Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Gwoli wyjaśnienia. Na tematy kulinarne piszę głównie z dwóch powodów.

 

Moim zdaniem jest jeszcze powód 3 (przynajmniej ja tak Ciebie odbieram).

Ogromny szacunek do wsadu/produktu, zwłaszcza tego w którym zabrano czyjeś życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale to jest doskonały przykład na "złudność" zarówno problemu, jak i proponowanych rozwiązań.:rolleyes:

Dokładnie tak.

 

finlandia, pytanie zadałem dla żartu :) widzę, że zostało one z jakiegoś powodu poważnie i wywiązała się mini dyskusja.

Otóż ... oczywiście, iż się nie obrażam ani nie ma mnie za co przepraszać.

Gwoli wyjaśnienia. Na tematy kulinarne piszę głównie z dwóch powodów.

Pierwsze. Kulinaria to moja pasja, hobby i wreszcie zawód więc siłą jakby rozpędu piszę o tym co najbardziej lubię....

Wiem że to była forma żartu, ale tak idealnie wpisała się w rozmowę:)

Jestem przekonany, że 3/4 fachowców jest na forum dlatego, że chce dać wyraz swojej pasji i zaangażowaniu w sprawę. Może farba czy okno nie jest tak pobudzające wyobraźnię tłumów, ale ludzie w tym siedzący po prostu to lubią. Inaczej się nie da po 20 razy odpisywać na te same pytania, które się pojawiają co sezon.. Tak,dla niektórych powodem mogą być interesy. Ale wtedy pojawia się konflikt z pasjonatami, więc im tak łatwo nie jest.

 

A po lekturze ostatnich stron tego wątku można dojść do wniosku że forum to tylko miejsce gdzie nieuczciwi sprzedawcy żerują na forum i strzygą niczego nieświadome owieczki :( Nie twierdzę że takie sytuacje się nie zdarzają. Ale na pewno nie dominują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak.

 

 

Wiem że to była forma żartu, ale tak idealnie wpisała się w rozmowę:)

Jestem przekonany, że 3/4 fachowców jest na forum dlatego, że chce dać wyraz swojej pasji i zaangażowaniu w sprawę. Może farba czy okno nie jest tak pobudzające wyobraźnię tłumów, ale ludzie w tym siedzący po prostu to lubią. Inaczej się nie da po 20 razy odpisywać na te same pytania, które się pojawiają co sezon.. Tak,dla niektórych powodem mogą być interesy. Ale wtedy pojawia się konflikt z pasjonatami, więc im tak łatwo nie jest.

 

A po lekturze ostatnich stron tego wątku można dojść do wniosku że forum to tylko miejsce gdzie nieuczciwi sprzedawcy żerują na forum i strzygą niczego nieświadome owieczki :( Nie twierdzę że takie sytuacje się nie zdarzają. Ale na pewno nie dominują[/U].

 

Też jestem tego zdania - takie sytuacje są chyba wprost proporcjonalne do ogólnej liczby całkiem nieświadomych i naiwnych inwestorów angażujących się w budowę (większość tych nieświadomych budowę "olewa" zlecając ją ekipie) - ale ich równie dobrze "wykorzysta" też każdy sprzedawca w sklepie czy "doradca" na targach i nawet nie będą o tym wiedzieć. Większość inwestorów choć trochę świadomych życia ma orientację, że może w internecie paść łupem żerujących i potrafi odsiać ziarno od tych plew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jawdrop:

przyznaję uczciwie, że nie bardzo rozumiem :(

Nie ściemniaj. W moim topiku masz namiastkę jego działalności.Był mistrzem nad mistrze nie znasz go??? Znasz tylu kucharzy , a tego nie ??? Dziwny jesteś zawsze mi to wytykałeś np . ,że P.Antka - kucharza z Pszczelej Woli znasz a ja nie , a tu jego nie kumasz.Chef Paul Prudhomme popatrz łaskawie na jego receptury .:yes::D .Coś ci to rozjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ściemniaj. W moim topiku masz namiastkę jego działalności.Był mistrzem nad mistrze nie znasz go??? Znasz tylu kucharzy , a tego nie ??? Dziwny jesteś zawsze mi to wytykałeś np . ,że P.Antka - kucharza z Pszczelej Woli znasz a ja nie , a tu jego nie kumasz.Chef Paul Prudhomme popatrz łaskawie na jego receptury .:yes::D .Coś ci to rozjaśni.

W dalszym ciągu nie bardzo wiem co "autor ma na myśli" ?

Coś sugerujesz?

Jakie ma to związki z moją osobą (poza imieniem) ?

Byłbyś uprzejmy napisać jaśniej o co Tobie chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu nie bardzo wiem co "autor ma na myśli" ?

Coś sugerujesz?

Jakie ma to związki z moją osobą (poza imieniem) ?

Byłbyś uprzejmy napisać jaśniej o co Tobie chodzi ?

Znowu ściemniasz Paweł.Nie wiesz o kim ,czym jest ten wątek.Wiesz tak po swojemu pogłówkuj , mi nie wypada ci tłumaczyć , pomyśl to takie proste.Nie rozumiem cie wybacz .Czasami w mig robisz ze mnie głupka.W moich wariacjach kulinarnych kolejne odsłony z przepisami Mistrza już wkrótce.

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ściemniasz Paweł.Nie wiesz o kim ,czym jest ten wątek.Wiesz tak po swojemu pogłówkuj , mi nie wypada ci tłumaczyć , pomyśl to takie proste.Nie rozumiem cie wybacz .Czasami w mig robisz ze mnie głupka.W moich wariacjach kulinarnych kolejne odsłony z przepisami Mistrza już wkrótce.

Twój intelekt mnie przerasta :)

Pozwolę sobie pozostać w błogiej nieświadomości ;)

Chcesz swymi wpisami na mój temat coś udowodnić ale nie bardzo wiem co.

... a moźe ktoś rozumie i podpowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój intelekt mnie przerasta :)

Pozwolę sobie pozostać w błogiej nieświadomości ;)

Chcesz swymi wpisami na mój temat coś udowodnić ale nie bardzo wiem co.

... a moźe ktoś rozumie i podpowie ?

 

A do tego to już mnie przyzwyczaiłeś tyle ,że tym razem jesteś bardziej wyrozumiały.Nic nie muszę udowadniać.Udowodniło się samo.

:);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykasowałeś.To powiedz w rzeczy samej czy greengaz powinien mieć PP tak reklamując się na FM.? Powiedz to tu i publicznie.Nie tylko ja tego posłucham .Posłuchają inni , jego nazwę to .....wielbiciele.

 

p.s np coulignon i Chef Paul o Arturo nie wspomnę

 

Teraz masz coś do powiedzenia modzie.

 

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że piszą tutaj zainteresowani sprzedawcy a nie użytkownicy to wkleję coś z innego wątku:

 

a największa winą i tak obarczam forum.murator który kasuje wszelkiego rodzają wątki, zostawiając tylko te pozytywne. teraz jak panie z muratora dzwonią z ofertą słyszą ode mnie sp..aj. !

Z tego forum uciekam podobnie jak moi znajomi, są uważam lepsze. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że piszą tutaj zainteresowani sprzedawcy a nie użytkownicy to wkleję coś z innego wątku:

 

Zacytowałeś fragment wyrwany z kontekstu, ale rozumiem że chciałeś pokazać sprawę "kasowania". Nie mogę potwierdzić takiego stanowiska. Jeśli już widzę takie przypadki, to są bardzo, ale to bardzo sporadyczne, ich przyczyny są różne także absolutnie nie można nazwać tego regułą.

Nie zgadzam się też z autorem tamtego cytatu, ale powiedzmy, że go rozumiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...