ich szczerości). Z innym zdaniem, błędami czy też oczywisymi głupotami trzeba dyskutować, a nie wysyłać na oponenta komando kiboli uzbrojonych na ustawkę, także propozycja Siwego co do powołania Ciebie na moderatora wygląda jak żart.

 

To moja opinia w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy,czekam na reakcję albo ban dla mnie za bardzo kulturalną odpowiedź na post robiący z inwestorów idiotów albo na post tego co chce robić inwestorów za idiotów

 

Raczej za wprowadzanie inwestorów w błąd i to systematycznie od kilku lat.

 

Czystym prądem można ogrzać tylko domy które "spalają" rocznie (na ogrzewanie, CWU i wentylację nie więcej jak 40kWh/n2 a od stycznia 2017r nie więcej jak 31,7kWh/m2/rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...